Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,430 18.9%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 168 2.2%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,569 20.7%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,720 49.0%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 173 2.3%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,645 21.7%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 58 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 501 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,586

ÖzlemAnıl

Yeni Üye
Merhaba,
Ben Alper, 20 yıllık mühendisim. Farklı firmalarda yöneticilik yaptıktan sonra 10 yıl önce kendi firmamı kurdum. Özel makina tasarımları ve imalatlarını yapıyoruz. Ailelerimizle tatillerimizi son 5 yıldır karavanda eğlenerek yapmamızdan dolayı, karavan benim için bir tutkuya dönüştü. Ortağımında karavan sevdası yüzünden son 1 yıldır otomotiv sektörüne hizmet verirken diğer yandanda karavan üretimi yapıyoruz. Öncelikle kendimiz ve arkadaşlarımız için yaptığımız karavanların çok sevilmesi seri üretime geçmemize neden oldu. Bu siteyede benim gibi karavan tutkunlarıyla beraber vakit geçirmek için tesadüfen duyup üye oldum.
Merhaba, caravan tasarımınızı inceledim. gayet başarılı olmuş. ellerinizi sağlık. Çanakkale'de ikamet ediyoruz. en yakın zamanda gelip görmek isteriz. İşiniz rast gitsin.

seyyah74

Yeni Üye
Yer
İstanbul/Tuzla
Web
www.hurdametalsanayi.com
Merhaba ben istanbul/tuzladan katılıyorum aranıza eski bir çadır gezgincisi idim ama yaklaşık 4 senedir tek bir adım bile atmadım.çadırımı eşyalarımı hep dağıtmıştım ama gene şu pandemi den dolayı kurtlanmaya başladım tekrar eski günlerdeki gibi araba ve çadırımı alıp sanırım yollara düşeceğim inşallah günün birinde siz güzel insanlarla yolumuz kesişir ve eğer ki yolu buraya düşen olursa evimin kapıları sonuna kadar açıktır.

Smayir

Yeni Üye
Merhabalar ben İsmail ,Ankara' dan,90 mod, 2,6 pajero ile aranıza katılmış bulunuyorum.Özel bir bankada çalışıyorum. Paylaşımlarınız ve paylasacaklarınız için şimdiden teşekkürler 😊

Mebirok

Yeni Üye
Merhaba, ben Okan.
Emekli olmuş bir mühendisim. Yirmi yılı aşkın süredir fotoğraf üzerine biriktirdiğim tecrübelerimi Youtube.com/mebirok isimli kanalımda paylaşıyorum.
Bugünlerde karavan konusuna kafayı taktım. İzliyorum, okuyorum, inceliyorum. Henüz yeterince demlenmediği için bir hareket yok ama hissediyorum bir atak gelecek benden.
Buraya sizlerin tecrübelerinizden yararlanmaya ve karavan işini öğrenmeye geldim. Sizler de benim fotoğraf tecrübemden yararlanabilirsiniz. Kazan-kazan yapabiliriz...
Herkese selamlar.

Mry

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar (Adana)
Ben Lada Niva almaya karar verdim bayadir araştırıyorum ama tüm sitelerde yorumlara baktım o kadar kötü yorum var ki günluk hayatımda kullanmak istiyorum aracı gerçekten çok seviyorum. Kullanıp alıp almayacagima karar vermek istiyorum ama yaşadığım şehirde hiç Lada nivasi olan tanıdığım yok maalesef ben de buraya yazmaya karar verdim.Yardimci olursanız çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ederim

yyilmaz

Yeni Üye
Yer
Milas
Herkese merhaba adım Yavuz ! Çadır ile kamp yapmayı seven doğa aşığı bir arkadaşınız var eğer kabul ederseniz. Muğla Milas da yaşıyorum. Civar koylarda ce deniz kenarlarında keyif çadırı kuruyorum ..Forum yönetimine ve sayfanın kurulumuna,devamına emek veren herkese teşekkürler..

Ege Engür

Offroad - Camping
Herkese selamlar saygılar,

Ben de Ege. Belli olacağı üzere nick seçmede çok başarılı değilim. :D İstanbul'dayım başta kamp olmak üzere çoğu doğa organizasyonunu çok seviyorum. Soft-offroad haftasonu kaçamakları ile kamp ve doğa yürüyüşleri yapmaya çalışsamda yalnız olmak biraz zorluyor. Hem iş yükü artıyor hem de muhabbet azalıyor. Çoğu offroad grubu sadece araba odaklı olduğundan bir grubum yok hala. Buraya da bu sebepten katıldım. Doğa seven kamp yapan arkadaşlarla tanışmak belki beraber program yapmak keyifli olacaktır.

Ben öncelikle bu forumu oluşturanlara ardından bu forumun oluşmasına katkıda bulunup katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Forum istatistikleri

Konular
100,160
Kullanıcılar
168,063
Son üye
Sayburt

SON KONULAR