Gezenbilir 10. Maltepe Karavan Buluşması 2018

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,937

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Yine havalar soğudu Geleneksel Gezenbilir Maltepe Buluşması'nın zamanı geldi :smiley:

Gezenbilir kamp afis 3

Her sene olduğu gibi bu sene de buluşmamızı aralık ayında gerçekleştireceğimizden, hava şartları uygun olduğu takdirde 1-2 Aralık tarihinde yapılacaktır. Hava şartlarında büyük olumsuzluklar olursa, bir sonraki haftaya ertelenecektir.

Karavancıların buluştuğu, tanıştığı ve muhabbet edebileceği bir etkinlik olacak.
Park içinde yürüyüş bisiklet gibi etkinlikler yapabilirsiniz.
Tüm karavancıları, karavancı adaylarını ve karavansever doğa dostlarını bekliyoruz :smiley:

Facebook etkinlik adresi Gezenbilir 10. Maltepe Karavan Buluşması

Maltepe Orhangazi Sahil Parkı içinde buluşma noktamız
Google Haritalar'da Açmak İçin Tıklayın
40.935458K 29.113997D (Derece)
40°56'07.7"K 29°06'50.4"D (Derece Dakika Saniye )
(Geçen seneki yer ufak ve zaten yoğun kullanıldığından geçen senekine göre, Kartal yönünde bir sonraki cepte olacağız.)

Fotof88f28a36c70cdaeb960d8baf57d042b

Notlar: Maltepe Sahil Parkı'nın otoparkı İspark tarafından işletiliyor. Etkinlik alanında ateş yakmak, semaver ve mangal dahi yasak. Buluşma alanı otopark olduğundan, sorun yaşamamak için su tanklarınız ve aküleriniz dolu, tuvalet kasetiniz boş geliniz.

Daha önceki senelerin buluşmalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
2017 9. Gezenbilir 9. Geleneksel Maltepe Buluşması 2017
2016 8. Gezenbilir 8. Geleneksel Maltepe Buluşması 2016
2015 7. Gezenbilir 7. Geleneksel Maltepe Buluşması 2015
2014 6. Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Buluşması 2014
2013 5. Gezenbilir 5. Geleneksel Maltepe Buluşması 2013
2012 4. Gezenbilir 4. Geleneksel Maltepe Buluşması 2012
2011 3. Gezenbilir 3. Geleneksel Maltepe Buluşması 2011
2010 2. Gezenbilir 2. Geleneksel Maltepe Buluşması 2010
2009 1. Gezenbilir 1. Geleneksel Maltepe Buluşması 2009

Maltepe Gelemeksel 2018

Moderatör tarafında düzenlendi:

İlk buluşmadan bu yana 9 yıl geçmiş.
2009 buluşmasındaki resmi bu yıl tekrarlayabilirmiyiz ki !!!
Selamlar...
 mg 2791 jpg
2009 buluşmasındaki herkes gelirse neden olmasın. Güzel nostalji olur. Fotoğrafı çektiğimiz zaman dolgu alanı yoktu aynı yerde çekersek artık denizden 500m içeride. :smiley:
Geçen sene gurup fotoğrafı çekmeyi atlamışız 2016 buluşmasına aşağıdaki gibiydi.
PC043163s

Herkese merhabalar, bir karavancı adayı olarak buluşmanıza katılmayı heyecanla bekliyorum. Affınıza sığınarak bir şey sorayım. Neden bir otoparkta buluşuyorsunuz ? Bursa iki adım yer, karavan parkı da var. Yeşilliği içinde. Ateş yakmak da mangal yakmak da semaver de serbest. Buyurmaz mısınız ! Bursa dan selamlar

Herkese merhabalar, bir karavancı adayı olarak buluşmanıza katılmayı heyecanla bekliyorum. Affınıza sığınarak bir şey sorayım. Neden bir otoparkta buluşuyorsunuz ? Bursa iki adım yer, karavan parkı da var. Yeşilliği içinde. Ateş yakmak da mangal yakmak da semaver de serbest. Buyurmaz mısınız ! Bursa dan selamlar
Bursa lılar olarak ilk önce bi siz buyurun buraya , ayrıca siz bir etkinlik yapın , biz de geliriz Bursa'ya .

Herkese kendi mekanı güzeldir .
Burası dolgu alanı ve sosyal bir alan ayrıca artık bu buluşmalar geleneksel hale gelmiş ve tanışma amaçlı yapılıyor , anlatabildimmi bilmem kıymetli kardeşim .

Bursa lılar olarak ilk önce bi siz buyurun buraya , ayrıca siz bir etkinlik yapın , biz de geliriz Bursa'ya .

Herkese kendi mekanı güzeldir .
Burası dolgu alanı ve sosyal bir alan ayrıca artık bu buluşmalar geleneksel hale gelmiş ve tanışma amaçlı yapılıyor , anlatabildimmi bilmem kıymetli kardeşim .

İnşallah geleceğim Süleyman abicim.

Öneri için teşekkürler Onur Bey. Buluşma düzenlerseniz neden olmasın oraya da geliriz. Bursa'da olduğu gibi İstanbulda da karavan kampı var ama o zaman buluşmamıza "Geleneksel Maltepe Buluşması" diyemeyiz. Bu nedenle Maltepe buluşmalarını Maltepe'de yapıyoruz. :smiley:

Öneri için teşekkürler Onur Bey. Buluşma düzenlerseniz neden olmasın oraya da geliriz. Bursa'da olduğu gibi İstanbulda da karavan kampı var ama o zaman buluşmamıza "Geleneksel Maltepe Buluşması" diyemeyiz. Bu nedenle Maltepe buluşmalarını Maltepe'de yapıyoruz. :smiley:
Merhabalar. Önce sizin düzenlemiş olduğunuz buluşmaya katılayım. Nasıl bir organizasyon olduğunu göreyim. Bu vesile ile de sizler gibi kıymetli karavan üstatları ile tanışmış olayım. Bursa ayağını da ben düzenlemiş olurum kısmetse. İlginiz için çok teşekkür ederim. Bursa dan selamlar

ilgiyle merakla takip ediyorum bol resim atın lütfen. benim gibi meraklı olanlar iyice heveslenip kendi karavanını yapmaya başlasın veya alsın. şimdiden iyi organizasyonlar

.

Ferhat bey, size Maltepe buluşması ile ilgili özelden mesaj göndermiştim. Sanırım dikkatinizden kaçtı. Kusura bakılmasın lütfen, buraya yazmak durumunda kaldım.

Hepinize keyifli saatler dileğimle..:smiley:

.

Ekli dosyalar

• Karavan_Kisi.pdf
    56.4 KB · Görüntüleme: 453
Son düzenleme:

Bu hafta sonu Maltepe geleneksel buluşmamızın 10. sunu da soğuk bir havada gerçekleştirdik. Bu soğuk havaya rağmen gelip katılan ve gelmek isteyip de gelemeyen bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

DJI 0022

Ekli dosyalar

• DJI_0022.zip
    7.5 MB · Görüntüleme: 321

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR