Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,044,014

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946

Etiketler
Herkese selamlar.
Adım Burçin. Yaklaşık 10 yıldır Yenilenebilir enerji üzerine çalışıyorum. İş icabı dağ, tepe bayır geziyorum ve bundan son derece keyif alıyorum. Yaptığım saha keşiflerinde önce rota çalışıyorum, ardından keşif sırasında bolca fotoğraf ve video çekiyorum. Amacım bunları burada paylaşmak ve arşivlemek. Ara ara yurtdışı seyahatlerim de oluyor, bunları da paylaşmaya çalışacağım.

Herkese Eskişehirden selamlar.Mercedes sprinter karavanım var.Yeni aldım.Karavan konusunda paylaşım ve bilgi amacıyla siteye üye oldum.Herkese iyi forumlar.

Merhaba, ismim Erdem. Uzun yıllardır kamp, dalış, bisiklet, off road, balık vb ne aratırsam aratayım karşıma çıkan ve nokta atışı cevaplar aldığım gezenbilir.com’a bugün giriş yapmaya karar verdim.

İstanbul’da Beşiktaş taraflarında oturuyorum. Eşimle çok sık kamp yaparız. Tandem kano da yapıyoruz. Ben ayrıca zıpkın, kano ile olta balıkçılığı gibi işlerle amatörce uğraşıyorum. Aklıma gelenler bunlar.

Herkese çok selamlar.

Selamlar Ayvalık tan katılıyorum.Emekliyim.İzci liderliği yaptığım için kamp ve karavan merakım var.Karavan alımı için araştırma içindeyim.

Merhaba, yıllardır ilgimi çeken bisiklet, kamp, karavan ve gezi konularında ne arasam karşıma cıkıp zaman zaman bazı bölümleri ilgiyle takip ettiğim foruma ben de üye oldum.

Son zamanlarda yine karavan araştırmalarına başladım.

Merhaba Adım Murat, uzun zamandır bu siteden haberdarım. Bir arkadaşım önermişti. Ancak aranıza gelebildim. Arada sırada çeşitli vesilelerle konularınızı takip etsem de aranızda olamadım. Bundan sonra daha yoğun bir şekilde sizlerle olmak istiyorum. İzmir'de yaşıyorum, doğada olmayı çok seviyorum. Şimdilik aracım yok, olmasa da sizlerle gelebilir miyim bilmiyorum, selamlar. Umarım gezilerde görüşürüz.

Merhaba, benim adım da Murat.

Iveco Daily Van ile Isuzu Midibüs arasında karar kılamadım. Motorhome olarak kullanabileceğim bir karavan yapmak istiyorum.

Bu arada bir Lada Niva arazi taşıtım var. Ruhsata işli çeki demirli. Sürekli yaşamaya uygun ikinci el bir çekme karavan mı alsam arasında gidip-geliyorum.

Adana'da yaşıyorum. Dağcılıkla profesyonel düzeyde ilgileniyorum. İlkokul öğretmeniyim. EYT mağduruyum. Emeklilik öncesi karavanımı hazırlayıp emekli olduğum gün kaplumbağa gibi yaşamaya başlayacağım.

Önerilerinizi bekliyorum.

Tüm doğa severlere merhaba
Uzun yıllar deniz ve yelkenle boş zamanlarımı doldurdum. eşimin ilgisi sebebiyle yeni ilgi alanım kamp ve karavan oldu. Bu platforma katıldığımız için mutluyum.

şemsi dilsiz 16 ocak 1964 tekirdağ dogumluyum. lise mezunuyum 30 yılı asan iş hayatında serbest pıyasada muhasebecilik yaptım en son thy yesılkoy muhasebe sefliğine gorevini ifa ederek 13 agustos 2010 tarihinde emekli oldum o tarihten beri tekirdağ çerkezköy ilçesinde ikamet etmekteyım.1600 cc 2011 model ford connect arkasında 750 kg altında NK çekme karavanım var gezmeyi seviyorum grub halinde gezmeyi seviyorum

slm ben geldim ben Bodrumdan led imalatcısı yakın zamanda bir dodge s 100 4x4 aldım bu yüzden aanızdayım eskiye klasiğe 4x4 merklısıyım 55 şinden sora ancak bu yola başlıya bildim kısaca ben .

Merhaba
Aranıza an itibariyle katılmış bulunmaktayım adım okan yaş 26 istanbuldayım
112 personeliyim
4x2 minnak bi ssangyong kyron sahibiyim :smiley: doğaya karşı bi aşk var içimde ama daha önce bi deneyim yaşamadım umarım aranızda banada yer vardır

Herkese merhabalar;

Ben Eren Çağdaş Bilgiç.

Başta off-road ve karavan kamp olmak üzere, trekking, tırmanış ve mağaracılık gibi sporlarla ilgileniyorum.

Ankara'da yaşıyorum, öğretim görevlisiyim. Aranızda olmaktan pek mutluyum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR