Gezenbilir; 11 Ağustos Cumartesi Gece Ankara'nın Peri Bacalarında Yürüyüş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,512

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
11 AĞUSTOS 2012 CUMARTESİ günü GECE YÜRÜYÜŞÜMÜZ için ANKARA'nın PERİ BACALARI' na gidiyoruz..
Gökyüzünde SAMANYOLUnu, METEOR YAĞMURLARINI izleyerek keyifli ve enerjik bir gece için tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz..

Yerinizi ayırttırmak için Ceranus - Zerrin Yiğiter... 05326417532 arayınız..

...Yürüyüşümüz 12-14 km. arasında arazi yürüyüşü şeklinde olacaktır..

Yürüyüş bitiminde her zaman ki gibi ateş başında mangal keyfi yapacağız..

GEREKLİ MALZEMELER

1- Mevsim koşullarına uygun giyecek ve ihtiyaç duyabilecek kişisel malzemeler..Örneğin şapka, buff, polar, kafa lambası veya el feneri

2- Gece için yiyecek kumanyalar ve içecekler ile 1.5 litre su..Ayrıca kuru meyveler ve kuru yemişler ile çikolata, gofret benzeri yiyecekler enerji için yanımızda olmalıdır..

3- Arazi yürüyüşlerine uygun ayak bileğini saracak ve su geçirmeyen bir bot (Topuklu ayakkabı ile yürümek kesinlikle sakıncalıdır) tozluk, yağmurluk, yedek çorap ve yedek pantolon her türlü hava koşulunda size gerekli olabilir, yanınızda bulundurmalısınız..

4- Spor ayakkabınızı yedek olarak ve ayrıca yedek giysilerinizi yanınıza almalısınız, bunları araçta bırakabilirsiniz.

Masraflar katılımcılar arasında paylaşılacaktır..(Mangal ve içecekler dahil 30 TL ile 40 TL arasında bir rakam tutacağı öngörülmektedir)
Kişisel harcamalar herkesin kendisine aittir..

ARACA BİNİLECEK DURAKLAR

Sıhhiye Köprüsü Altı 22.25
Necatibey Cad. (Kumrular Kesişimi) 22.30
Milli Kütüphane 22.35
Armada 22.37
CHP 22.40
Carrefour(Batıkent) 22.50
Göksu Parkı 23.00

Ve bu güzergah üzerinde bulunan her yerden sizi alabiliriz..

DÖNÜŞ
Dönüşte sizi aldığımız noktada bırakıyoruz..

Yürüyüş Sonu: 12 Ağustos saat 05. 00 öngörülmektedir
Ankara’ya hareket : Mangaldan sonra Ankara'ya hareket edilecektir

Sorularınız ve kesin kayıt bildirimlerimleriniz için
Ceranus - Zerrin Yiğiter
05326417532

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; 11 Ağustos Cumartesi Gece Ankara'nın Peri Bacalarında Yürüyüş

zerrin hanım etkinliklerinizi yakından gıpta ile takip ediyorum , bazen zerrin hanımın aynısından istanbulda olsada bizde bu doğayla iç içe olma fırsatını yakalayabilsek diyorum.. fakat ankaraya tasınmaktan baska caresi yok sanırım :D size ve ekibinize iyi geziler fotoları merakla bekliyorum . sağlıcakla kalınız saygılarımla ayhan çapar

Ynt: Gezenbilir; 11 Ağustos Cumartesi Gece Ankara'nın Peri Bacalarında Yürüyüş

Ayhan bey günaydın,

Övgüleriniz için çok teşekkürler ediyorum, çok naziksiniz, umarım en kısa zamanda bir etkinliğimize katılabilirsiniz,fotoğraflarımızın tamamını GEZENBİLİR facebook sayfamızdan yayınlıyorum, daha sonrada buradan yayınlayacağım..
Ankara'ya taşınmanızı onaylıyorum elbette :smiley:

İyi günler diliyorum,selamlar

Zerrin Yiğiter

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR