Gezenbilir 7. Geleneksel Maltepe Buluşması 2015

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,504

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Yine senenin son ayı Aralık geliyor. Geleneksel Maltepe buluşmamızın zamanı yaklaşıyor.:smiley:
Bu sene buluşmamızı yine geçen sene yaptığımız Maltepe Sahil Parkında yapacağız.

Her sene olduğu gibi bu sene de Geleneksel Maltepe Buluşmamızı yine aralık ayının ilk iki haftası içinde gerçekleştireceğiz. Aralık ayında olduğundan dolayı hava şartlarına da bağlı olacağız. Hava şartları uygun olduğu takdirde, 5-6 Aralık tarihinde yapılacaktır. Hava şartları uygun olmazsa, 12-13 aralık tarihine ertelenecektir.

Maltepe Sahil Parkının otoparkı İspark tarafından işletiliyor. Küçük araçlar için günlük 5TL büyük araçlar için ise günlük 10TL ücret alıyorlar.

Park içinde buluşma noktamız N40.9295° E29.1187° olacaktır.

Bütün karavancı ve karavancı adaylarını bekliyoruz. :smiley:

Daha önceki senelerin buluşmalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
2014 6. Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014
2013 5. 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013)
2012 4. 4. Geleneksel Maltepe Buluşmamız ( 8-9 Aralık 2012 )
2011 3. 3. Geleneksel Maltepe Buluşmamızın Ardından (11 Aralık 2011)
2010 2. 2.Geleneksel Gezenbilir Karavan Grubu Maltepe Buluşması (11 Aralık 2010)
2009 1. İstanbul Maltepe Sahil Yolu Tanışma Toplantısı

Etiketler

Firkat

Uçurumları sevenin kanatları olmalı. Nietzche
Yer
Ankara
Buluşma 3-4 Aralık yapılacak mı son durum nedir aceba, Ankara'dan katılmak istiyoruz.

rukiyekoc

Yeni Üye
Yine senenin son ayı Aralık geliyor. Geleneksel Maltepe buluşmamızın zamanı yaklaşıyor.:smiley:
Bu sene buluşmamızı yine geçen sene yaptığımız Maltepe Sahil Parkında yapacağız.

Her sene olduğu gibi bu sene de Geleneksel Maltepe Buluşmamızı yine aralık ayının ilk iki haftası içinde gerçekleştireceğiz. Aralık ayında olduğundan dolayı hava şartlarına da bağlı olacağız. Hava şartları uygun olduğu takdirde, 5-6 Aralık tarihinde yapılacaktır. Hava şartları uygun olmazsa, 12-13 aralık tarihine ertelenecektir.

Maltepe Sahil Parkının otoparkı İspark tarafından işletiliyor. Küçük araçlar için günlük 5TL büyük araçlar için ise günlük 10TL ücret alıyorlar.

Park içinde buluşma noktamız N40.9295° E29.1187° olacaktır.

Bütün karavancı ve karavancı adaylarını bekliyoruz. :smiley:

Daha önceki senelerin buluşmalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
2014 6. Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014
2013 5. 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013)
2012 4. 4. Geleneksel Maltepe Buluşmamız ( 8-9 Aralık 2012 )
2011 3. 3. Geleneksel Maltepe Buluşmamızın Ardından (11 Aralık 2011)
2010 2. 2.Geleneksel Gezenbilir Karavan Grubu Maltepe Buluşması (11 Aralık 2010)
2009 1. İstanbul Maltepe Sahil Yolu Tanışma Toplantısı

rukiyekoc

Yeni Üye
merhaba ben yeni üye ve yeni karavancıyım
bu buluşma ile ilgili daha geniş bilgi ve telefon alabilirmiyim

Firkat

Uçurumları sevenin kanatları olmalı. Nietzche
Yer
Ankara
Ferhat bey başlığı siz açtığınız için size soruyorum, bu günden giden arkadaş varmı, Karavan sigortaları ile ilgili bir çalışma olacak mı bu toplantıda ( pankart, döviz vs.), yarın bende katılmak istiyorum Ankara'dan geleceğim sanırım sabah erken gelirim verdiğiniz koordinatlara göre tam yerine gelirmiyim, telefon numaranızıda özelden yazarsanız acil durumda sizi ararım, Teşekkürler

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Ferhat bey başlığı siz açtığınız için size soruyorum, bu günden giden arkadaş varmı, Karavan sigortaları ile ilgili bir çalışma olacak mı bu toplantıda ( pankart, döviz vs.), yarın bende katılmak istiyorum Ankara'dan geleceğim sanırım sabah erken gelirim verdiğiniz koordinatlara göre tam yerine gelirmiyim, telefon numaranızıda özelden yazarsanız acil durumda sizi ararım, Teşekkürler
Bugünden giden arkadaşlar var. Verdiğim koordinat yakınlarında buluşma gerçekleştirecektir. Bülent Abi biraz önce sahile geçti. Sigorta için bir hazırlık yapmadık. Sonuçta gideceğimiz yer bir otopark olduğundan fazla da özgür değiliz. Telefon numaramı da özelden gönderiyorum.

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Her geçen sene Geleneksel Maltepe Buluşmamızı artan bir katılımla gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Hava yine çok soğuktu, gündüzleri güneşliydi ama sıcacık sohbetler herkesin içini ısıtıyordu. Katılan ve destek veren bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz.:smiley:
PC060686_stitch.jpg

Aile Fotoğrafı.
PC060728.jpg
PC060730.jpg
PC060729.jpg

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,288
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,981
Kayıtlı Üye Sayımız
168,250
Kaydolan Son Üyemiz
savasozdemir
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 24 Saatte Ziyaret Eden
Son 30 Günde Ziyaret Eden

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir