Fiyat ve Koşullar hakkında.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Lantirn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,645

Lantirn

Dacia Duster Laureate 1.5 dci. 110 bg. 4x4
Yer
YALOVA
Merhaba;
Uzun zamandan beri (2008)takip ettiğim dusterı almak üzereyim. Tabiki sizlerinde engin tecrübelerinizi uzun zamandır takip ediyorum. Bilgisini paylaşan ve yorum yapan herkese teşekkür ederim.
Biriki ay içerisinde Adana'dan Beyaz 1,5 dci 4x4 110 bg laurette Baz modeli düşünüyorum. Araç için verdikleri fiyat 46750 YTL herşey dahil. Faiz oranı 1,08 Kaskoda %10 indirim. Bu fiyata nediyorsunuz uygunmudur.
Birde sormak istediğim gelecek olan aracın teyp kodunun farklı olduğu diğer teyplere göre blutoth
özelliğinin olduğu ve usb bellek takma yerinin olduğunu söylediler. Benimde aklıma hemen acaba iç dizaynı değişen dustermı geliyor diye düşündüm. Satıcı bu konu hakkında bilgi almadıklarını olabilirde olmayabilirde dediler. Bu konuda bilgisi olan varmı acaba.
Teşşkür eder keyifli sürüşler dilerim.

Etiketler
Ynt: Fiyat ve Koşullar hakkında.

Merhaba;
Biraz önce satış temsilcisini aradım gelecek dusterın teybinin geniş ekranlı, üç satırlı, blutoth ve aux girişlerinin olacağını mailin yeni geldiğini söyledi kaporayı verdik. Dediği özellikler tam olarak yenilenen duster ile uyuyor. Brezilya ve uruguay daki reno stelerini inceledim aynı özellikler var ve tabiki yeni aksesuarlarda geliyor. Hayırlısı olsun bakalım yeni dusterı alıcaz inşallah.

yeni aracınız hayırlı olsun... aracınz gelince konsolun fotosunu koyarsanız çok memnun oluruz.. şimdiden hayırlı olsun 4x4 almakla çok iyi etmişsiniz bendede var ve çok memnunum.. hayırlı olsun tekrardan..

Brezilyadaki gelmicek, gelicek olan konsol şudur.
i5560775_2012-renault-sandero8-jpg

Eklediğiniz resim gözükmüyor
youngsun' Alıntı:
eklediğiniz resmi göremiyorum.
Şu resimlerden biri olması gerek çünkü üç satır ekranlı konsol sadece yeni duster veya yeni reno sanderoda var

2012 Renault Sandero8

Dacia renault sandero 2012 interior

RenaultDusterPrivilege4x4 Interior

Lantirn' Alıntı:
Merhaba;
Biraz önce satış temsilcisini aradım gelecek dusterın teybinin geniş ekranlı, üç satırlı, blutoth ve aux girişlerinin olacağını mailin yeni geldiğini söyledi kaporayı verdik. Dediği özellikler tam olarak yenilenen duster ile uyuyor. Brezilya ve uruguay daki reno stelerini inceledim aynı özellikler var ve tabiki yeni aksesuarlarda geliyor. Hayırlısı olsun bakalım yeni dusterı alıcaz inşallah.

Aracınız gelince konsol resimlerini koyar mısınız acaba? Ben de alacağım da inşallah. Konsol yenilenir diye ümit ediyorum,onu bekliyorum.

youngsun' Alıntı:

Brezilya'dakinin gelmeyeceğini ve bu konsolun geleceğini nereden öğrendiniz acaba,bilgiler kesin mi? Ayrıca Brezilya'daki gelmese de verdiğiniz resimde cam kumandaları kapılara alınmış o zaman. Resimdeki gibi olsa da yeter bize,o da gayet güzel. :smiley: Ben de alacağım da ne zaman makyajlanır diye bakıyorum. :smiley:

Merhaba;
Şimdi sesli ve yazılı düşünüyorum. Eğer gelecek araclar 3 satırlı artemys müzik sistemli ise; bunu da ön konsola yerleştirmişler ise otomatikman cam açma butonlarının ve diğer düğmelerin yeri işgal edilmiş oluyor. Yukarıdaki resimlerden hangisi olursa olsun en azından cam otomatiklerinin başka yerde olması lazım. Yukarıdaki resimlerden hepsinde cam otomatikleri kapı kolunda olduğuna göre ve yayınlanmış iç mekan resimlerinde bunun aksini gösterecek bir resim olmadığına göre gelen duster kesin iç dizaynı değişik.

Takip eden arkadaşlar emin olun her gelişmeyi anında haber vereceğim. Ben uzun zamandır bu aracın hayalini kuruyorum bende üzülüyordum iç dizayn değişmeden alıyorum diye inşallah umduğum gibi çıkar.
Saygılar.

Lantirn' Alıntı:
Merhaba;
Şimdi sesli ve yazılı düşünüyorum. Eğer gelecek araclar 3 satırlı artemys müzik sistemli ise; bunu da ön konsola yerleştirmişler ise otomatikman cam açma butonlarının ve diğer düğmelerin yeri işgal edilmiş oluyor. Yukarıdaki resimlerden hangisi olursa olsun en azından cam otomatiklerinin başka yerde olması lazım. Yukarıdaki resimlerden hepsinde cam otomatikleri kapı kolunda olduğuna göre ve yayınlanmış iç mekan resimlerinde bunun aksini gösterecek bir resim olmadığına göre gelen duster kesin iç dizaynı değişik.

Takip eden arkadaşlar emin olun her gelişmeyi anında haber vereceğim. Ben uzun zamandır bu aracın hayalini kuruyorum bende üzülüyordum iç dizayn değişmeden alıyorum diye inşallah umduğum gibi çıkar.
Saygılar.

Ben de resimleri görünce sizin gibi düşündüm,eğer bahsedilen teyp Renault'larda kullanılan teyp ise cam kumandalarının yerlerinin de değişmiş olması lazım.İnşallah öyledir,ben de onu bekliyorum. Araba 2009 yılında üretime başlamış sanırım.Yani bu 3. senesi ve 3. senesinde makyajlanma ihtimali yüksek,inşallah yapmışlardır.Sabırsızlıkla bekliyoruz aracınızın resimlerini.Eğer değişmişse en geç iki ay içinde ben de alırım.Aracınızı ne zaman teslim edeceklermiş acaba?

Lantirn' Alıntı:
Merhaba;
Uzun zamandan beri (2008)takip ettiğim dusterı almak üzereyim. Tabiki sizlerinde engin tecrübelerinizi uzun zamandır takip ediyorum. Bilgisini paylaşan ve yorum yapan herkese teşekkür ederim.
Biriki ay içerisinde Adana'dan Beyaz 1,5 dci 4x4 110 bg laurette Baz modeli düşünüyorum. Araç için verdikleri fiyat 46750 YTL herşey dahil. Faiz oranı 1,08 Kaskoda %10 indirim. Bu fiyata nediyorsunuz uygunmudur.
Birde sormak istediğim gelecek olan aracın teyp kodunun farklı olduğu diğer teyplere göre blutoth
özelliğinin olduğu ve usb bellek takma yerinin olduğunu söylediler. Benimde aklıma hemen acaba iç dizaynı değişen dustermı geliyor diye düşündüm. Satıcı bu konu hakkında bilgi almadıklarını olabilirde olmayabilirde dediler. Bu konuda bilgisi olan varmı acaba.
Teşşkür eder keyifli sürüşler dilerim.
selam,
aracın fiyatı liste fiyatına göre çok aşağıda...ya çok iyi bir pazarlıkçısın ya da bayi senin akraban?? :smiley:

macmaneman' Alıntı:
selam,
aracın fiyatı liste fiyatına göre çok aşağıda...ya çok iyi bir pazarlıkçısın ya da bayi senin akraban?? :smiley:
ZENGİNLİ OTOMOTİV
Üyelik Tarihi 30 Kasım 2011İş0 (212) 502 02 02Cep0 (533) 308 84 84 sahıbındenden aldım nolarını dacıanın sıtesınde yazan fıyatlardan telefonde 1000 tl assagıya fıyat verıyorlar. 4 4 110 bg laurete baz modelın nettekı fıyatı48400 yanı bayı telefonda bunu 47400 dıye satıyor dırek pazarlık yaparsanız sanırım 46750 tl ye duseceklerını sanıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri