Garip Ve Gezileri 2017

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 196
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,666
Üç çılgın kampçı... E1dd6cb4302a9c4a3cd58d9784ea8c3b

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Kapadokya gezisi ardindan yine Ankara'ya geldik ve burada günleri geçiriyoruz. Yaz bitmeden sanırim bir sefer daha yapariz bir yere ama şimdilik çeşitli seçenekler arasında seçim yapmaya çalışiyoruz. Herkese Ankara'dan selamlar...

Efendim bir kez daha Angara'dan Bursa'ya uzandık ve Mudanya'mızda birkaç gün kaldıktan sonra oradan İzmir'e uzanmıştık. Şimdi İzmir'den ayrılıyoruz efendim. Selamlar herkese Garip, Piri ve Yücel.

Uzun yillar serbest kampçılık ve karavancılık yaptıktan sonra nihayet ben de örgütli sivil toplumun bir parçası ve destekçisi olmak için Türkiye Kamp Karavan Derneği'ne resmi olarak başvurumu yaptım. Hayırli olsun.

Uzun yillar serbest kampçılık ve karavancılık yaptıktan sonra nihayet ben de örgütli sivil toplumun bir parçası ve destekçisi olmak için Türkiye Kamp Karavan Derneği'ne resmi olarak başvurumu yaptım. Hayırli olsun.

Hayırlı ve yolunuz açık olsun.

Mugada Bartın da il özel idaresi biz karavancılar için güzel bir tesis yapmış. Önünde karadeniz. Tkkd etkinliğimiz var dendi geldik. Sabahtan biraz geç kaldım. Buluşma yerine girdiğimde epeyce bir karavan vardı. Ciğerli turbo dizelleriyle basıp gittiler. Bütün gün nal toplamak da Garip ve bize kaldı. Olsun keyifli keyifli arkadan arkadan geldik biz de...
6f2fae3ce8ec41ffd06128d1fb4bd102

Mugada iyi düzenlenmiş bir kamp. Bu kampta çok hazırlıklı ve oldukça iyi karşılandık ve ağırlandık... 43e7fe71ee135c9d567f2c2e79e49ac7

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR