Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,291

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
Merhaba,

Foruma yeni katıldım. Gaziantep'de ikamet ediyorum.
Doğada vakit geçirmeyi, kamp ve gezileri seviyorum. Koşu, yüzme, tüplü dalış ve bisikletle ilgileniyorum.
Selamlar.

Etiketler
Merhaba, Ben Ankaradan safa öğrenciyim. Yakın bir akrabamdan aldığım 5.2 hevesiyle 1998 5.2 zj aldım. Aracımı detaylı öğrenmek ve öneri almak için burdayım. Ayrıca doğayı seviyorum kampa ilgim var nasip olursa kampçılığıda deneyimlemek istiyorum sağlıcakla...

Herkese selam,

- Adım Eren Deniz Özdemir, Ankara'da ikamet etmekteyim. Son 1 yıldır, uzun soluklu kamplarda bulunmaya çalışıyorum. Eşimden dolayı Antalya bölgesinde kamp yapma şansım yok (eşim Antalyalı) :smiley:))​
- Sizinle buradaki paylaşacağımız şeylerin sadece burada kalmaması dileğiyle.. Herkese hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum.​

Merhaba,

2022 sonbaharında araç alarak kış boyunca moto karavan yapmak istiyorum. Kafamda binlerce soruya yanıt arıyorum.

Osman AKTUNA

Herkese Merhaba Daha öcneden Gezenbilir forumdan üye olmadan çok faydalandım. bu sefer üye olmak istedim, bende bir Karavan yaptım, bu kervana girdik hayırlısı ile. herkeseye iyi günler görüşmek üzere.

Merhabalar bende hoş geldim. Kendi küçük damla karavanımı (ülkemizde bilinen adıyla caretta) yapma maceram ile bende aranıza katılmış bulunuyorum. Her türlü desteğinizi değerlendirmeye açık durumdayım :smiley:

Tüm gezenbilir ailesine, hocalarıma ve üstadlara selamlar. 38 yasındayım Antalyada yasıyorum. Yaklasık 1 yildir forumu okuyorum. Bugune kadar cok faydali oldu ve bircok sey ogrendim. Simdi uye oldum cunku artik ciddi ciddi bir arazi araci alarak dogada daha fazla vakit gecirmek istiyorum. Herkese sevgiler, saygilar

Tüm gezenbilir ailesine, hocalarıma ve üstadlara selamlar. 38 yasındayım Antalyada yasıyorum. Yaklasık 1 yildir forumu okuyorum. Bugune kadar cok faydali oldu ve bircok sey ogrendim. Simdi uye oldum cunku artik ciddi ciddi bir arazi araci alarak dogada daha fazla vakit gecirmek istiyorum. Herkese sevgiler, saygilar
Hoşgeldiniz.

Selamlar daha evel 2017 de kaydolmusum motorlu araclari cok seven biriyim uzun bi zamandir yoktum ama karsima orjinal bi safkan land rover cikti ve ben bunun tam modelini ve onu toplayabilicek bi usta varmi?bunun tavsiyesini almak icin buradayim.
Resimlerini buradan mi paylasayim yoksa konumu acayim bilemiyorum yeniyim
Tecrübeli arkadaslar yardimci olurlarsa cok sevinirim gece nöbetindeyim suan yazmak isteyen yazabilir Herkeze sevgi ve saygilar İstanbul dan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri