Gezenbilir Üyelerine GNC'den Çok Özel Kampanya!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,840

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
GEZENBİLİR ÜYELERİNE GNC’DEN ÇOK ÖZEL FIRSAT!

Gezenbilir üyeleri 24 Mayıs - 19 Temmuz tarihleri arasında GNC’ den ilk hafta (24 - 31 Mayıs) %30, diğer haftalar da (01 Haziran - 19 Temmuz)%20 indirim ve GNC Gold Card kazanıyor…

<a href="http://www.gnc.com.tr">
afis2.jpg
</a>[br /]

GNC Türkiye, çağdaş yaşantımızda sağlığın korunmasına yardımcı, kişisel gereksinimler göz önüne alınarak hazırlanmış vitamin mineral karışımlarını, bitkisel ve sporcu destek ürünlerini, konusunda uzman danışmanlar eşliğinde kullanıcılarıyla buluşturan sektör lideridir. Ürünleri doğal kaynaklı olup optimum performans ve maksimum etkinin sağlanması gözetilerek formüle edilmiştir.

GNC Gold Card her ayın ilk 7 günü yaptığınız alışverişlerde %20 indirim sağlayan fırsatlar kartıdır.

20 TL bedelli GNC Gold Card Gezenbilir üyelerine hediyedir. Ayrıca yine sadece Gezenbilir üyelerine özel, ayın devamında da %15 indirim sağlamaktadır.

İndirim kodunuz: GNCGB

* Kampanya GNC mağazaları ve www.gnc.com.tr ‘de geçerlidir.
* İndirim kodunuzu www.gnc.com.tr ‘den yapacağınız alışverişlerde ödeme sayfasına geldiğinizde karşınıza çıkacak "İndirim Kodu" bölümüne girerek UYGULA butonu ile kullanabilirsiniz.
* GNC Mağazalarından yapacağınız alışverişlerde ise kodu mağaza görevlisine bildirebilirsiniz.
* Gezenbilir üyelerine özel bu kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

Etiketler
Teşekkür

GNC kamyanyası duyurusu ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Bana iyi bir fırsat oldu.
Sağlıklı günler dilerim.

Ynt: Gezenbilir Üyelerine GNC'den Çok Özel Kampanya!.

herkese merhaba bu gold card için sepete ekledigimizde kart bedeli çıkarıyor kampanyada bedava degil mi?

Fatih Bey merhaba,

Alışverişinizde sepetinize Goldcard atmanıza gerek yok, çünkü Gezenbilir üyelerinin siparişlerine, Goldcard ücretsiz olarak eklenmektedir. Siz sadece sepetinize istediğiniz ürünü atmanız yeterli olacaktır,

Bilgilerinize sunar,

Sağlıklı günler dilerim.

çok teşekkürler. Sayenizde uzun süredir takip ettiğim ihtiyacım olan bir ürünü aldım. Teşşekürler gezenbilir.

yunuscom' Alıntı:
Fatih Bey merhaba,

Alışverişinizde sepetinize Goldcard atmanıza gerek yok, çünkü Gezenbilir üyelerinin siparişlerine, Goldcard ücretsiz olarak eklenmektedir. Siz sadece sepetinize istediğiniz ürünü atmanız yeterli olacaktır,

Bilgilerinize sunar,

Sağlıklı günler dilerim.

yani alışş veriş kodunu girdiğimiz de sistem anlıyor gold kartı da değil mi?

Tekrar herkese merhabalar;

Ben gnc şubesine gittim ve kodu verdim hem gold kart verdiler hemde %30 indirim yaptılar.İnternetten kodu girdiginde gold kart çıkıyor mu şubesinde sordum ama sağlıklı bir cevap alamadım yakınınızda gnc şubesi var ise işi şansa bırakmayın bence.

arkadaşlar kusura bakmayın ama sanırım bir yerlerde hata yapıyorsunuz? gnc.com.tr den nasıl kullanacağınızı şimdi kısaca anlatayım

1- mesela kafanıza yatan, beğendiğiniz ürünleri sepete atıyorsunuz
2- sepete attıktan sonra sağ üst köşede sepetim kısmını tıklıyorsunuz
3- sepetiniz açılınca seçtiğiniz ürünler görüntüleniyor zaten tekrar bir kontrol ediyorsunuz
4- sepetim kısmının altında "İndirim Kodunuz Var mı?" diye soruyor oraya buradaki kodu "GNCGB" yazıyorsunuz ve UYGULA butonuna tıklıyorsunuz
5- sistem otomatik olarak indirimi oranını hesaplayıp ne kadar ödeyeceğinizi gösteriyor.

sadece ilgili bölüme kodu yazıyorsunuz hepsi bu. Benim yaptığım sipariş elime ulaştı bugun aldığım ürünlerin haricinde kutunun içinden ayriyeten 1 yıl geçerli hediye gold kart yollamışlar.

kalhoca' Alıntı:
GNC kamyanyası duyurusu ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Bana iyi bir fırsat oldu.
Sağlıklı günler dilerim.

Can ATAK' Alıntı:
çok teşekkürler. Sayenizde uzun süredir takip ettiğim ihtiyacım olan bir ürünü aldım. Teşşekürler gezenbilir.

Asıl biz teşekkür ederiz, sağlıklı günlerde kullanın ürünlerinizi :smiley: Bilmiyorum sohbet etme fırsatınız oldu mu ama GNC mağazalarındaki danışmanlara aldığınız ürünleri nasıl kullanacağınızı sorduğunuzda çok faydalı önerilerde buunuyorlar. Sadece bu bilgiler için bile gidilebilir mağazalara :smiley:

Bu arada %30'luk büyük indirim için son günün bugün olduğunu da hatırlatmak isterim ;)

Sağlıcakla,
Sedat

yol' Alıntı:
Asıl biz teşekkür ederiz, sağlıklı günlerde kullanın ürünlerinizi :smiley: Bilmiyorum sohbet etme fırsatınız oldu mu ama GNC mağazalarındaki danışmanlara aldığınız ürünleri nasıl kullanacağınızı sorduğunuzda çok faydalı önerilerde buunuyorlar. Sadece bu bilgiler için bile gidilebilir mağazalara :smiley:

Bu arada %30'luk büyük indirim için son günün bugün olduğunu da hatırlatmak isterim ;)

Sağlıcakla,
Sedat

Sedat Bey sitenizi sürekli takip eden fakat bir türlü yorum yazmaya fırsat bulamayan biraz tembel üyeniz olarak sizlere teşekkür ederim gerçekten çok faydalı oldu.Gncde magza müdürü beni görünce artık indirim kodunu söylemeden indirim yapmaya başladı :smiley: Hatta magzadaki diger müşterilere de bakın bizim böyle bir sitemiz var takip edin hem yararlı konular var hemde bu tür kupon kampanyaları oluyor sizde gelin seçkinlerin arasına girin diye reklam yaptım :smiley:
Tekrar teşekkürler

Ürünlerinizi sağlıklı günlerde kullanın Fatih bey :smiley: Elimizden geldiğince hepimizin faydalanabileceği büyük firmalardan indirim almaya çalışıyoruz. Bu hem kullanıcı olarak bizlere, hem de satıcı olarak firmalara büyük fayda sağlıyor. Uzun zamandır planladığımız Gezenbilir Kart'ını hayata geçirebilirsek bu indirimleri ve kampanyaları daha disiplinli bir hale getirebiliriz. Bakalım zaman ne gösterecek ;)

Sağlıcakla,
Sedat

merhaba! ben de yararlandım. bu indirim olmasa fiyatların yüksekliğinden dolayı alışveriş yapmadığım bir mağaza! çok teşekkürler!!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR