Forester 2.0 Gx Ile Başlangıç :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 118
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,279
Foresteri Adanadan sevgili Ahmet arkadasimiza satmiş bulunmatayiz ,kendisine bol kampli ve eğlenceli sürüşler dilerim , selamlar saygilar
E622753c24832213eaf7cefd01e3ab54

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu arada Ahmet arkadasimizda yarim kalan projeyi cok guzel calismalar ile devam ettiriyor , kendisine huzurlu , mutlu kamplar dilerim.

4317ee8e512f667df3776f1407b3bcc9
Aec76e07a3d7aea4823e94aaa40fd165
6c257eb2071171de9d91cb76addba790

bu arada Ahmet arkadasimizda yarim kalan projeyi cok guzel calismalar ile devam ettiriyor , kendisine huzurlu , mutlu kamplar dilerim.

Ekli dosyayı görüntüle 514475Ekli dosyayı görüntüle 514476Ekli dosyayı görüntüle 514477

Teşekkür ederim, inşallah güzel şeyler yapacağız abi. İşlemler Antalya Akdeniz Sanayi sitesinde KROMODİ Ahmet Usta'da yapıldı. Kesinlikle çok ince işçilikle ve profesyonelce yapıldı. Üstte çadır kurup 1 gece konakladım hatta, gayet keyifliydi :smiley:

mutlu muyuz Ahmedim?

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi çok şükür diyelim. 1 hafta Antalya bölgesinde pek çok yere girip çıktım. Ve hep söylediğim "Neden daha önce değildi?" oldu :smiley: Teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR