Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 191
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,759
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

rtulun' Alıntı:
beni kalbimden vurdunuz.kaçacak yerim kalmadı ;D
dostların isteklerini emir telakki ederim.herzaman başımın üstünde yeriniz var.

Emir ne kelime dostumuzdan ricamız. Hele bir yolumuzu en kısa zamanda ankara'ya bir düşürelim,ricamızın havda kalmayacağından eminiz .

Etiketler

enver bey biz çiğ köfteyi test ettik onayladık enfesti yani bilemem o ankara yollarına acilen çıkılmalı :D

enverdede' Alıntı:
Emir ne kelime dostumuzdan ricamız. Hele bir yolumuzu en kısa zamanda ankara'ya bir düşürelim,ricamızın havda kalmayacağından eminiz .
Enver bey,her zaman beklerim.
sağlıkla kalınız.

cidowsky' Alıntı:
enver bey biz çiğ köfteyi test ettik onayladık enfesti yani bilemem o ankara yollarına acilen çıkılmalı :D

Aynı kamp ta konakladığımız Nihat beyin(semaverli çaycınız) urfa kebabının tadından sonra,yine o yörenin çiğ köftesi ....Takipteyim Ankara.

smlhyk' Alıntı:
Erhan Bey çok teşekkürler çocuklar inanılmaz eğlenmiş, Sizinle gezdikten sonra çocukların ısrarıyla astraya off road öğretiyoruz. Başarabileceğe benzemiyor ama...

ne demek efendim ; çocukların mutlu olduğuna sevindim her zaman bekleriz ;)

Ankaranın etkinliğinde bizi şımartacak kadar güzel ifadeler kullanan gezenbilirin kıymetli can dostlarına çok teşekkür ederim.
Sevgiyle Sağlıklı kalın.

Nihat Zaloğlu

raptor' Alıntı:
tepedeki klimaya birilerinin takacağını tahmin ettiğimden (ki bu sen oldun)

Aşkolsun Hikmet, takmak değil de "şakadan takılmak" diyelim şuna ;) (aslında senin de öyle demek istemeğini biliyorum ama yine takılmadan duramadım :smiley: )Önemli olan araçların kendisi değil, ihtiyaçlarımızı karşılıyor olması.

Senin mutlaka daha güzel bir çözüm bulacağını bildiğim için takıldım biraz da... Selamlar...

valla rıfat abı kapı komsum ben rıfat abıme ne zaman dersem rıfat abım yapar çiğköfte dimi rıfat abı ben klarnetımı darbukamı alırım oda kemanını cıkartır ohh hem çiğköfte yer hem eglenırız ;D ;D ;D

mserdemir' Alıntı:
valla rıfat abı kapı komsum ben rıfat abıme ne zaman dersem rıfat abım yapar çiğköfte dimi rıfat abı ben klarnetımı darbukamı alırım oda kemanını cıkartır ohh hem çiğköfte yer hem eglenırız ;D ;D ;D

Aperatifçi arkadaşım,rıfat ağbin biz olmadığımız bir günde özel sana yapsın çiğ köfteyi mümkünse :D Ama biz gelebilirsek yakın bir tarihte,klarnet,kemanı muhakkak isteriz ,rotamızı da tekirdağ üzerinden geçirerek. ;D

ne zaman ıstersenız abı ben herdaım hazırım tekırdağa ;D

mserdemir' Alıntı:
gelirken büyük bir fötr şapka getir.(para toplamak için) :D ;D

rtulun' Alıntı:
gelirken büyük bir fötr şapka getir.(para toplamak için) :D ;D

Kafamdaki olurmu?
[attachment=1]

CIMG0123

enverdede' Alıntı:
iki tane getiririz o halde ;D
[attachment=1]
iki şapka daha iyi,biri dolunca öteki devreye girer.
bu arada düelloda bir haksızlık var,zira karşınızdaki arkadaşın iki silahı var ;D

orsaalabanda' Alıntı:
Aşkolsun Hikmet, takmak değil de "şakadan takılmak" diyelim şuna ;) (aslında senin de öyle demek istemeğini biliyorum ama yine takılmadan duramadım :smiley: )Önemli olan araçların kendisi değil, ihtiyaçlarımızı karşılıyor olması.

Senin mutlaka daha güzel bir çözüm bulacağını bildiğim için takıldım biraz da... Selamlar...

Elbette aracın ihtiyaca cevap vermesi. zaten aracı yaperken estetikten cok işlevi ve sonradan ihtiyaca göre değiştirmek üzere planlamaya gayret ettim . ama senin daha önceki yazılarında da tavan üstüne konulan kilima ünitesini pek estetik açıdan istemediğini biliyordum.üniteyi oraya koyarken senin o yazın aklıma gelmişti ;D.aracın fotolaranı tabiki kilima ünetesinden dolayı değil tatil fotolarımın silinmesinden ve benim planım tatil fotolarıyla yayınlamak istememden dolayı biraz sinirlenerek :mad: yayınlayamadığmdan oldu. selamlar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR