Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

mseref

Kamp III
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

Benim anladığım kadarı ile bu şapkalar çiğ köfte parası toplamak için değil. Zorla almak için gibi geldi bana, silahlar düello falan...

enverdede

Zirve

Esinti35' Alıntı:
Benim anladığım kadarı ile bu şapkalar çiğ köfte parası toplamak için değil. Zorla almak için gibi geldi bana, silahlar düello falan...
Western filimleri ve çizgi romanları ile büyümüş kuşak olarak,kampa şapkaları satmak için getiren çocuğada yardım düşüncesi ile aldığımız şapkaları kafamıza taktığımız anda ,içimizdeki çocuk dışa vurdu kendini,Dekman,dışııııın,dışıııın efektleri ile :D :D :D

mseref

Kamp III

İçinizdeki çocuğu çokta güzel dışa vurmuşsunuz Enver bey, duruş, silahların çekilişi vede kamera harika.

rtulun

güzel, güzeldir !

enverdede' Alıntı:
Western filimleri ve çizgi romanları ile büyümüş kuşak olarak,kampa şapkaları satmak için getiren çocuğada yardım düşüncesi ile aldığımız şapkaları kafamıza taktığımız anda ,içimizdeki çocuk dışa vurdu kendini,Dekman,dışııııın,dışıııın efektleri ile :D :D :D
içimizdeki çocuk hiç büyümesin.

enverdede

Zirve

Hepimiz için.Amiiin... :smiley:

nurevci

hayat yaşamaya gerçekten değer

Sayın Zerrin hanım sitenin henüz yabancısıyız , bu etkinlikteki resimleride yeni gördüm muhteşem bir toplantı olmuş .hepinizi kutlarım .gölbaşındaki toplantıdan haberim olduydu ,ama toplatıdan iki gün önce cuma günü bir yakınımızın vefatı dolayısı ile Nevşehire gitmek durumunda kaldık .inşallah sonraki etkinliklere herhangi bir aksilikler olmadığında ,özellikle iştirak edeceğimizi bilmenizi isteriisteriz. Saygılar. Multlu günleriniz bol olsun...

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu

Nurettin Bey, öncelikle başınız sağolsun, sitemize çok kolay alışacağınızdan eminim, oldukça geniş kapsamlı olması nedeniyle belki biraz sıkıntı olabilir ama hiç merak etmeyin kullanımı çok kolay alışınca..

Bu tanışma toplantımızın gecesi benimde babam rahatsızlandı ve ertesi sabah hastaneye yatırdık, yılbaşıda dahil olmak üzere hastanede kaldık, maşallah şimdi iyi, hastaneden çıktık geçen hafta, bu nedenle bende fotoğrafların devamlarını göremedim ve arkadaşlarımıza bir kere daha teşekkür edemedim, sizin sayenizde teşekkürlerimi bir kere daha yineliyorum tüm arkadaşlarımıza katkıları ve katılımları için..Bundan sonra ki etkinliklerimizde sizi de aramızda görmekten mutlu olacağız..

Selamlar
Zerrin Yiğiter

enderguney

Yeni Üye
Web sitesi
www.guneykaravan.com

Zerrin hanıma babası için geçmiş olsun dileklerimi iletirim, iyileştiğine sevindim. Bu pazar eski karavancılardan Erdal San ın Tandoğan ziraat bankası sergi salonundaki gemi maketleri ortak sergisine gittim seyre doyamadım, herkese tavsiye ederim 22 ocak 2011 e kadar açık. ekde sergiden 2 resim koyuyorum ,yeni gezilerde görüşmek dileğiyle.[attachment=1][attachment=2]

Ekli dosyalar

lukman

Kamp I

Zerrin hanım geçmiş olsun dileklerimi iletir, babanıza şifalar dilerim.

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu

Sayın Ender Guney geçmiş olsun dileklerinize çok teşekkürler ediyorum, ayrıca sergi duyurusu için de teşekkürler, ilgilenen arkadaşlarımız mutlaka uğrayacaklardır..

enderguney' Alıntı:
Zerrin hanıma babası için geçmiş olsun dileklerimi iletirim, iyileştiğine sevindim. Bu pazar eski karavancılardan Erdal San ın Tandoğan ziraat bankası sergi salonundaki gemi maketleri ortak sergisine gittim seyre doyamadım, herkese tavsiye ederim 22 ocak 2011 e kadar açık. ekde sergiden 2 resim koyuyorum ,yeni gezilerde görüşmek dileğiyle.[attachment=1][attachment=2]

Sayın lukman, çok teşekkürler ediyorum..

lukman' Alıntı:
Zerrin hanım geçmiş olsun dileklerimi iletir, babanıza şifalar dilerim.

nurevci

hayat yaşamaya gerçekten değer

Zerrin hanım Babanızın hastalığına geçmiş olsun diyorum .Gerçekten beklenilmeyen durumlar insanı derinden üzüyor .allahtan sağlıklar diliyoruz.Güzel günlerin kıymetinide unutmadan iyi günlerdede birarada da mutluolmayı diliyoruz .enkısa zamanda yeni bir etkinlikte buluşmak umuduile sağlıcakla kalınız..

smlhyk

Kamp II

Geçmiş olsun zerrin hanım

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu

Nurettin Bey güzel dilekleriniz için çok teşekkürler ediyorum, amin..

nurevci' Alıntı:
Zerrin hanım Babanızın hastalığına geçmiş olsun diyorum .Gerçekten beklenilmeyen durumlar insanı derinden üzüyor .allahtan sağlıklar diliyoruz.Güzel günlerin kıymetinide unutmadan iyi günlerdede birarada da mutluolmayı diliyoruz .enkısa zamanda yeni bir etkinlikte buluşmak umuduile sağlıcakla kalınız..

İsmail Bey çok teşekkürler ediyorum..

smlhyk' Alıntı:
Geçmiş olsun zerrin hanım

rtulun

güzel, güzeldir !

zerrin hanım,geçmiş olsun.

Forum istatistikleri

Konular
99,895
Kullanıcılar
167,679
Son üye
Irresistible_best

SON KONULAR