Gezenbilir Sivas Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,050
Ynt: Gezenbilir Sivas Grubu

DEMİRAL' Alıntı:
sayın arkadaşım sivas divriği arası 180 km ama alternatif yol imkanı var sivas zara divriği -sivas kangal sincan divriği -sivas kangal çetinkaya höbek divriği -sivas divriği demiryolu ile kara yolu ile 2.5-3 saat sivastan sabah 9 öğle 12 öğladen sonra 15ve saat17 de 15-20 kişilik minibüsler var divriğiden dönüş yanılmıyorsam saat 15veya 16 da selamlar hayırlı yollar dilerim
teşekkürler cumartesi divriğide pazarda sivastayız inşallah

Etiketler

arkadaşlar meraba benide aranıza alırsanız sevinirim kök teknik bülentle daha önce tanışmıştık ssangyong pikap için flanş konusunda yardım istemiştim ama hatırlamayabilir bayağı bi zaman geçti.Bende ufaktan Off road'a merak sardım etkinliklere katılmak isterim.

Sayın baha bey biraz kendinizden bahsedermisiniz ben Hüseyin Demiral sanayide yedek parçacıyım aracım defender 110 dizel
yaş 50 _25 :smiley: :smiley:

Hüseyin bey tanıyorum sizi ben Özşan Mühendislik Bahattin adım . Uğrar bi çayınızı içerim sizler kadar bu işlerde profesyonel değilim ama zamanla alışırız en azından stres atarız.Aracım 2010 ssangyong action sports mutlaka görmüşünüzdür , zaten sivasta bikaç tane var.

Sayın hemşerilerim Demiral ve kökteknik kardeşim sizleri ben karavancı olarak takip ediyorum.İnşallah bı mayısın ilk haftası gibi bir haftalığına Sivasta olacam bu sefer bir çayınızı içecem.Şu anda benim kış gezim devam ediyor.Bütün hemşerilerime selam olsun.Saygılar

IMGP4780

Merhaba ayhan bey ayhan58 olarak formda birkaç kez gördüm ve hep merak ederdim kim bu SİVAS aşığı diye her zaman beklerim
dört eylül sanayi sitesi 15 blok no 6 Oto Demiral a.ş. SİVAS
başım üstünde yeriniz var saygı ve sevgiler tatiliniz bol deponuz dolu gönlünüz hoş ve hep dostlarla olun

DEMİRAL' Alıntı:
Merhaba ayhan bey ayhan58 olarak formda birkaç kez gördüm ve hep merak ederdim kim bu SİVAS aşığı diye her zaman beklerim
dört eylül sanayi sitesi 15 blok no 6 Oto Demiral a.ş. SİVAS
başım üstünde yeriniz var saygı ve sevgiler tatiliniz bol deponuz dolu gönlünüz hoş ve hep dostlarla olun
Sağol hemşerim inşallah geldiğimde uğrayacam Saygılar

sevgili hemşerilerim hepinize tekrar selamlar.
Yaklaşık 3 ay önce tayinim sivasa çıktı. Daha önce erzurumdaydım. Artık bende aranızdayım. bilgilerime ulaşabilirsiniz ama tekrardan yazayım.

Sivas-Şarkışla -CEMEL liyim :smiley:
34 yaşındayım.
Özel sektör (Gıda sektörü) de çalışıyorum.
Daha önceden niva vardı. Ancak farklı sebeplerden dolayı sattım. .Şuanda defender alma arefesindeyim :smiley: S

Siz değerli dostlarla tanışmak ister ve değerli fikirlerinizi de almak isterim. ZAten arabaları bazen istasyonda görüyorum. : )

tüm etkinliklere elimden geldigince katılmak isterim.

Saygılarmla :smiley:)

teginalp' Alıntı:
sevgili hemşerilerim hepinize tekrar selamlar.
Yaklaşık 3 ay önce tayinim sivasa çıktı. Daha önce erzurumdaydım. Artık bende aranızdayım. bilgilerime ulaşabilirsiniz ama tekrardan yazayım.

Sivas-Şarkışla -CEMEL liyim :smiley:
34 yaşındayım.
Özel sektör (Gıda sektörü) de çalışıyorum.
Daha önceden niva vardı. Ancak farklı sebeplerden dolayı sattım. .Şuanda defender alma arefesindeyim :smiley: S

Siz değerli dostlarla tanışmak ister ve değerli fikirlerinizi de almak isterim. ZAten arabaları bazen istasyonda görüyorum. : )

tüm etkinliklere elimden geldigince katılmak isterim.

Saygılarmla :smiley:)

Öncelikle hoş geldiniz. Bizde sizi aramızda görmek isteriz. Araç alma konusunda elimizden gelen birşey olursa yardıma hazırız. Başkanımızın kepçeli mevkiinde dükkanı var, KÖKTEKNİK BOSCH BAYİİ genelde orda oluruz, tanışmak isteriz...

Merhaba arkadaşlar bir süredir formu takip edemiyordum Tekrar Hepinize Merhaba aramıza hoş geldiniz

Hepinize sağlık ve başarılar dilerim eski ve kronik bir DEFENDER ci olarak her tür soru ve problemlerinize cevap verebilirim stoklarımda bir hayli defender yedek parçası mevcuttur

En kısa zamanda faliyetlere tam gaz devam inşallah yeni aracım nissan patrol dizel 5 kapı ve tabiki defender ve yeni projelerede devam

arkadaşlar özellikle boş olduğunuz yada bir arada olduğunuz bir gün var mıdır? yada hangi günler daha az yoğunsunuz? Müsait olduğunuz bir gün uğrayip tanışmak isterim. Ayrıca kokteknik e mi ugrayalım yoksa dğer arkadaşlarda iş yerlerini ve musait zamanlarını yazarsa uğrayıp tanışmak istiyorum.

Saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri