Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,043,883

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946
Merhaba
İstanbulda bir kimya firmasında yöneticiyim. Boeing ve Airbus tarafından onaylı Uçak bakım ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Uçaklar için Mavi su(blue Juice) ürünümüzü karavanlar ve yatlar için de kullanılır şekilde ürettik.
Çok olumlu dönüşler aldık. H-220 Mavi su ürünümüz piyasada satışa çıktı. Aslında promosyon amaçlı olarak bir karavan organizasyonuna ürünümüzü denettirmek de istiyoruz.
Akba Havacılık Kimya Ltd Şti
www.akbakimya.com.tr

Ekli dosyalar

• TR TDS H-220.pdf
    647.6 KB · Görüntüleme: 316

Etiketler
Herkese merhaba, ben Gürkan. uzun zamandır takip ettiğim foruma bugün üye olma kararı aldım.

Kırklareli orijinli olup çok değişken ikamete sahibim ama hayat yine beni uzun süreliğine İstanbul'a doğru sürükleyecek gibi.

Şu an bir Covid-19 aşı ve ilaç geliştirme projesinde doktora sonrası araştırmacı olarak İzmir'de çalışmaktayım. Aslen keneler ile bulaşan hastalıklar ile çalıştığım için sık sık doğa ile ilişkiliyim. Ayrıca uzun zamandır pratikte kamp ve teorikte bushcraft ile ilgileniyorum. Eşim de kuşlar ile ilgili doktora çalışması yaptığı için hem hobi hem iş nedeniyle ailecek doğaya bağımlı sayılırız.

Yakın zamanda orta seviye ama arazide bizi üzmeyecek ayrıca günlük olarak da kullanabileceğim bir araç edinmeyi planlıyorum. Bu konuda forumdaki incelemeler ve yorumlar bana büyük katkı sağladı.

Umarım benim de foruma olumlu katkılarım olur.

Merhaba , biz kamp hayatını imkanlarımız dahilinde hayatımız yapmış bir aileyiz. Yıllardır karavan yapma hayali kurmuştuk. Bu hafta 20 yaşında bir Jumper alarak serüvenimize bir adım attık..
Forumu uzun zamandır takip etmeme rağmen yeni üye oldum. Çok faydalı bilgiler ve çok saygıdeğer üstadlar var.
Yapım aşamasında kafamdaki birçok soru işaretine cevap bulacağımı düşünüyorum. Şimdiden herkese destekleri için teşekkürler

Merhabalar,
Kaliteli içeriklerin olduğu bu foruma katılma konusunda tembellik etmeyi bırakıp üye oldum sonunda. Zaman zaman teknik mevzularda paylaşımları takip etmekteydim. Yoğun geçen yaşamda, sanal alemin kıymetsizliği içinde böylesine kıymetli bir ortamı güzel paylaşımları sebebiyle yaşatmak gerek.
Saygılar

Merhaba arkadaşlar bir doğa sever olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. deneyimlerinizden faydalanmak adına buradayım epey sorum olacak dilerim sıkılmanıza sebebiyet vermeden beni de aydılatırsınız.

selamlar murat ben bi karavan sever olarak ne zamandır takip ettiğim siteye üye olmak bugüne kısmetmiş keyifli paylaşımlar dileğiyle....

merhaba arkadaşlar
ben mustafa yalçınöz
istanbul avrupa yakasında yaşıyorum.
bir çok konuda siteden ziyeretçi olarak faydalandım.
amatör olarak kamp ve geziler yapıyorum genelde, abim karavan hastası ben off road,
sonunda abimin karavan hayalleri için dün bir fiat ducato 2.8 jtd aldık,
yavaş yavaş kendimiz karavana dönüştürmeye başlayacağız.

herkeze iyi gezmeler.

Herkese merhaba, ben Erhan, araniza yeni katildim. 2014 model grand cherokee overland 5.7 sahibiyim, bu forumda yeni bilgiler ogrenmeyi ve kafamdaki sorulara cevaplar bulabilmeyi umuyorum.
gorusmek ve tanismak uzere

Merhaba arkadaşlar.
Ankara'da yaşıyorum. İlkokul öğretmeniyim. Kamp karavan tecrübem yok ama bundan sonra olması için epeydir faydalandığım forumunuza artık üye olup sizlere sorularımı yöneltmek ve yeri geldiğinde tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Tüm üyelerimize saygılarımla.

Merhabalar ben Orbay,

Ankarada yaşamaktayım ve özel bir şirkette mühendislik yapmaktayım. Kafamdaki bazı sorular için yanıt aramakla birlikte tecrübelerinizden faydalanıp yolumu ona göre çizeceğim. Şimdiden aranızda bulunmaktan mutluluk duyuyorum, herkese iyi forumlar dilerim ☺️

Herkese merhaba, İzmir, Kemalpaşa , Ovacık yaylasında selamlar.
IMG 20190105 WA0021
IMG 20170328 075321
IMG 20171024 103154

Merhaba ben geldim...
Erdem ÇOBAN adım ve Aydın'da yaşıyorum. Bu karavan (özellikle çekme karavan) işine merak saldık ve tecrübelerinizden faydalanmak için buradayım ayrıca paylaşımlarınız için teşekkür ederim..

Herkese merhaba,
Karavan yapımı ile ilgili yardımlarınıza ihtiyaç duydum.
Ayrıca burası kocaman bir dünya, buraya katılmak istedim.
Dünyada gezilmedik, görülmedik, yaşanmadık yer kalmayana kadar yola devam. :smiley:

Merhaba ben Ali İmran, ln65 kasa Toyota Hilux sahibiyim. Denizli'de ikamet ediyorum. Kendi off-road bilgimi ve aracımı geliştirmek için burada bulunmaktayım. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

IMG 20201129 175247

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR