Gaz 69

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 183
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,451

Etiketler
Ynt: Gaz 69

yeni bir Gaz 69 yine FK'dan
c761586e955cd6367d5deddd80f41bbf.jpg

nrlates' Alıntı:
bu bahsettiğiniz gazi benim phc 50 mi
galiba.. Fotokritik'te bir arkadaş görmüş arabayı "abi tam senlik araba bide kore savaşında falan kullanılmış" dedi.
bende hangi araba diyince beyaz gaz fotosu yolladı bende o herhalde diye düşündüm.

ARKADAŞLAR BEN ARACI ALDIĞIMDAN BERİ HİÇBİRŞEY YAPAMADAM MALUM MADDİ DURUMLAR VE BİLGİSİZLİK BİRAZ DA VAKİT YOK. BU NEDENLE SATIYORUM. MERAKLISINA GİTMESİNİ İSTERİM. YARDIMCI OLURMUSUNUZ. ARAÇ ÇALIŞIR VE YÜRÜR DURUMDA EVRAKLARI EKSİKSİZ VE MUAYENESİNİ YAPTIRDIM. Bİ YARDIM LÜTFEN.

valla hocam araba iyi güzel ama anlayanına denk gelmesi lazım. Nadir abi dicem ama onda zate bi tane var :smiley:
Bence arabayı satma sürecinde dahi olsanız aracın teknik özelliklerini, yeteneklerini bir araştırın derim faydası olacaktır satma aşamasında da...

Iceman®' Alıntı:
galiba.. Fotokritik'te bir arkadaş görmüş arabayı "abi tam senlik araba bide kore savaşında falan kullanılmış" dedi.
bende hangi araba diyince beyaz gaz fotosu yolladı bende o herhalde diye düşündüm.

Iceman bu Kore hikayesini çok merak ettim. Daha fazla bir bilgi var mı? Bu arada Kore savaşı 1953 de bitti, ama bizim aracımızın 1953 de üretimine başlandı. Bilemiyorum ne kadar doğrudur.

osman' Alıntı:
Iceman bu Kore hikayesini çok merak ettim. Daha fazla bir bilgi var mı? Bu arada Kore savaşı 1953 de bitti, ama bizim aracımızın 1953 de üretimine başlandı. Bilemiyorum ne kadar doğrudur.
bilmiyorum vallahi foto çeken arkadaşa öyle söylemişler.

Uzun bir aradan sonra tekrar herkese selam.
sonunda araca binmeye karar verdim. Bütün kış boyunca karın yağmurun aldında korumasız şekilde yatan aracı geçen cumartesi şöyle bir bakayım dedim. Ve inanılmaz ama gerçek araç tek marşta çalıştı. ben de bu araca daha fazla haksızlık yapmamak için ufak tefek eksikliklerini yaptırmaya kararverdim. 4x4 ün bakımını yaptırırken ön sol aks milinin olmadığı ortaya çıktı. bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Araca binmeye karar verdim. hafta sonu kullandım. çok keyf verici idi. 200 bin liralık sıfır jipler bu kadar dikkat çekmez inanın.

hocam doğru yolu bulduğunuza sevindim..
hakikaten araca byük haksızlıktı oracıkta öylece yatması.. en azından lastiklerinin yüzü suyu hürmetine birazcık araziye soksaydınız keşke.. :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.