Garip Ve Güçlü 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 151,026
Bu konuda çok haklısınız. İnsan hevesle paylaştığı gezi anılarını kimsenin cevap yazmadığını kimsenin beğenmediğini görünce şevki kırılıyor ve yazmaktan vazgeçiyor sonrada site sakinleri siteye girip yeni paylaşım yeni mesaj göremeden, birisi bişey paylaşsakta okusak diye aranıyorlar. Beğenmediğiniz bir paylaşımı beğenmek zorunda değilsiniz fakat en azından beğendiğinize beğen tuşuna tıklamak bu kadar mı zor?
Merhaba,
Genelde paylaşmayı seviyorum. Bu benim gibi insanların var olduğunu ve yalnız olmadığımı hatırlatıyor. Bu nedenle hayatın içinden pekçok konuda paylaşım yapmaya çalışıyorum. Ama Gezenbilir sanki günden güne sessizleşiyor. Bana göre bu forum muhteşem bir yer. Sessizliğe gömülmemeli.
Selamlar...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Bazı günleri karavanım Piri'de geçiriyorum ve bu günler benim için diğer günlerde mutluluk kaynağı oluyor. Karavan yaşantısını çok seviyorum. Aslına bakarsanız bir evle kıyaslandığında küçücük bir yere sıkışmak bu. Ama bana acayip keyif veriyor.
İlerleyen zamanlarda daha çok karavanda yaşayabileceğimi düşünüyorum.

Bugün Yenimahalle İlçe Halk Kütüphanesine gittim. Eski verdiğim kitap sistemde düşmemiş. Hala bende gözüktüğü için sms uyarı gelmişti. Onun için kütüphaneye uğradım. Neyse kitabın kütüphanede rafında olduğunu gördüler. Kitabı üstümden düştüler. Ohh be dedim. Bu devletin bir kitabı bile sıkıntı oluyor insanın üzerinde netekim...
Bu sefer kütüphaneden yeni kitap da almadım. Evde okunacak çok kitap var...
Herkese selamlar,
Güzel bir Pazartesi akşamında,
TRT Radyo 3'ünü açmış,
Dinginleşmiş, Okumaya hazır birisinden
Sizlere iyi akşamlar...

Arkadaşlar,
Ben kendimi öteden beridir gezgin hissediyor ve öyle addediyorum.
Ancak maddi konular bu gezginliği belirli sınırlar ölçüsünde yapmayı gerektiriyor.
Bu da daha çok tatillerde gezmek ve karavanın durduğu yerde bol bol kamp yapıp eğlenmek demek.
Yani daha fazla sabit, daha az gezgin karavancılık.
Malesef maddiyat nedeniyle bunu yapıyoruz.
Karavana onu saklayabileceğimiz uygun yere ödediğimiz ücreti de sayarsak,
Aylık epeyce bir bütçe ayırıyoruz.
Biliyoruz ki karavanı iyi bir yerde saklamadan bu işi yapmak pek mümkün değil.
Ama böyle olunca da belli bir parayı o yere veriyoruz mecburen.
Ben çoğunlukla halime şükretme eğilimindeyimdir.
Ama karavanımla daha çok gezmek için,
Daha çok kaynak sahibi olmayı isterdim.
Ama malesef biz bu işi ucu ucuna götürebiliyoruz.
Şimdilik durumumuz bu...
Sizlerle daha uzak geziler yerine karavana gittim, kahve içtim gibi paylaşımlar
yapmamızın nedeni işte bu imkansızlıklar arkadaşlar.
Yine de karavan sahibi olmak çok sevdiğim, istediğim, özlediğim bir şey,
Rabbim herkese nasip etsin.
Selamlar.

Arkadaşlar,
Çekme karavanda hep özel bir yerde olma ihtiyacı hissediyorum.
Bir Tır Parkı, Bir Benzinlik, Bir otopark veya kamp alanı hep özel yerler.
Karavanı alelade bir park yerine park edip kamp yapılamıyor genelde.
Karavanımı sitemin otoparkına parkettiğimde,
vandallar zarar verdiler.
İnanın bana vurmuşlar gibi hissettim.
Kamper tipi karavanlarda bu park yeri sıkıntıları yok.
Onlar bizim park yerine ayırdığımız bütçeyi de,
yakıta ayırabilirler.

Arkadaşlar,
Çekme karavanda hep özel bir yerde olma ihtiyacı hissediyorum.
Bir Tır Parkı, Bir Benzinlik, Bir otopark veya kamp alanı hep özel yerler.
Karavanı alelade bir park yerine park edip kamp yapılamıyor genelde.
Karavanımı sitemin otoparkına parkettiğimde,
vandallar zarar verdiler.
İnanın bana vurmuşlar gibi hissettim.
Kamper tipi karavanlarda bu park yeri sıkıntıları yok.
Onlar bizim park yerine ayırdığımız bütçeyi de,
yakıta ayırabilirler.
Bu anlatıklarınıza göre size tam olarak kısa şase transporter gider. Güçlünün vergilerinin ve yakıtının emsal bir araç, garip in park giderleri de cebinizde kalır.

Transporterler kampta istediğim rahatı vermez. Ben karavanımı uzun tatillerde de kullanıyorum. Ayrıca içinde yaşama konusu da var.

Danell Jones: Virginia Woolf’den Yazarlık Dersleri C959f695e5453897597189cf9c4fdc86

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri