GAZ Arıyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrlates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,804

Etiketler
Ynt: GAZ Arıyorum.

Merhaba Nurullah Bey,

Artık, Land Rover Series'ler araştırırken, farklı marka eski 4x4'ler gördüğümde aklıma siz geliyorsunuz ;D
Bilmiyorum ilginizi çeker mi? Dolaşırken gördüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-diger-markalar-austin-marka-1963-model-jeep-sadece-15000-tl-72903304/detay

İlginiz için çok teşekkür ederim. gerçekten de ilginç bi araçmış daha önce görmemiştim.

Kayserili ile görüştüm ama çok fiyat istiyor anlaşamadık.
7,500 TL verdim vermedi.

Nurullah bey Bolu'da tam istediğin gibi bir tane var. Yürür çalışır vaziyette. Her görüşümde aklıma sen geliyorsun. Sahibine ulaşabilirsem iletişim bilgilerini size ulaştırırım.

camouflage' Alıntı:
Nurullah bey Bolu'da tam istediğin gibi bir tane var. Yürür çalışır vaziyette. Her görüşümde aklıma sen geliyorsun. Sahibine ulaşabilirsem iletişim bilgilerini size ulaştırırım.

Gerçekten çok sevinirim. Özellikle 4 kapı olursa çok iyi olur onlar arazi taşıtı diye geçiyor. Malum muayene olayı.

Ben de bir GAZ 69 arıyorum. Bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum. TEŞEKKÜR EDERİM

Ne diyeyim, Allah kolaylık versin, satanın bin pişman olduğu, az bulunur bir araç arıyorsunuz.

Hala Gaz arıyorum. Yokmu memleketinde sağda solda gören satılık bir Gaz. :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR