Garmi̇n Nuvi̇ 58

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahim erol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,372

ibrahim erol

Ana Kamp
hayırlı akşamler gezenbilir dostları oğlum yurt dışından hediye olarak bir tane GARMİN NUVİ 58 LM navigasyon gönderdi türkiye haritası yoktu üzerinde hasbel kader araştırırkrn sitesinden yükledik açtık fakat uydu görüntüsü ve 3D yok haritada sadece karasal harita var aradık türkiye temsilcisini tabiki şokkk haritayı satın alacakmışız şimdi aklımda değil ama 700 tl çivarı gibiydi tamam dedim alalım harita güncellendiğinde tekrar para verecekmiyiz dedeim evet dediler her güncel haritayı yüklediğinizde bu parayı ödeyeceksiniz hadi bakalım buyrun navigasyon elimizde kaldı neyapayım fikri olan varsa bekliyorum şimdiden teşekürler

Etiketler
İbrahim bey, internette navigasyon sitelerini dolaşacak olursanız kırık (Crack) haritalar bulabileceğinizi düşünüyorum. Elbette güncellendiği güne ait olmayacak haritalar ama yine de 3-5 ay geriden takip edebilirsiniz.

İbrahim bey, internette navigasyon sitelerini dolaşacak olursanız kırık (Crack) haritalar bulabileceğinizi düşünüyorum. Elbette güncellendiği güne ait olmayacak haritalar ama yine de 3-5 ay geriden takip edebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim ilginize deneyeceğim şu andada kullanabiliyoruz ama dediğim gibi karasal harita 3 D bina arazi uydu yok ama tavsiyenize bakıcam teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR