Gaz 69

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 183
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,580
Ynt: Gaz 69

gazik arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin...

Tüm üyelerimizin seni daha rahat görebilmeleri için, aşağıda linkini verdiğim "Tanışma Köşesi (Off-Road)" bölümünde kendini tanıtırmısın.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9726.new;topicseen#new

Forumla ilgili detaylı bilgi edinebilmek için aşağıda linkini verdiğim "TEKNİK YARDIM" bölümünü inceleyebilirsin...
http://www.gezenbilir.com/index.php?c=8

Forumumuzda keyifli geziler dilerim...

Etiketler

Merhaba Gazik,

Haklısın, seninle gaz24 ile ilgili benim yazıları da göremedim, bir şeyler olmuş artık.

Gaz24 diferansiyel takmıştın daha sağlam diye, tahvil oranı kaç?

merhaba osman,
ben sana email adresimi yazmishdim.istersen email yaz oylesi daha kolay
tahvil orani ne demek pek anlayamadim,bir az aciklarsan sevinirim

zztt..
sarıyer merkez, ayazağa merkez...
34 PHC 50 Ümraniye civarlarında tespit edildi, fotokritik sitesinde VAZ diye yazmışlar markasını ben müdahale ettim GAZ oldu.
Bilginize anons takip :D

e3815cd665538b9fbfb779e92bd71cba.jpg

http://www.sahibinden.com/fiyati_dusurdum_emsalsiz_1967_model_4_4_gazWQQaXQQ4912906WQQpXQQdisplayitem

Nadir abi fiyatı uygun gibi birde iki motor veriyormuş baksana, sanki legoyla oynuyor.
arazide dizel şehirde benzinli takıyorum demiş :D
İyi cesaret vallahi. :D

Merhaba arkadaşlar,

Araç muayene konusunda gelişmeler nasıl , bilen yada yaptıran var mı yeni sistemde? Anlatılanlara göre bizim Gaz69 ları muayeneden geçirmek için ederinden çok fazla para harcamamız gerekecek. Yoksa da hurdaya çıkartmalıyız çünkü hiç kullanmıyorum bahçede yatıyor ama bana senede 600-700 milyon vergi,muayene,sigorta masraf açıyor. Şimdiye kadar kıyıda köşede biniyordum ama trafik polisleri her yerde cirit atıyor.Adamlar resmen pusu kuruyorlar. Böyle bir ortamda nasıl binelim. Muayene şansını da sıfırlıyorlar gibi, devlet herhalde bize gayriresmi olarak bu araçları hurdaya çıkartın diyor. Vay haline Gaz 69, willys sahibi olanların.

El freninin şiddetini ölçüyorlarmış diye duydum. benim araçta el freni yok ki. Orjinal el freni olduğu zaman bile, biraz dik bir yerde aracı tutmazdı. Ne yapalım yani şimdi 66 model aracı 2008 standartlarına göre test edersen nasıl sınıfı geçsin.

Bu muayene konusunda bizleri aydınlatabilirseniz, seviniriz arkadaşlar.

Hepinize iyi akşamlar.

BU ARACIN SAHİBİ BENİM BUNU NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM
BU SİTEYİ DE TESADÜFEN BULDUM. YARDIMCI OLURMUSUNUZ BU SİTEDEN YAZIMAYIDA PEK BİLMİYORUM. nurullahates@superonline.com
yardım edin lütfen.

zztt..
sarıyer merkez, ayazağa merkez...
34 PHC 50 Ümraniye civarlarında tespit edildi, fotokritik sitesinde VAZ diye yazmışlar markasını ben müdahale ettim GAZ oldu.
Bilginize anons takip :D

e3815cd665538b9fbfb779e92bd71cba.jpg

[/quote]

Nurullah bey aramıza hoşgeldiniz,

Vallahi çok güzel bir araca sahipsiniz, bu araçla neler yapılmaz ki. Başlığı görmüşseniz, sizin aracın eski hali ve yeni hali de mevcuttur.
Gaz69 çok başarılı ve güzel bir araç. sizi de ofroad aktivitelerinde görmek isteriz.

elde böyle bir araç olunca neyapalım diye düşündüm tesadüfende sizin siteyi buldum. yaptıklarınız çok zevkli görünoyor. aslında biraz meraklıyım bu konuya ama bende maket arabalarla ofroad yapıyorum. Malesef maddi imkansizlıklar yüzünden araca bakamıyorum. Bu aracı heralde satıcam. Cevabınız için teşekkür ederim. Birde bu tür araçlarla ilginen birilenizi tanıyormusunuz. tamir bakım ve diğer işlemleri için götürebileceğim. tekrar teşekkürler.

Arkadaşlar bu araç benim gaz. 1966 model orjinal motoru var arazi janzumanı ve 4x4 çalışır durumda. Bana verebileceğiniz bilgileri bekliyorum.
Tente yaptırmakla başlıycam yardımcı olurmusunuz.

GAZ 6177

Gaz6180

Gaz6178

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR