Erba Karavan Sakarya

micoz01

Kamp I
Karavan severler ve herkesin hayalinde olan karavana ulaşmak için fırsat degerlendireyim derken husrana ugramamakk icin cok iyi arastirma yapmali ve burada her konuda palasim yapmak amaciyla bu konuyu actim....
tesekkurler.

anibal_anibal

Kamp II
Ynt: Erba Karavan Sakarya

bence 2. elde olsa,gerekirse yaşı bizden buyuk de olsa durmu iyi ise avrupa karavandan şaşmalı :smiley:) yerel üretici firmalar talep görmeyince mecburen kalite ve müşteri memnuniyeti ile yedek parcada yardımcı konularına daha fazla eğileceklerdir diye düşünüyorum.

cemalaltunkilic

Ana Kamp
Ynt: Erba Karavan Sakarya

bence 2. elde olsa,gerekirse yaşı bizden buyuk de olsa durmu iyi ise avrupa karavandan şaşmalı :smiley:) yerel üretici firmalar talep görmeyince mecburen kalite ve müşteri memnuniyeti ile yedek parcada yardımcı konularına daha fazla eğileceklerdir diye düşünüyorum.
Ben size katılmıyorum. Müşterisi arttıkça, onlar geri dönüşler yaptıkça eksiklerini kapatma fırsatı yakalayacaklardır. Birde ne kadar ekmek o kadar köfte demişler. İsteklerimize göre ürün çıkarıyorlar. Ben ERBA 4.10 kullanıyorum. Benim ihtiyaçlarımı tümüyle karşıladılar.

Forum istatistikleri

Konular
99,944
Kullanıcılar
167,747
Son üye
bhram01

SON KONULAR