En Son Hangi Filmi İzledik?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ece Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 237
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,817
PatrolCat' Alıntı:
[attachment=1]

insan ruhunun ağırlığı nedir arkadaşlar..!!!
Bunu konu alan bir film..
'' 21 Gram '' (21 gram)...
Paramparça Aşklar Köpekler'in Oscar aday yönetmeni Alejandro González Iñárritu ve senaristi Guillermo Arriaga'nın
tekrar biraraya geldiği güzel bir proje..
projede usta aktörler Sean Penn, Benicio Del Toro ve o narin sıradışı (beğenirim kendisini) :smiley: Naomi Watts başrollerdeler..

Not alıyorum,izliycem.. :smiley:

Etiketler
Modigliani
Andy Garcia, Elsa Zylberstein, Susie Amy, Eva Herzigova, Miriam Margolyes, Omid Djalili

bir ressamın biyografisi ben zevkle izledim...tavsiye ederim
;) :smiley: ;) :smiley: ;) :smiley:

Anestezi (Awake) Tek kelimeyle müthişti , biraz daha uzun olsaymış daha iyi olcakmış ama tavsiye ediyorum izlenmesi gereken bir film.. :smiley:

O zaman size bittiğim bir film daha..
88 Model bir klasik demeliyim heralde:smiley:

'' Dirty Dancing ''

[attachment=1]

ve bu filmin o unutulmaz parçası:smiley:

'' Time of my life ''......

http://www.youtube.com/watch?v=2SLWzZoDmhg&feature=fvsr

Dirty Dancing

Film arıyorum bende izlemek için , uykum yokkk , korku filmi izlemek istiyorum ama herkes uyudu şimdi tek başıma izlemesem , izlesem mi ki

BTB_Wild' Alıntı:
Film arıyorum bende izlemek için , uykum yokkk , korku filmi izlemek istiyorum ama herkes uyudu şimdi tek başıma izlemesem , izlesem mi ki

Umarım izlememişsindir :smiley: Ben de izliycektim gece,Gezenbilire bi bakiyim de öle demiştim..Uyuyakalmışım..Benim işler bir süredir tersine döndü,hafta içi sabaha doğru uyuyup haftasonu 1 olmadan uyuyakalıyorum :mad: Dün gece 21 Gramı izlemeye niyetliydim ama olmadı :smiley:

İzleyemedim : ) uyuyakalmışım bende . 21 gram'ı izlemiştim ben galiba , ama yarım yamalak izledim , sıkıldım . Ama ben çoğu filmde sıkılırım , hevesin kaçmasın : )

lizz' Alıntı:
Umarım izlememişsindir :smiley: Ben de izliycektim gece,Gezenbilire bi bakiyim de öle demiştim..Uyuyakalmışım..Benim işler bir süredir tersine döndü,hafta içi sabaha doğru uyuyup haftasonu 1 olmadan uyuyakalıyorum :mad: Dün gece 21 Gramı izlemeye niyetliydim ama olmadı :smiley:

21 gram süper bir filmdir ağır ilerler ama şiddetle tavsiye ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri