Gezoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,103

[TR]BOZO

Zirve
Beyler gezimiz 26 sayfa olunca anladımki birbirimizle yazarakta muhabbetten hoşlanıyoruz,
sizde uygun görürseniz buyrun burdan devam edelim

Etiketler

Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi

Ömer abi hayırlı olsun yeni başlık.güzel olmuş.Bundan sonra soft roadçıların ve piknikçilerin yeri burası olur inşallah.

ömer abi gayet güzel bir düşünce olmuş.nasipse bundan sonra sen nerde ben orda :smiley: ama yinede sağlam bir gezi borcunuda unutmadım ;D ;D bu arada isimde gayet güzel olmuş :smiley:

Hepinize teşekkür ederim

Haftaya geziyi planlamaya başladık bile Hakanla gezi cumartesi yada pazar olursa sizler için bir fark yada sıkıntı olurmu ?

çünki haftaya pazar FB. maçı var ve Kadıköyde çok zorlu ve kalabalık bir trafik yoğunluğu olacak bu da beni ve Kadıköy ve çivarından katılanları çok zorluycak

ayrıca bahar hatta yaz geldi yağmurlar durdu toprak kurudu
araçları ve birbirimizin tarzını biraz tanıyalım
offroad şeklimizi duruma göre değiştiririz kalmalı batmalı offroad da yaparız
hatta aynı anda hem soft hem hard offroad da yaparız

Ömer abi bugün agoff terkos ormanlı gezisi görsellerine baktım .sanki terkos gezisi değilde senin kumda batma gezin olmuş :smiley: :smiley: :smiley:.herkes senin fotoyu paylaşmış :smiley: :smiley: :smiley:
abi o gezdiğiniz sahil bizim yazlığın hemen alt tarafı .sahildeki kumlarda kum değil çok ufak kırılmiş midye kabuklarından oluşuyor yağ gibi kayıyor meret.onun için orada batman çok normal.genede güzel bir gezi olmuş .o taraflara bir gezi düzenlemek lazım gene.

devit3' Alıntı:
Ömer abi bugün agoff terkos ormanlı gezisi görsellerine baktım .sanki terkos gezisi değilde senin kumda batma gezin olmuş :smiley: :smiley: :smiley:.herkes senin fotoyu paylaşmış :smiley: :smiley: :smiley:
abi o gezdiğiniz sahil bizim yazlığın hemen alt tarafı .sahildeki kumlarda kum değil çok ufak kırılmiş midye kabuklarından oluşuyor yağ gibi kayıyor meret.onun için orada batman çok normal.genede güzel bir gezi olmuş .o taraflara bir gezi düzenlemek lazım gene.
Bildiginiz bi parkur varsa gideriz. Ama gecen gezinin parkurundan ben zevk almadim acikcasi.
Maksat arkadaslarla beraber olmakti ayagim istemeye istemeye gitmistim zaten.
Serhat diye bi arkadasla tanistik orada, ondanda destek alabiliriz gidecegimiz gun.

sonraki balıkçıyı beğenmiştin ama serkan :D

bu arada sayfa hayırlı olsun diyelim ;)
teşekkür ömer abi

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
Hepinize teşekkür ederim

Haftaya geziyi planlamaya başladık bile Hakanla gezi cumartesi yada pazar olursa sizler için bir fark yada sıkıntı olurmu ?

çünki haftaya pazar FB. maçı var ve Kadıköyde çok zorlu ve kalabalık bir trafik yoğunluğu olacak bu da beni ve Kadıköy ve çivarından katılanları çok zorluycak
ömer abi kendı adıma konuşuyorum pazartesinden cumartesine sabah 8 akşam 8 nonstop çalıştığım için hernekadar istesemde pazar hariç geri kalanı benim için hayal :([/td][/tr][/table]

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
ayrıca bahar hatta yaz geldi yağmurlar durdu toprak kurudu
araçları ve birbirimizin tarzını biraz tanıyalım
offroad şeklimizi duruma göre değiştiririz kalmalı batmalı offroad da yaparız
hatta aynı anda hem soft hem hard offroad da yaparız
abi benim için parkurun soft yada hard olmasının hiç bir önemi yok. yeterki parkur daha uzun soluklu ve daha bakır yerlerde olsun ;)[/td][/tr][/table]

Abilerim gezinin tadı damağımda kaldı. Fotolara tekrar tekrar bakarak keyif alıyorum artık ne yapayım :D
Ailemin de çok hoşuna gitti.
Dört gözle bekliyorum bir sonraki geziyi.
Gelemeyeceğim gezi olursa fotoları da yeter :D
Zaten yıllardır fotolara bakarak mutlu oluyordum alışığım yani :smiley:

devit3' Alıntı:

olur isterseniz tekrar gideriz tekrar batarım :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.