Gaz Tiger (Yeni Model)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,106
Ynt: Gaz Tiger (Yeni Model)

Henüz bir prıogram yok..Ama o kadar da yakın olmaz ve 15-20 gün önceden duyuru yapılır :smiley:

Siz kendinizi konferansa verin :smiley:

Etiketler

Ben
Iceman®' Alıntı:
orta konsolda alttaki ekran navigasyon olabilir mi sizce?

Öyle gözküyor ama olmaması gerek , Çünkü yeri çok kötü seçilmiş bence havalandırma düğmeleri yerine konup o düğmelerde aşağıya ,indirilseydi keşke.

iç mekanı dert etmeyin bizimkiler ona bir ahşap görünümlü göğüs kaplama kiti üretirler. o kadar araba yapmışlar jant kapağı takmışlar. çelik jant değil sanırım.

Bu araç tahminimce protorip bir araç. Seri üretimi yok ama üretilirsede bu aracın türkiyede satılabilemsi için avrupadan çeşitli tip onaylarını alması gerek ve üreticinin bunu alacağını sanmıyorum bu nedenle sadece rusyada satılan bir çok ürün var bizim bilmediğimiz.

Bence gayet güzel bir araç türkiyeye gelse çok satar...

Bence de güzel görünüyor ve çok da başarılı olduğunu tahmin ediyorum...
Arşivimde bulunan eski fotolardan bir kaç örnek de ben aktarayım... :smiley:

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

GAZ TIGR inside2

GAZ   233001 TIGR inarmoured vehicle

GAZ TIGR inside

GAZ Auto s

GAZ T 221e

Iceman®' Alıntı:
Ruslar hep detaylara boğulmaktan, detaylarla uğraşmaktan kaçmıştır.Bkz. Lada Niva bkz. Zenit ...
İlk kuralları çok sağlamdırlar, çok zor arıza yaparlar, tamirleri çok uğraştırmaz, hatları kaba ve detaydan yoksundurlar.
Çok güzel bir araç bence dışı çok kaslı duruyor.
Hadise ruslara gelince çok sevdiğim bir olayı anlatmak isterim.
NASA bundan 4-5 sene önce uzayda çalışan tükenmez kalemi üretmek için bilmem kaç milyon dolar ar-ge yapmışlar ve basına tanıtmışlardı akabinde ertesi günü rus uzay bilimleri merkezindeki bilim adamlarına bu icat için ne düşündükleri sorulmuş ve şu yanıt verilmiş; " amerikalı meslektaşlarımızın böylesine gereksiz bir materyal için milyon dolarlık para harcamasına anlam veremedik bizce uzayda kullanılacak en iyi kalem kurşun kalemdir, biz senelerdir bunu kullanıyoruz." demişler.
Bu da olayı koparan nokta.
evet haklısınız bende 1977 model moskovich 2140 var eski sahibi daha bu ocak ayında motoru yenilemiş hala saat gibi

güzele benziyor..eger fiyatı da uygun olursa...
her zaman hesaplı fiyatı ile alıcısı olur..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri