Faaliyetimize sponsor arıyoruz.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tlgymn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,501

tlgymn

Ana Kamp
TransTrakya !
Trakya'yı bir uçtan bir uca yürüyerek katedilecek, 210 km'lik uzun bir yol...
Ege kıyısında Enez'den, Karadeniz kıyısında Poliçe'ye,
Bir sırt çantası, bir çadır, bir fotoğraf makinesi,
ve bunları taşıyacak bir adam...

Bazı günler, çevre illerden kimi doğasever gruplar yürüyüşe katılacaklarını bildirdiler.
1.Etap - Enez-Keşan arasını Ağustos 2009'da, 3 günde tamamladım.
Nisan 2010'da Keşan'dan başlayarak (bu defa non-stop) Poliçe'ye koyuna ulaşacağız.
Tanıtım, bilgilendirme ve diğer her türlü konuda destek ve yardımlarınızı bekliyoruz.

Sizin logonuzu, bayrağınızı taşımaktan gurur duyarız.
Lütfen 1.Etap hakkında hazırladığımız görüntüleri aşağıdaki linktan izlemeyi ihmal etmeyin.
Saygılar.

http://www.youtube.com/watch?v=gclrF109qPY

[attachment=1]

Transtrakya

Etiketler
Ynt: Faaliyetimize sponsor arıyoruz.

Tolga merhaba ben de istanbul da yaşayan bir trakyalıyım uzun zamandır poliça yakınlarındaki panayır iskelesi mevkiinde karavanım var bu gezi esnasında doğasever bir sloganı da yanında tura dahil etmek istemez misin 'İĞNEADA YA NÜKLEER SANTRAL İSTEMİYORUZ' gibi bence yürüyüşünü daha anlamlı kılacağından eminim eğer panayır iskelesi de rota içerisindeyse orada karavanlardan veya barakalardan birinde konaklaman için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsin. Yürüyüşünde kolaylıklar dilerim.

Ynt: Faaliyetimize sponsor arıyoruz.

kaptan' Alıntı:
Tolga merhaba ben de istanbul da yaşayan bir trakyalıyım uzun zamandır poliça yakınlarındaki panayır iskelesi mevkiinde karavanım var bu gezi esnasında doğasever bir sloganı da yanında tura dahil etmek istemez misin 'İĞNEADA YA NÜKLEER SANTRAL İSTEMİYORUZ' gibi bence yürüyüşünü daha anlamlı kılacağından eminim eğer panayır iskelesi de rota içerisindeyse orada karavanlardan veya barakalardan birinde konaklaman için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsin. Yürüyüşünde kolaylıklar dilerim.

Kaptan Merhaba;

Bu güzel önerilerin ve desteğin için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
"İĞNEADA'YA NÜKLEER SANTRAL İSTEMİYORUZ" hakikaten son derece çarpıcı ve bir o kadar da faydalı bir tema olacaktır. Senin bu konuda bilgin varsa, duymaktan son derece mutlu olurum.
Panayır İskelesi, malesef rotanın bir hayli dışında, çünkü son etapta VİZE'den doğruca ve olabildiğince kısa zamanda Poliçe'ye inmek niyetindeyim. Ancak, bu faaliyetin duyurulması konusunda yardımlarını bekliyorum. Poliçe'ye varışl gününde, sanırım bir hayli kalabalık bir arkadaş topluluğu beni bekliyor olacak. Hatta bir kısmı son gün bana eşlik edecekler.
Gerçekten çok heyecanlanıyorum.
Sizleri de orada görmek beni fazlasıyla sevindirir. Böyle bir faaliyetin yerel dostlarımızın işlerine renk katacağını umuyorum.

Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri