Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,838

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selam;

Dün gece oldukca etkili bir tanıtım kampanyası yapan site yöneticilerine teşekkür ediyorum.
Koşarak üye oldum :smiley:

Erkan

Mehmet, 29 istanbul
Doğa konulu mail listesi vasıta oldu, iyi de oldu,
site,sayfa düzeni, renkler, şablon stil sahibi ve güzel,
muhabbetleri de birlikte parlatıcaz umarım.

Bana üç şey lazım
doğa
doğa
doğa

Ben Haldun.
Offroad-Turkey mail grubu sayesinde forumunuzu öğrendim.
Güzel bir forum.
Emeği geçenlere teşekkürler...

Selam ben Serdar yeni üyeyim tanısmak vakit oldukca gezilere katılmak isterim series 2 109 landroverim var biraz değisikleri var hybrit diyelim.....ktm 640 enduro kullanıyorum...bu siteyi hazırıyanlara tesekkurler....tum uyelere selam gorusmek uzere....

Selamlar,

arayıp da bulamadığım bir yer olmuş, ellerinize sağlık.

pek tecrübeli sayılmam, aracım da gayet standard bir pathfinder. lakin oldukça meraklıyımdır. eh, biryerden başlamak gerek değil mi? ;)

slmlar ben Berk
harıka bıyer olmus doga sporları bagımlısıyım yelkencıyım,dalıs yapıorum off road hastasıyım
yolda herhangıbır su bırıkıntısı bıle gorsem ıcıne dalanlardanım :D
2003 nıva sahıbıyım+400 luk burgman :D

umarım kaynasırız..

www.kodosk.org.tr

Tüm yeni üye arkadaşlar hoşgeldiniz!
Asıl biz teşekkür ederiz sizlere şeref verdiniz :smiley:
Berk bey sizi de ayrıca su altı kısmına bekleriz dalgıçlar artıyor ne güzel :D

selam...daha yeni üye oldum. sevdim siteyi.haaa bu arada ben Bijen. hayatımı diş çekerek kazanıyorum :-\gezerek harcıyorum ;D. fotograf,bisiklet,şnorkeling,trek-kamp-tırmanış, ve özellikle motor.
transalp kullanıyorum. foto bilahere gönderilir.

site dizaynı oldukça başarılı.çok pratik ve kullanışlı,tebrik ederim vallaa.
görmediğin her yer görmeye değer vecizesi ile sizleri başbaşa bırakıyorum.saygılar.

Bu topiğe bir kez daha yazma ihtiyacı duydum.
Offroad da rekabetçi karakterde olmayıp keşfetmeyi , doğayı seven, kampa enduroya fotoğrafa dağcılığa mağaracılığa meraklı ve düzeyli yazışan bir kitle bulabileceğimi daha doğrusu bunların hepsini kapsayan bir platform bulabileceğimi hiç sanmazdım. Bu saydıklarımı tekil olarak farklı forumlarda bulsamda hepsini harmanlamış bir oluşumla karşılaşmak beni ziyadesiyle mutlu etti.
Emeği geçenlere teşekkürler...

Biz de çok teşekkür ederiz inşallah hep beraber forumumuzu hep seviyeli tutmaya devam edeceğiz. Sonuçta bu hepimizin forumu, site yöneticilerine "TEKNİK YARDIM/ Bize İletmek İstedikleriniz" başlığı altında forumla ilgili her türlü görüş ve şikayetlerinizi de aktarabilirsiniz. İlgi duyduğunuz bir doğa sporu dalının genişletilmesini veya yeni bir dal açılmasını talep edebilirsiniz.

Forumumuz kaliteli kullanıcıları barındıran, kaliteli sohbetlerin yapıldığı bir yer. Sıradan forumlardakilerin aksine burada çok daha iyi sosyalleşebilir ve daha kaliteli bilgiler edinebiliriz. Öte yandan forumumuz kullanıcılarının pek çoğu birbirini tanıması çok önemli bir özellik oluşturuyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR