Ferrino Proxes Aile Çadırı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aykutmu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,500

aykutmu

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, genellikle yazın kamp yerlerinde 5 6 günlük kamplarda konaklamak için eşim ve 4 yaşında kızım ile birlikte rahat edeceğim çadır arayışındayım aklımda arpenaz 4.1 fresh black vardı ancak ciddi havalandırma sorunu olduğu için çadırı elemek zorunda kaldım bütçemide biraz arttırıp ferrino proxses 4 kişilik çadır bakayım dedim bu tip çadırlar 3 , 4, 5 kişi şeklinde çadırın boyu değişmeden eni değiştirerek üretilmiş havalandırması mükemmel çadırlar, fakat 4 kişilik çadır terarikçisinin ithal edememesi sebebi ile uygun fiyatta yok, ferrino proxes 3 ü buldum 1800 liraya sorun şu; çadırın eni 210, boyu 420 yüksekliği 170 cm, çadır içine konulan oda şeklindeki iç tente eni ise 190 cm , proxes 4 te en uzunluğu 240 cm di, şimdi ben proxes 3 alsam kızım ve eşimle rahat rahat uyuyabilirmiyim, 190cm çokmu az olur 3 kişi için, bu arada bizim ufaklık biraz deli yatar :smiley: sizden ricam bu konuda değerli fikirlerinizi benimle paylaşmanız

Etiketler

Sanırım aynı sorunu yaşamışız :smiley: bende ferrino protex 4 için konu açmıştım almaya karar verdim fakat birden fiyatı arttı anlamsız bir şekilde (benim alma amacım yüksekliği ve yağmurlu havalarda balkon kısmında rahat rahat oturmaktı kısaca keyif için ) bende idarelik olarak evolite excamp pro4 aldım içi gayet geniş size tavsiyem 1.90 en kesinlikle dar gelecektir. ferrino protex 5 alabilirsin fiyat olarak 4 ile arasında çok az bir fiyat farkı var.

Sanırım aynı sorunu yaşamışız :smiley: bende ferrino protex 4 için konu açmıştım almaya karar verdim fakat birden fiyatı arttı anlamsız bir şekilde (benim alma amacım yüksekliği ve yağmurlu havalarda balkon kısmında rahat rahat oturmaktı kısaca keyif için ) bende idarelik olarak evolite excamp pro4 aldım içi gayet geniş size tavsiyem 1.90 en kesinlikle dar gelecektir. ferrino protex 5 alabilirsin fiyat olarak 4 ile arasında çok az bir fiyat farkı var.
Gerçekten aynı düşünmüşüz :smiley: Ben bulabilsem alcamda piyasada yok ;) bende bulamadığım için idareten excamp 4 pro bakıyorum 600 lira civarı yada husky bizon 4 kişilik alıcam o da 800 lira, ferrino proxes 5 çok büyük geldi bana 3 metre eni çok fazla, aslında bu aşamada excamp 4 pronun cibinliği hakkında fikrinizi almak isterim, sinekliğinin deliklerinin büyük ve çin işi kalitesiz olduğu konusunda yorum okumuştum yakarca gibi minikleri engelleyemediği yönünde siz ne dersiniz.

Gerçekten aynı düşünmüşüz :smiley: Ben bulabilsem alcamda piyasada yok ;) bende bulamadığım için idareten excamp 4 pro bakıyorum 600 lira civarı yada husky bizon 4 kişilik alıcam o da 800 lira, ferrino proxes 5 çok büyük geldi bana 3 metre eni çok fazla, aslında bu aşamada excamp 4 pronun cibinliği hakkında fikrinizi almak isterim, sinekliğinin deliklerinin büyük ve çin işi kalitesiz olduğu konusunda yorum okumuştum yakarca gibi minikleri engelleyemediği yönünde siz ne dersiniz.
ben şuana kadar hep kışın kullandım yaz kamplarında mutlaka sinek kovucu kullanırım o yüzden sineklerle hiç problem yaşamadım.. evolite excamp4 tabiki bir husky olamaz bu kesin.. husky bizon formatında ve yarı fiyatında cibinlik olarak kubbe kısmındaki sinekliğin delikleri biraz daha geniş benimde dikkatimi çekmişti karınca ve yakarca zorda olsa girebilir. o bölümün boyu çok geniş değiş basit bir işlemle tül şeklini alabilir fakat havalandırma azalabilir ben yağmur ve rüzgar konusunda çok başarılı buldum sadece kazıkları biraz ince ve yamuluyor onun harici fiyat ve fayda konusunda çok iyi

ben şuana kadar hep kışın kullandım yaz kamplarında mutlaka sinek kovucu kullanırım o yüzden sineklerle hiç problem yaşamadım.. evolite excamp4 tabiki bir husky olamaz bu kesin.. husky bizon formatında ve yarı fiyatında cibinlik olarak kubbe kısmındaki sinekliğin delikleri biraz daha geniş benimde dikkatimi çekmişti karınca ve yakarca zorda olsa girebilir. o bölümün boyu çok geniş değiş basit bir işlemle tül şeklini alabilir fakat havalandırma azalabilir ben yağmur ve rüzgar konusunda çok başarılı buldum sadece kazıkları biraz ince ve yamuluyor onun harici fiyat ve fayda konusunda çok iyi
Yorumunuz için çok teşekkür ederim galiba seçimim husky bizon 4 olucak eğerki bir aile çadırı bulamazsam
o bu değilde şu ferrino içimde kalcak ya ona üzülüyorum :smiley:

Yorumunuz için çok teşekkür ederim galiba seçimim husky bizon 4 olucak eğerki bir aile çadırı bulamazsam
o bu değilde şu ferrino içimde kalcak ya ona üzülüyorum :smiley:
ne demek ama husky bromerde gayet güzel bir model ferrinodan biraz kısa ben onun için vazgeçmiştim boyum 1.95 iyice sıkıntı olacaktı bromerede bakabilirsin

ne demek ama husky bromerde gayet güzel bir model ferrinodan biraz kısa ben onun için vazgeçmiştim boyum 1.95 iyice sıkıntı olacaktı bromerede bakabilirsin
Bromer hiç düşünmemiştim, benim boyum 175 bana olur gibi ancak iki kapısı var ama bu kapılarda kapıdan ayrı açılan sineklikler varmı, gece kapıları kapatsam çok sıcak olur gibi ne dersiniz, hiç video bulamadım bu detayda, bilginiz varmı acaba

merhaba bende ferrino proxes 4 almaya niyetliyim ancak türkiye de yok maalesef...hala bu çadırdan almaya niyeti olan var mı içimizde?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.