GEZENBİLİR DERNEĞİ | HAKKIMIZDA | SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ | FORUM KURALLARI | YARDIM | SPONSORLUK | İLETİŞİM  

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,585,842

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,432 18.8%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 168 2.2%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,570 20.6%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,735 49.1%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 173 2.3%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,647 21.7%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 59 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 501 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,607

ÖzlemAnıl

Yeni Üye
Merhaba,
Ben Alper, 20 yıllık mühendisim. Farklı firmalarda yöneticilik yaptıktan sonra 10 yıl önce kendi firmamı kurdum. Özel makina tasarımları ve imalatlarını yapıyoruz. Ailelerimizle tatillerimizi son 5 yıldır karavanda eğlenerek yapmamızdan dolayı, karavan benim için bir tutkuya dönüştü. Ortağımında karavan sevdası yüzünden son 1 yıldır otomotiv sektörüne hizmet verirken diğer yandanda karavan üretimi yapıyoruz. Öncelikle kendimiz ve arkadaşlarımız için yaptığımız karavanların çok sevilmesi seri üretime geçmemize neden oldu. Bu siteyede benim gibi karavan tutkunlarıyla beraber vakit geçirmek için tesadüfen duyup üye oldum.
Merhaba, caravan tasarımınızı inceledim. gayet başarılı olmuş. ellerinizi sağlık. Çanakkale'de ikamet ediyoruz. en yakın zamanda gelip görmek isteriz. İşiniz rast gitsin.

Etiketler

seyyah74

Yeni Üye
Yer
İstanbul/Tuzla
Web
www.hurdametalsanayi.com
Merhaba ben istanbul/tuzladan katılıyorum aranıza eski bir çadır gezgincisi idim ama yaklaşık 4 senedir tek bir adım bile atmadım.çadırımı eşyalarımı hep dağıtmıştım ama gene şu pandemi den dolayı kurtlanmaya başladım tekrar eski günlerdeki gibi araba ve çadırımı alıp sanırım yollara düşeceğim inşallah günün birinde siz güzel insanlarla yolumuz kesişir ve eğer ki yolu buraya düşen olursa evimin kapıları sonuna kadar açıktır.

Smayir

Yeni Üye
Merhabalar ben İsmail ,Ankara' dan,90 mod, 2,6 pajero ile aranıza katılmış bulunuyorum.Özel bir bankada çalışıyorum. Paylaşımlarınız ve paylasacaklarınız için şimdiden teşekkürler 😊

Mebirok

Yeni Üye
Merhaba, ben Okan.
Emekli olmuş bir mühendisim. Yirmi yılı aşkın süredir fotoğraf üzerine biriktirdiğim tecrübelerimi Youtube.com/mebirok isimli kanalımda paylaşıyorum.
Bugünlerde karavan konusuna kafayı taktım. İzliyorum, okuyorum, inceliyorum. Henüz yeterince demlenmediği için bir hareket yok ama hissediyorum bir atak gelecek benden.
Buraya sizlerin tecrübelerinizden yararlanmaya ve karavan işini öğrenmeye geldim. Sizler de benim fotoğraf tecrübemden yararlanabilirsiniz. Kazan-kazan yapabiliriz...
Herkese selamlar.

Mry

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar (Adana)
Ben Lada Niva almaya karar verdim bayadir araştırıyorum ama tüm sitelerde yorumlara baktım o kadar kötü yorum var ki günluk hayatımda kullanmak istiyorum aracı gerçekten çok seviyorum. Kullanıp alıp almayacagima karar vermek istiyorum ama yaşadığım şehirde hiç Lada nivasi olan tanıdığım yok maalesef ben de buraya yazmaya karar verdim.Yardimci olursanız çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ederim

yyilmaz

Yeni Üye
Yer
Milas
Herkese merhaba adım Yavuz ! Çadır ile kamp yapmayı seven doğa aşığı bir arkadaşınız var eğer kabul ederseniz. Muğla Milas da yaşıyorum. Civar koylarda ce deniz kenarlarında keyif çadırı kuruyorum ..Forum yönetimine ve sayfanın kurulumuna,devamına emek veren herkese teşekkürler..

Ege Engür

Offroad - Camping
Herkese selamlar saygılar,

Ben de Ege. Belli olacağı üzere nick seçmede çok başarılı değilim. :D İstanbul'dayım başta kamp olmak üzere çoğu doğa organizasyonunu çok seviyorum. Soft-offroad haftasonu kaçamakları ile kamp ve doğa yürüyüşleri yapmaya çalışsamda yalnız olmak biraz zorluyor. Hem iş yükü artıyor hem de muhabbet azalıyor. Çoğu offroad grubu sadece araba odaklı olduğundan bir grubum yok hala. Buraya da bu sebepten katıldım. Doğa seven kamp yapan arkadaşlarla tanışmak belki beraber program yapmak keyifli olacaktır.

Ben öncelikle bu forumu oluşturanlara ardından bu forumun oluşmasına katkıda bulunup katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

ppolatcan

Yeni Üye
Merhabalar herkese ;

Ben Polatcan evliyim ve 5 yaşında bir kızım var. Çocukluğum babam , annem ve ablamla çadır kampında geçti diyebilirim. Şimdi de kızıma bu keyfi yaşatıyorum. Amacım en kısa zamanda 750 kg altı bir çekme karavan sahibi olup , eşim ve kızımla tecrübeler edinmek , hepinize selamlar

Bluelabel

🦌 The life I love is making music with my friends
Yer
Kadıköy
Selamlar,

İstanbul'un rehavetinden sıkılarak aldığım grand cherokee ile aranıza katılmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyorum.
Doğa, kamp, atraksiyonlu gezilerde artık bende varım. :smiley:

Karaeski

Yeni Üye
Merhaba ben Ahmed. 2 gün sonra toyota hilux 1998 model 2.4dizel araç alacağım. Araç tam projelik. Şuan Siirt'te yaşıyorum bu konuda yeniyim çok fazla uzman görüşe ihtiyacım var şimdilik bu kadar teşekkürler 🤗

dremre

Yeni Üye
Yer
istanbul,küçükçekmece
Merhaba ,Ben Emre İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum ,doktorum,karavan merakım uzun zamandır var ,karavanla dünyayı gezmeyi çok istiyorum inşallah önümüzdeki yıllarda bu hayalimi gerçekleştireceğim,sizlerin arasında olup tecrübelerinizden fazydalanmak büyük şans benim için

vanprof

Yeni Üye
Yer
Istanbul
Herkese merhaba. Adım Barış, tasarımcı ve akademisyenim. T4 ile konfor alanımdan çıkmak ve uzun süredir ertelediğim hyperlapse fotoğrafçılığa geri dönmek üzere aranızdayım.

Uppsala

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Adım Metin, Emekliyim. Ankara'da yaşıyorum. Karavan konusunda oldukça meraklı ve hevesliyim. Muhtemelen bundan sonraki hayatımın bir bölümünde bu yaşantı yer alacak. Uzman bilgilerinizden çokça yararlanmayı düşünüyorum. Herkese saygılar.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,261
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,673
Kayıtlı Üye Sayımız
168,205
Kaydolan Son Üyemiz
gezmekgüzeldir
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

KURUMSAL    BAĞLANTILAR    GİZLİLİK VE KULLANIM    BİZİ TAKİP EDİN
   Hakkımızda    Gezenbilir Dernek    Forum Kuralları    Youtube
   Yönetim    Gezenbilir Kültür    Üyelik Sözleşmesi    İnstagram
   Haberler    Gezenbilir Medya    Gizlilik Politikası    Twitter
   Logo ve Görseller    Gezenbilir Stüdyo    Çerez Politikası    Facebook Grup
   İletişim      Yardım    Facebook Sayfa
         Tüm Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Yandex.Metrica Yandex Metrika Tarafından Ölçülen Detaylı Forum İstatistikleri İçin Tıklayınız

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir