Freelander Mtv Si Ne Kadar 2021

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Camper55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,337

Camper55

Yeni Üye
Yer
Samsun
Selamun aleyküm abiler arkadaşlar ben 2006 model freelander 2 td4 almayı düşünüyorum da burdan siz deperli abileri arkadaşları dinleye dinleye bu aracın coğu olumlu olumsuz özelliklerini öğrendim sizden ricam bu arac otomobil mi kamyonet mi ruhsatta ne geciyor yıllık vergisi ne kadar eger kamyonet ise biliyodunuz ki kamyonetlerin vergisi tonajına göre hesaplanıyor

Etiketler
Selamun aleyküm abiler arkadaşlar ben 2006 model freelander 2 td4 almayı düşünüyorum da burdan siz deperli abileri arkadaşları dinleye dinleye bu aracın coğu olumlu olumsuz özelliklerini öğrendim sizden ricam bu arac otomobil mi kamyonet mi ruhsatta ne geciyor yıllık vergisi ne kadar eger kamyonet ise biliyodunuz ki kamyonetlerin vergisi tonajına göre hesaplanıyor
2006 td 4 dizel ,arazi taşıtı otomobil yani
yeni ödedim tek pulu 280 tl

2006 td 4 dizel ,arazi taşıtı otomobil yani
yeni ödedim tek pulu 280 tl

99453BAE E45B 4AFF BA5F B64A3B5485E3

9FAE43B7 570B 44B2 B76F 569BB8F9D902

80212BED C257 4260 A36A A68963FA5EF4

43C35B24 2D78 4890 963C D65DA87BADDE

D93834BB BBAE 409F AABE 078E7AF32CEF

Forumda aln acamadım o yuzden buraya yazdım kaza yaptık aracı topladık yanlız arac calıyor duruyor benzin pompasında sıkıntıyo yok ustalar baktı tek tek kaplolarda sıkıntı varmı diye yok beyin hersey konturol edildi saglam motora dısdan benzin berilince calıyor ancak ne elektrikcisi ne motorcusu bulamadı tüp tesisatında var olabılır diye oda şptal edildi normalde calısması lazzım diyolar ancak yok sizce neden olablir arac 2005 freelander1 1.8

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri