Fethiye - Efes Güzergahı Arasında Kamp Yerleri Arıyorum. Yardım Lütfen

sertokus

Yeni Üye
Merhaba forum sakinleri
Fethiye - dalyan - marmaris - gökova- bomdrum - didim - kuşadası - efes arası kamp yapacağım.
Buraları gezmek için 13 günüm var.
5-6 yere kadar kamp yeri değiştirebiliriz. Tek bir kampta kalıp memnun olanlar da tecrübelerini paylaşabilir.
Daha önce hiç kamp yapmadım ve eşim ile gideceğiz.
Tuvalet ve duş imkanı olan. Çok aşırı pahalı olmayan kamp yerleri tavsilerinizi alabilir miyim?
Birde nerde ne kadar kalmalıyım sizce. Bu 13 günü nasıl bölmeliyim.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Hisarönü Evcan kampı çok severim. Deneyimlemenizi önerebilirim. Tabii maddiyat konusunu önceden araştırın. Ucuz kamplardan değildir.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Ayrıca Aktur var bu ülkenin en güzel kampı ya da en iyilerinden biri olduğu söylenir. Ben henüz denemedim. O da Datça yolunda. Önceden rezervasyon gerekebilir.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Kuşadasındaki tavsiyem Önder Kamping, Şehrin içindeki bu kamp alanından kolayca güzel sahil yürüyüşleri yaparak günlerinizi değerlendirebilirsiniz. Denizi çok küçük bir alan ve çok kalabalık oluyor. Ama küçük bir havuzu var serinlemek için.

Tvfksvnc

Yeni Üye
Merhaba,bende eşimle bayram bittikten 2 gün sonra Fethiye kadar yaptığım kampa devam edecegim. Rota fethiyeden başlayip çeşmede bitecek. Bende en fazla 2 gün bir yerde konaklayacagim. Seçenek çok fazla o yüzden ben mola vereceğim her yerde 2 alternatif kamp alanı belirledim. Kısmet belki karsilasiriz

sertokus

Yeni Üye
Merhaba,bende eşimle bayram bittikten 2 gün sonra Fethiye kadar yaptığım kampa devam edecegim. Rota fethiyeden başlayip çeşmede bitecek. Bende en fazla 2 gün bir yerde konaklayacagim. Seçenek çok fazla o yüzden ben mola vereceğim her yerde 2 alternatif kamp alanı belirledim. Kısmet belki karsilasiriz
Merhaba, devam edeceğinize göre tecrübelisiniz :smiley: Biz bayramın son günü başlayacağız yani sizden 2 gün önce. Bende 2 gün olarak ilerlemeyi düşünüyorum.
Aramızda bilgi paylaşımı yapabiliriz eğer isterseniz. Nerelerde daha huzurlu kalabileceğimiz konusunda.
Kısmetse karşılaşırız inşallah :smiley: :smiley: :smiley:

Tvfksvnc

Yeni Üye
Merhaba, devam edeceğinize göre tecrübelisiniz :smiley: Biz bayramın son günü başlayacağız yani sizden 2 gün önce. Bende 2 gün olarak ilerlemeyi düşünüyorum.
Aramızda bilgi paylaşımı yapabiliriz eğer isterseniz. Nerelerde daha huzurlu kalabileceğimiz konusunda.
Kısmetse karşılaşırız inşallah :smiley: :smiley: :smiley:
Bizim araç üstü çadır var ona uygun kampnyerlerine gidiyoruz. Allah nasip ederse Şirince'den baslayip Antalya'ya doğru gelicez. Ben biraz planliyim rotam ve alternatiflerini paylaşayım.

Ekli dosyalar

Forum istatistikleri

Konular
100,035
Kullanıcılar
167,905
Son üye
Akdenizgezgini

SON KONULAR