Erba 3.75 Cekme Karavan Incelemesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selin22 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,496

Etiketler

güle güle kullanın ocak siparişi kasım da mı teslim aldınız nerde ikamet ediyorsunuz bizde ekimde teslim aldık ama havalar kış olunca insan sabırsızlanıyor yaz gelsede tadını çıkarsak diye
İstanbul'da ikamet ediyorum. 2020 de sipariş vermiştik. Sözleşmeye göre 15 gün gecikti. Kış gelmeden 2 kamp sıkıştırdık araya. Biz de kışın geçip havaların ısınmasını bekliyoruz 4 gözle şu an...

merhaba yaz ayındaki deneyimleriniz nasıl oldu ctp kaplama yaz aylarında araç içinde bunaltıcı sıcaklarda nasıl bir etki yaptı bilgi verebilirmisiniz
Bu yaz Antalya bolgesine hic gitmedim karavanla. Gittigim en sicak yerler Mugla ve Izmir sahilleriydi. Urla tarafinda oglen deniz kenarinda tentenin altinda sicakladigimda karavanin icine girip uzandigim oldu. Cok daha serindi. Ancak hava esintiliydi ve 3 cephedeki buyuk tam acilir pencereler iceride daha konforlu oturmamin en buyuk sebebiydi bence. Kis ortasinda da kamp yaptim ve dizel isiticiyi 1-2 dakika calistirinca icerisi sicacik oluyordu. Hatta cogu zaman usudugumuzden degil icerideki yogusmayi alsin diye aciyorduk isiticiyi yukaridaki heki ile birlikte. Ozetle yalitim iyi ancak, havalandirma eksigi ve karavan cami kullanilmamasi ozellikle kisin konforu biraz dusuruyor.

Bu yaz Antalya bolgesine hic gitmedim karavanla. Gittigim en sicak yerler Mugla ve Izmir sahilleriydi. Urla tarafinda oglen deniz kenarinda tentenin altinda sicakladigimda karavanin icine girip uzandigim oldu. Cok daha serindi. Ancak hava esintiliydi ve 3 cephedeki buyuk tam acilir pencereler iceride daha konforlu oturmamin en buyuk sebebiydi bence. Kis ortasinda da kamp yaptim ve dizel isiticiyi 1-2 dakika calistirinca icerisi sicacik oluyordu. Hatta cogu zaman usudugumuzden degil icerideki yogusmayi alsin diye aciyorduk isiticiyi yukaridaki heki ile birlikte. Ozetle yalitim iyi ancak, havalandirma eksigi ve karavan cami kullanilmamasi ozellikle kisin konforu biraz dusuruyor.
Sanırım kaplamada CTP Gayet iyi bizde Güney karavan var benim aracımda ilk defa CTP kullanmışlardı sanırım memnun kalacağız kış kampı benim kış donanım yok basit elektrikli ısıtıcı ile kasım ayı ilk haftasında 1 gece geçirdik sizin dediğiniz gibi 15-20 dakikada içerisini sıcak yaptı fiat performans olarak değerlendirip aldım güney karavanı ben memnunum çok yüksek paralar verip avrupa alabilecek durumda değiliz çadırdan sonra bizi sanırım hayallerimizikarşılayacak mutlu kamplar dilerim

Sanırım kaplamada CTP Gayet iyi bizde Güney karavan var benim aracımda ilk defa CTP kullanmışlardı sanırım memnun kalacağız kış kampı benim kış donanım yok basit elektrikli ısıtıcı ile kasım ayı ilk haftasında 1 gece geçirdik sizin dediğiniz gibi 15-20 dakikada içerisini sıcak yaptı fiat performans olarak değerlendirip aldım güney karavanı ben memnunum çok yüksek paralar verip avrupa alabilecek durumda değiliz çadırdan sonra bizi sanırım hayallerimizikarşılayacak mutlu kamplar dilerim
Benim de karar asamasinda diger adayim Guney karavandi. Hatta onu alsam biraz daha mutlu olurdum sanki Erba ya gore :smiley: Yillarca cadir kampi yaptiktan sonra ne olursa olsun karavanin buyuk konfor sagladigini ilk kampimda gormustum. Size de bol keyifli kamplar dilerim yeni karavaninizla :smiley:

Benim de karar asamasinda diger adayim Guney karavandi. Hatta onu alsam biraz daha mutlu olurdum sanki Erba ya gore :smiley: Yillarca cadir kampi yaptiktan sonra ne olursa olsun karavanin buyuk konfor sagladigini ilk kampimda gormustum. Size de bol keyifli kamplar dilerim yeni karavaninizla :smiley:
Her iki markayı da kullanmış birisi olarak yalıtım ve dış kaplama konusunda Erba döver. Diğer her konuda güney döver.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri