Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 191
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,753
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

Benim anladığım kadarı ile bu şapkalar çiğ köfte parası toplamak için değil. Zorla almak için gibi geldi bana, silahlar düello falan...

Etiketler

Esinti35' Alıntı:
Benim anladığım kadarı ile bu şapkalar çiğ köfte parası toplamak için değil. Zorla almak için gibi geldi bana, silahlar düello falan...
Western filimleri ve çizgi romanları ile büyümüş kuşak olarak,kampa şapkaları satmak için getiren çocuğada yardım düşüncesi ile aldığımız şapkaları kafamıza taktığımız anda ,içimizdeki çocuk dışa vurdu kendini,Dekman,dışııııın,dışıııın efektleri ile :D :D :D

İçinizdeki çocuğu çokta güzel dışa vurmuşsunuz Enver bey, duruş, silahların çekilişi vede kamera harika.

enverdede' Alıntı:
Western filimleri ve çizgi romanları ile büyümüş kuşak olarak,kampa şapkaları satmak için getiren çocuğada yardım düşüncesi ile aldığımız şapkaları kafamıza taktığımız anda ,içimizdeki çocuk dışa vurdu kendini,Dekman,dışııııın,dışıııın efektleri ile :D :D :D
içimizdeki çocuk hiç büyümesin.

Sayın Zerrin hanım sitenin henüz yabancısıyız , bu etkinlikteki resimleride yeni gördüm muhteşem bir toplantı olmuş .hepinizi kutlarım .gölbaşındaki toplantıdan haberim olduydu ,ama toplatıdan iki gün önce cuma günü bir yakınımızın vefatı dolayısı ile Nevşehire gitmek durumunda kaldık .inşallah sonraki etkinliklere herhangi bir aksilikler olmadığında ,özellikle iştirak edeceğimizi bilmenizi isteriisteriz. Saygılar. Multlu günleriniz bol olsun...

Nurettin Bey, öncelikle başınız sağolsun, sitemize çok kolay alışacağınızdan eminim, oldukça geniş kapsamlı olması nedeniyle belki biraz sıkıntı olabilir ama hiç merak etmeyin kullanımı çok kolay alışınca..

Bu tanışma toplantımızın gecesi benimde babam rahatsızlandı ve ertesi sabah hastaneye yatırdık, yılbaşıda dahil olmak üzere hastanede kaldık, maşallah şimdi iyi, hastaneden çıktık geçen hafta, bu nedenle bende fotoğrafların devamlarını göremedim ve arkadaşlarımıza bir kere daha teşekkür edemedim, sizin sayenizde teşekkürlerimi bir kere daha yineliyorum tüm arkadaşlarımıza katkıları ve katılımları için..Bundan sonra ki etkinliklerimizde sizi de aramızda görmekten mutlu olacağız..

Selamlar
Zerrin Yiğiter

Zerrin hanıma babası için geçmiş olsun dileklerimi iletirim, iyileştiğine sevindim. Bu pazar eski karavancılardan Erdal San ın Tandoğan ziraat bankası sergi salonundaki gemi maketleri ortak sergisine gittim seyre doyamadım, herkese tavsiye ederim 22 ocak 2011 e kadar açık. ekde sergiden 2 resim koyuyorum ,yeni gezilerde görüşmek dileğiyle.[attachment=1][attachment=2]

16012011276

16012011274

Zerrin hanım geçmiş olsun dileklerimi iletir, babanıza şifalar dilerim.

Sayın Ender Guney geçmiş olsun dileklerinize çok teşekkürler ediyorum, ayrıca sergi duyurusu için de teşekkürler, ilgilenen arkadaşlarımız mutlaka uğrayacaklardır..

enderguney' Alıntı:
Zerrin hanıma babası için geçmiş olsun dileklerimi iletirim, iyileştiğine sevindim. Bu pazar eski karavancılardan Erdal San ın Tandoğan ziraat bankası sergi salonundaki gemi maketleri ortak sergisine gittim seyre doyamadım, herkese tavsiye ederim 22 ocak 2011 e kadar açık. ekde sergiden 2 resim koyuyorum ,yeni gezilerde görüşmek dileğiyle.[attachment=1][attachment=2]

Sayın lukman, çok teşekkürler ediyorum..

lukman' Alıntı:
Zerrin hanım geçmiş olsun dileklerimi iletir, babanıza şifalar dilerim.

Zerrin hanım Babanızın hastalığına geçmiş olsun diyorum .Gerçekten beklenilmeyen durumlar insanı derinden üzüyor .allahtan sağlıklar diliyoruz.Güzel günlerin kıymetinide unutmadan iyi günlerdede birarada da mutluolmayı diliyoruz .enkısa zamanda yeni bir etkinlikte buluşmak umuduile sağlıcakla kalınız..

Nurettin Bey güzel dilekleriniz için çok teşekkürler ediyorum, amin..

nurevci' Alıntı:
Zerrin hanım Babanızın hastalığına geçmiş olsun diyorum .Gerçekten beklenilmeyen durumlar insanı derinden üzüyor .allahtan sağlıklar diliyoruz.Güzel günlerin kıymetinide unutmadan iyi günlerdede birarada da mutluolmayı diliyoruz .enkısa zamanda yeni bir etkinlikte buluşmak umuduile sağlıcakla kalınız..

İsmail Bey çok teşekkürler ediyorum..

smlhyk' Alıntı:
Geçmiş olsun zerrin hanım

zerrin hanım,geçmiş olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR