Gaz 69

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 183
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,448

Etiketler
Ynt: Gaz 69

geçmiş olsun, umarım sizlerde önemli bir şey yoktur. Nazar mı değdi ne oldu.

Çok sağolun arkadaşlar. Sonradan yapılan rolcl gace in çok faydası oldu. 5 kişinin hayatını kurtardı diyebilirim. Kimsede çizik dahi yok. Önemli bir durumda yok. Sadece araç terste çalıştığı için motorun durumu ciddi. Buna şükür. tabi.

Emniyet kemeri ve roll gace başka bilmem. Bundan sonra markete giderken bile emniyet kemeri takarım. :smiley:

Gaza yeni motor atıyoruz 2005 Magnum 2.8 TDİ. Yakında yeniden yollardayım.
Birde gaza tente yaptırmak istiyorum. Fakat iyi bir usta bulamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

nrlates' Alıntı:
Gaza yeni motor atıyoruz 2005 Magnum 2.8 TDİ. Yakında yeniden yollardayım.
Birde gaza tente yaptırmak istiyorum. Fakat iyi bir usta bulamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Bostancı sanayide Hüseyin usta diye birisi varmış ama ben halen bulamadım kendilerini bostancıda... :smiley:

Araştırmam lazım sanırım... ;)

Nurullah Bey,

Yeni motor hakkında biraz daha bilgi isteyeceğim. Cahilliğime verin bu ne motoru?

Osmancığım yeni motoru şöyle anlatayım. Mitsubishi L200 Motoru 2005 model. 2.8 TDİ (Magnum diyorlar)
Dün gördüm ve kullandım ok gibi oldu araba hafta sonu isof un oyunlarına katılıcam inşallah.

Gazın takla attığı günkü görüntüleri.

Grnt161

Grnt163

Grnt166

Grnt178

Grnt171

GAZROVER 10.İSOFF OYUNLARINDA

http://picasaweb.google.com/NRLATES/10ISOFFOYUNLARI#

TEBRİKLER.... Derecenizin ne olduğu hiç önemli değil. Dünyada Gaz 69 gibi bir aracın var olduğunu Türk insanına tanıttığınız için.

Bu arada Magnumlu Gaz Rover için performan yorumlarınızı da bekliyoruz.

Osmancığım iyi dileklerin için sağol. Gazla isoff oyunlarına tekirdağa kadar yolculuk yaptık. Yarışlara girdik bi çok bitiremeyen araç olmasına rağmen bize göre bitirme başarısını gösterdik. Şöyle söyleyebilirim. Daha tecrübeli bir pilot ve belki farklı bir lastikle gazın şu anda yapamayacağı şey yoktur. Bir aynı zamanda geriye de sağselim gelmeye adapte olduğumuz için sadece etabı bitirmek istedir. Hem geriye rahat bir şekilde geldik. Hemde etabı bitirdik. Yani istetdiğimiz oldu.
Gazın yeni motoru muhteşem oldu. Motor performansı mükemmel şanzuman uyumunda sorun yok aksine orjinal şanzumanından daha uyumlu olduğunu söyledi Nihat usta.
Ayrıca Nihat ustanın aracı test için sürüşünü görmen lazımdı. Nihat ustanın daha önceki sürüşlerinde de bulunan biri olarak inanamadım. Kayışdağı dediğimiz rampayı 5. viteste bile tırmandı. Yaptığımız yol testinden sonra şimdi ufak tefek ayarlar ve bakımlardan sonra birde tente yaptırdımmı ömürlük bir 4x4 aracım oluyor. Böyle bir araç kapıda durdukça mutlu olucam. :D

IMG 7744

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR