Eski Forumdaki Fotoğraflara Ulaşmak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,796

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Bildiğiniz üzere bir süre önce, Gezenbilir forumumuz yeni bir yapıya kavuştu. Ama eski forumdaki fotoğraflarıa ulaşabilir hale gelmemiz için zaman gerekiyor. Bu arada fotoğraflara ve eski foruma aşağıdaki yöntemle ulaşabilirsiniz.

Balksz 1

Yeni forumda adres satırında görülen numarayı kopyalayıp,

www.gezenbilir.com/f

altındaki eski gezenbilir forumuna giriyoruz.
Eski forumdaki adres satırında www.gezenbilir.com/f/index.php?topic=XXXXX X'lerin yerine yapıştırırsanız eski forumdaki konuya ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Balksz 3

Biraz zahmetli bir yöntem olsada, şimdilik bu şekilde ulaşabiliyoruz.
Kopyalamak yerine konunun yerini bildiğinizde
www.gezenbilir.com/f
ye girdikten sonra doğrudan ilgilendiğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.:smiley:

Etiketler

Teşekkürler, geçmişe gidince kolay kolay dönülmüyor. Nihayet fotoğraflara kavuştuk

Bildiğiniz üzere bir süre önce, Gezenbilir forumumuz yeni bir yapıya kavuştu. Ama eski forumdaki fotoğraflarıa ulaşabilir hale gelmemiz için zaman gerekiyor. Bu arada fotoğraflara ve eski foruma aşağıdaki yöntemle ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 5918

Yeni forumda adres satırında görülen numarayı kopyalayıp,

www.gezenbilir.com/f

altındaki eski gezenbilir forumuna giriyoruz.
Eski forumdaki adres satırında www.gezenbilir.com/f/index.php?topic=XXXXX X'lerin yerine yapıştırırsanız eski forumdaki konuya ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 5919

Biraz zahmetli bir yöntem olsada, şimdilik bu şekilde ulaşabiliyoruz.
Kopyalamak yerine konunun yerini bildiğinizde
www.gezenbilir.com/f
ye girdikten sonra doğrudan ilgilendiğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.:smiley:
Bu çözüm bir yere kadar işe yarıyor galiba zira ben bazı konularda değil resimleri resme ait hiç bir şeyi göremiyorum..

Bu çözüm bir yere kadar işe yarıyor galiba zira ben bazı konularda değil resimleri resme ait hiç bir şeyi göremiyorum..
Foruma yüklenmiş resimler duruyor. Forum dışında linkle yüklü olanlar ise zaman içinde silinmiş olabilir. Yeni tarihli olanları ise yeni forumdan takip etmek gerekiyor. Biraz karmaşık oluyor ama yapacak bir şey yok. Göremediğiniz sayfa adresini verirseniz nedenini daha iyi araştırabilirim.

Gezenbilir screen
Bu gün forumu okurken bir konuya yanıt vermek istediğimde tuhaf bir durum ile karşılaştım, belki de haberiniz vardır ama ben yine de yazıp bildirmek istedim...şöyle ki ; Beğen-Yanıtla-Bookmark grubunda Yanıtla seçildiğinde ekran ekli resimde görüldüğü gibi geliyor..üst kısımda kalan text'lerin bir bölümü her nedense background ile aynı renkte olduğundan okunamıyor..bu bölümü tarayıp text color siyah seçildiğinde okunur oluyor..Doğal olarak nereye nası yazacağımı bilemedim..acaba benim PC de mi sorun var diye forumda başka konulara yanıt yazdım sorun olmadan okuyup yazabildim..Konu başlığı "KARAVAN DÜNYASI/TEKNİK/ENERJİ/Motokaravan için elektrik tesisatı ve bölünmüş röle kullanımı" 6 no.lu mesaj..24Mart 2016 ve Bülenttg rumuzlu dostumuzun gönderisi. Bir bakarsanız sevinirim, belki de bildiğiniz bir sıkıntıdır ama cidden sıkıntı .Kolay gelsin

Ekli dosyayı görüntüle 50896 Bu gün forumu okurken bir konuya yanıt vermek istediğimde tuhaf bir durum ile karşılaştım, belki de haberiniz vardır ama ben yine de yazıp bildirmek istedim...şöyle ki ; Beğen-Yanıtla-Bookmark grubunda Yanıtla seçildiğinde ekran ekli resimde görüldüğü gibi geliyor..üst kısımda kalan text'lerin bir bölümü her nedense background ile aynı renkte olduğundan okunamıyor..bu bölümü tarayıp text color siyah seçildiğinde okunur oluyor..Doğal olarak nereye nası yazacağımı bilemedim..acaba benim PC de mi sorun var diye forumda başka konulara yanıt yazdım sorun olmadan okuyup yazabildim..Konu başlığı "KARAVAN DÜNYASI/TEKNİK/ENERJİ/Motokaravan için elektrik tesisatı ve bölünmüş röle kullanımı" 6 no.lu mesaj..24Mart 2016 ve Bülenttg rumuzlu dostumuzun gönderisi. Bir bakarsanız sevinirim, belki de bildiğiniz bir sıkıntıdır ama cidden sıkıntı .Kolay gelsin
Soruyu yeni farkettim bende Bir problem görülmüyor.
Motokaravan Için Elektirik Tesisatı Ve Bölünmüş Role Kullanımı
http://www.gezenbilir.com/attachments/krvnpano-jpg.6092/
http://www.gezenbilir.com/attachments/karavan-elektrik-jpg.6093/

Eski fotoğraflara yine ulaşılmıyor, 3 gündür deniyorum gezenbilir.com/f çalışmıyor :(

Eski fotoğraflara yine ulaşılmıyor, 3 gündür deniyorum gezenbilir.com/f çalışmıyor :(
Eski fotolar F serisi yine gitti , bana göre bu sefer tamamen gitti , zaten gideceği baştan beri belliydi . Yeni foruma aktarılması zor değildi , bilerek aktarılmıyor NEDENSE .

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR