Forumun 2020 Yüzü Üzerine..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Doğrucu Davut Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,296
Eski forum düzeninde; o anda sitede mevcut kullanıcıların adlarını ve üye olmayan kullanıcı sayılarını görebiliyorduk.Şu an bu özellik hala varda ben mi göremiyorum yoksa kaldırıldımı

Etiketler
Orhan Bey aşağıya doğru giderseniz, isminizin altında o bilgiler var (telefonda).

Son düzenleme:

Hüşeyin bey yanıt için teşekkür ederim.
Fakat ben bilgisayardan bakıyorum.
Telefonum ise sadece alo demeye yarayan bir cihaz.

Orhan Bey șu anda bilgisayarla forumdayım. Sağ tarafta, ismimin altında bahsettiğiniz bütün bilgiler var. Bilgisayarda gördüğümüz sayfayı fazla büyütürsek bu bilgiler sağ tarafa kayıyor ve görünmez oluyor. Sayfayı küҫülterek bir deneyin. Biliyorsunuzdur ama genede aҫıklayayım. Sol ișaret parmağı ile strl veya ctrl tușuna basarak, farenin tekerini size doğru ҫevirin.

Selamlar, iyi günler.

Orhan Bey șu anda bilgisayarla forumdayım. Sağ tarafta, ismimin altında bahsettiğiniz bütün bilgiler var. Bilgisayarda gördüğümüz sayfayı fazla büyütürsek bu bilgiler sağ tarafa kayıyor ve görünmez oluyor. Sayfayı küҫülterek bir deneyin. Biliyorsunuzdur ama genede aҫıklayayım. Sol ișaret parmağı ile strl veya ctrl tușuna basarak, farenin tekerini size doğru ҫevirin.

Selamlar, iyi günler.

Bahsettiğim o anda forumda üye olan kimler varsa adları görünüyordu.
Sizin bahsettiğiniz resimde okla işaretlediğim yer mi
Gezenbilirekrangoruntusu

Okla ișaretlediğiniz yer benim bilgisayarda böyle görünüyor.
Ekli dosyayı görüntüle 519796
Başka chromdan da grişi yaptım sonuç değişmedi.ayarlara baktım bir şey görmedim.Bende çıkmıyor nedense.
Burayı görmek için yönetici ayarımı gerekiyor bilmiyorum.
Önceki versiyonda sizin ekran görüntünüzde olduğu gibi online olan üyeleri görebiliyordum.

Başka chromdan da grişi yaptım sonuç değişmedi.ayarlara baktım bir şey görmedim.Bende çıkmıyor nedense.
Burayı görmek için yönetici ayarımı gerekiyor bilmiyorum.
Önceki versiyonda sizin ekran görüntünüzde olduğu gibi online olan üyeleri görebiliyordum.

Sedat Beyden yardınm rica ettim. Yardım iҫin mesajı gönderdikten sonra forumdan ҫıkıș yaptım ve üye olmayarak giriș yaptım. Foruma girenlerin listesini ve üyelerin isimlerini üye olmadan da görmek mümkün. Galiba sorun forumda değil ama ne olduğunu ben de bilmiyorum. Sedat Beyi bekleyelim.

Son düzenleme:

Sedat Beyden yardınm rica ettim. Yardım iҫin mesajı gönderdikten sonra forumdan ҫıkıș yaptım ve üye olmayarak giriș yaptım. Foruma girenlerin listesini ve üyelerin isimlerini üye olmadan da görmek mümkün. Galiba sorun forumda değil ama ne olduğunu ben de bilmiyorum. Sedat Beyi bekleyelim.

Bahsettiğiniz gibi bende çıkış yapıp üye olmadan girdiğimde online olanları görüyorum.
Üye olarak giriş yaptığımda ise göremiyorum.
İlgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim

Orhan Bey merhaba,

Yeni sistemde yetkilendirme ayarlarından kaynaklı bir sorun sanırım. Arkadaşlara ilettim, en kısa sürede halledeceklerdir.

Sağlıcakla

Eski forum düzeninde; o anda sitede mevcut kullanıcıların adlarını ve üye olmayan kullanıcı sayılarını görebiliyorduk.Şu an bu özellik hala varda ben mi göremiyorum yoksa kaldırıldımı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR