Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,043,901

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

üstteki medium murat onun bi altındaki aile boyu xxl murat..
Benda iceman =ibraim...tekirdağlı olduğum için "len şopar" dedikleri de olur ama rumuzum sebebiyle ays,ayz,ice,ayzmen,ayzmın,ays abi gibi tanımlamalara da maruz kaldım. Burası çok güzel burayi kuran herkese teşekkür ederim..benide aranıza alırmısınız?

Ben de Mert,
Off-road, scuba dalış, serbest dalış, kayak, board, kampçılık, fotoğrafçılık, rafting ve her türlü su, doğa ve heyecan içeren sporla ilgiliyim.
Yaş 27, İstanbulluyum, bilgisayar mühendisiyim, aktivite arkadaşlarıma başarılar dilerim ;D

Selamlar !
Bendeniz Sibel de şu üç günlük dünyada mümkün olduğunca iyi vakit geçirmek için yaşayan, doğasever, enerjik, çoğu zaman iyimser, çabuk gaza gelen, kendi halinde bir hatunum :D

Ortam bence de süper, kurucuların ellerine sağlık.. Güle güle donatalım :smiley:

Sibelcim nick in gerçekten muhteşem! ;)
Sibel gerçekten anlattığı gibi bir hatundur:smiley: İlk tanıştığımızda bana ayak uydurabilir mi? diyordum şimdi ben ona ayak uydurmaya çalışıyorum ;D

Deep' Alıntı:
Sibelcim nick in gerçekten muhteşem! ;)
Sibel gerçekten anlattığı gibi bir hatundur:smiley: İlk tanıştığımızda bana ayak uydurabilir mi? diyordum şimdi ben ona ayak uydurmaya çalışıyorum ;D

Sağol Mert'çim, sen de gerçekten adın gibi bir adamsın, Mert adı çok yakışıyor sana 8)

Selam herkese!! bendeniz de Mehmet oluyorum

site vatana millete hayırlı olsun...:smiley:

merhaba ben yücel rumuzdaki gibi kullandığım bütün nicklerde polemik yaşadığımdan artık ismimi kullanıyorum
formunuzu ıceman sayesinde öğrendim
formunuz hayırlı uğurlu olsun her zaman olduğu gibi dostluk kazansın
bütün arkadaşlara güzel bir gün ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum :smiley:

Selam

Ben Serkan arkadaslar
forumun icerigi ve amaci cok guzel olmus
kuruculara tesekkurler,hayirli olsun
islerim dolayisi ile guzel memleketimizi fazla gezemiyorum
fakat bu konuda omer (erischman) bana rehber olacak bundan sonra
herkese bol paylasimli iyi forumlar dilerim
tekrar hayirli olsun

merhaba, ben gamze
bu siteyle tanısmamı sağlayan iceman'e tesekkürler ;)
umarım iyi vakit geçiririz...

Selamlar.
ne güsel bir site olmuş böyle.
valla burda buluşmak zevkli olacak.

Ben Hasan, İstanbul'da yaşıyorum. Kocaeli üniversitesi güzel sanatlar fotoğraf bölümünde öğrenciyim.
Dağcılık, dalış, bisiklet, trekking gibi heyecan verici doğa sporları ile uğraşıyorum.
Tüm ekibe selamlar ;)

Selamlar,
adimi sanirim yazmama gerek yok.. oncelikle forumu hazirlayan, sonra da katkidan bulunan arkadaslari tebrik ederim. Hakikaten guzel bir site olmus.. umarim ayni guzellik de devam eder/ettiririz. cok daha nacizane bir sitem var www.rehayurdakul.com ... ama ne yazki ki sadece fotogreaf sitesi benim ki.. sevgileri reha

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR