Gezenbilir 7. Geleneksel Maltepe Buluşması 2015

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,668

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Yine senenin son ayı Aralık geliyor. Geleneksel Maltepe buluşmamızın zamanı yaklaşıyor.:smiley:
Bu sene buluşmamızı yine geçen sene yaptığımız Maltepe Sahil Parkında yapacağız.

Her sene olduğu gibi bu sene de Geleneksel Maltepe Buluşmamızı yine aralık ayının ilk iki haftası içinde gerçekleştireceğiz. Aralık ayında olduğundan dolayı hava şartlarına da bağlı olacağız. Hava şartları uygun olduğu takdirde, 5-6 Aralık tarihinde yapılacaktır. Hava şartları uygun olmazsa, 12-13 aralık tarihine ertelenecektir.

Maltepe Sahil Parkının otoparkı İspark tarafından işletiliyor. Küçük araçlar için günlük 5TL büyük araçlar için ise günlük 10TL ücret alıyorlar.

Park içinde buluşma noktamız N40.9295° E29.1187° olacaktır.

Bütün karavancı ve karavancı adaylarını bekliyoruz. :smiley:

Daha önceki senelerin buluşmalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
2014 6. Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014
2013 5. 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013)
2012 4. 4. Geleneksel Maltepe Buluşmamız ( 8-9 Aralık 2012 )
2011 3. 3. Geleneksel Maltepe Buluşmamızın Ardından (11 Aralık 2011)
2010 2. 2.Geleneksel Gezenbilir Karavan Grubu Maltepe Buluşması (11 Aralık 2010)
2009 1. İstanbul Maltepe Sahil Yolu Tanışma Toplantısı

Etiketler

Buluşma 3-4 Aralık yapılacak mı son durum nedir aceba, Ankara'dan katılmak istiyoruz.

Yine senenin son ayı Aralık geliyor. Geleneksel Maltepe buluşmamızın zamanı yaklaşıyor.:smiley:
Bu sene buluşmamızı yine geçen sene yaptığımız Maltepe Sahil Parkında yapacağız.

Her sene olduğu gibi bu sene de Geleneksel Maltepe Buluşmamızı yine aralık ayının ilk iki haftası içinde gerçekleştireceğiz. Aralık ayında olduğundan dolayı hava şartlarına da bağlı olacağız. Hava şartları uygun olduğu takdirde, 5-6 Aralık tarihinde yapılacaktır. Hava şartları uygun olmazsa, 12-13 aralık tarihine ertelenecektir.

Maltepe Sahil Parkının otoparkı İspark tarafından işletiliyor. Küçük araçlar için günlük 5TL büyük araçlar için ise günlük 10TL ücret alıyorlar.

Park içinde buluşma noktamız N40.9295° E29.1187° olacaktır.

Bütün karavancı ve karavancı adaylarını bekliyoruz. :smiley:

Daha önceki senelerin buluşmalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
2014 6. Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014
2013 5. 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013)
2012 4. 4. Geleneksel Maltepe Buluşmamız ( 8-9 Aralık 2012 )
2011 3. 3. Geleneksel Maltepe Buluşmamızın Ardından (11 Aralık 2011)
2010 2. 2.Geleneksel Gezenbilir Karavan Grubu Maltepe Buluşması (11 Aralık 2010)
2009 1. İstanbul Maltepe Sahil Yolu Tanışma Toplantısı

merhaba ben yeni üye ve yeni karavancıyım
bu buluşma ile ilgili daha geniş bilgi ve telefon alabilirmiyim

Ferhat bey başlığı siz açtığınız için size soruyorum, bu günden giden arkadaş varmı, Karavan sigortaları ile ilgili bir çalışma olacak mı bu toplantıda ( pankart, döviz vs.), yarın bende katılmak istiyorum Ankara'dan geleceğim sanırım sabah erken gelirim verdiğiniz koordinatlara göre tam yerine gelirmiyim, telefon numaranızıda özelden yazarsanız acil durumda sizi ararım, Teşekkürler

Ferhat bey başlığı siz açtığınız için size soruyorum, bu günden giden arkadaş varmı, Karavan sigortaları ile ilgili bir çalışma olacak mı bu toplantıda ( pankart, döviz vs.), yarın bende katılmak istiyorum Ankara'dan geleceğim sanırım sabah erken gelirim verdiğiniz koordinatlara göre tam yerine gelirmiyim, telefon numaranızıda özelden yazarsanız acil durumda sizi ararım, Teşekkürler
Bugünden giden arkadaşlar var. Verdiğim koordinat yakınlarında buluşma gerçekleştirecektir. Bülent Abi biraz önce sahile geçti. Sigorta için bir hazırlık yapmadık. Sonuçta gideceğimiz yer bir otopark olduğundan fazla da özgür değiliz. Telefon numaramı da özelden gönderiyorum.

Her geçen sene Geleneksel Maltepe Buluşmamızı artan bir katılımla gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Hava yine çok soğuktu, gündüzleri güneşliydi ama sıcacık sohbetler herkesin içini ısıtıyordu. Katılan ve destek veren bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz.:smiley:
PC060686 stitch

Aile Fotoğrafı.
PC060728
PC060730
PC060729

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR