Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan off road runner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 320
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 179,586
Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

kerim bey merhabalar paylaşım ve o içten samimi anlatım için cok cok teşekkürler :D 12 sayfayı bir cırpıda okudum resimleri de cok cok güzel cekmişsiniz artık 2013 yazında tekrar bi karadeniz turu yapmak banada farz oldu . 2009 da gitmiştim . 20 günlük karadeniz yaylaları için şimdiden akceleri biriktirmeye başlıyorum ;D hoşca kalın :smiley:

Etiketler

Bu güzel kareler için teşekkürler.

arikandalı' Alıntı:
kerim bey merhabalar paylaşım ve o içten samimi anlatım için cok cok teşekkürler :D 12 sayfayı bir cırpıda okudum resimleri de cok cok güzel cekmişsiniz artık 2013 yazında tekrar bi karadeniz turu yapmak banada farz oldu . 2009 da gitmiştim . 20 günlük karadeniz yaylaları için şimdiden akceleri biriktirmeye başlıyorum ;D hoşca kalın :smiley:
kasirga1' Alıntı:
Kerim bey bu güzel resimler ve anlatım için teşekkürler..
06kalıpçı57' Alıntı:
hasancolakefe' Alıntı:
Vazgeçilmezim. vatanım! nedegüzelsin sen.bizlere bu sunuyu yapan dostum sağolasın sen
off road runner' Alıntı:
Güzel duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Oralara inşallah yine geleceğim. Pideleri sıcak tutun, gelince sizi ararım ;)
alpayyuce' Alıntı:
Bu güzel kareler için teşekkürler.

Beğenileriniz için teşekkürler. Umarım görmeyen herkes bir gün bu güzel yerleri görür.

Ayder Yaylasında konaladığımız ilk gün gençler otelin önünde, yolda horon oynamaya başladılar. Biraz sonra sağnak yağmur başlayınca, otel sahibi gençleri otelin terasında oynamaları için çağırdı. Ve herkes horona katılmaya başladı. İzleyin

http://video.mynet.com/kerimtacettin/Ayder-de-Horon/1478940/

görüntüler biraz karanlık olmuş ama, yine de güzel bir Hemşin horonu seyrettik.

Haziran geliyor. Kısmetse 16-17 haziran'da yine karadeniz'e doğru yol alacağım :smiley:

sayenuzda bizda bir gezduk görduk...pardon... gezdik gördük...paylaşımlarınız için çok ama çook teşekkürler...

NXTRAİL52' Alıntı:
sayenuzda bizda bir gezduk görduk...pardon... gezdik gördük...paylaşımlarınız için çok ama çook teşekkürler...

Beğendiğinize sevindim ama maalesef oraları HES ayağına mahvediyorlar. Ekteki videoda (Güven İslamoğlu'nun hazırlayıp sunduğu yeşil doğa belgeselinde) Arhavi-Çifteköprüler Mençure Şelalesi civarının, Kamilet Vadisinin nasıl mahvedildiğini göreceksiniz.

Karadeniz'i gezmek isteyenlere tavsiyem, bu güzel doğa yok olmadan önce bir an önce gidip gezmeleridir.

http://tv.cnnturk.com/video/2013/09/30/yesil-doga/2013-09-28T1405/index.html

Birbirinden güzel resimleri paylaştığınız ve
bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
Umarım herkes bu güzellikleri görüp yaşayabilir. :smiley:

GUL-06' Alıntı:
Birbirinden güzel resimleri paylaştığınız ve
bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
Umarım herkes bu güzellikleri görüp yaşayabilir. :smiley:

Beğenileriniz için teşekkür ederim. Gerçekten de, o güzelim bölge bozulmadan herkesçe görülmeli.

Bu arada ; şayet bu yazımı okuyan ve Arhavi'ye yakın bölgelerde olan arkadaşara bana mail ile gelen aşağıdaki yazıya dikkat etmelerini ve doğayı korumaya yönelik etkinliğe katılmalarını öneririm. Sevgilerimle...

SEVGİLİ DOSTLAR... ARTVİN/ARHAVİ / KAMİLET VADİSİ'NDE YAPILMASI PLANLANAN HES PROJESİNE HAYIR DEMEK İÇİN BİZİ DESTEKLEDİNİZ...TEŞEKKÜR EDERİZ..ŞİMDİ SİZİNLE SESİMİZİ DAHA DA YÜKSELTİYORUZ!! 28/01/2014 TARİHİNDE SAAT 11:00'DE ARHAVİ'DE DOĞAMA DOKUNMA!!! DEMEK İÇİN BULUŞUYORUZ...

Bu mesaj, Change.org sistemini kullanarak hatice kestane can tarafından gönderildi. Bu emaili hatice kestane can tarafından Change.org'da başlatılan bir kampanyayı imzalamış olduğun için alıyorsun: "Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Milli Parklar Genel Müdürlüğü: Kamilet Vadisi Milli Park ilan edilsin.Hes projeleri durdurulsun.". Change.org bu mesajın içeriğinden sorumlu değildir.

Kampanyayı görüntüle

Bu imza kampanyasıyla ilgili güncellemeleri almayı bırak

Kerim Bey, uyarınız ve bilgilendirme için çok teşekkür ederim...

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Muhteşem manzaralar. Karadeniz'in en sevdiğim yanı doğanın sunduğu tüm güzellikleri en bakir tonuyla görebilme fırsatı veriyor. Yaylalarında sislerin altında renklenen o muhteşem çiçeklere aşık olmamak elde değil.

Çok teşekkürler Kerem Bey.

kerim bey öncelikle bu güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. doğaya olan saygı ve duyarlılığınız için ayrıca takdir ediyorum. Gezdiğimiz yerlerdeki doğal güzellikleri korumak ve sahip çıkmakta oraları görmek kadar önemlidir. bu yüzden bi ARHAVİLİ olarak HES lere karşı mücadelemize destek verdiğiniz için teşekkür ederim. Sizinde paylaştığınız buluşmaya katıldım, çok verimli bir etkinlik oldu bilirkişi heyeti tepkimizi görüp rapor etti, inşllh el birliğiyle bu güzelliği kurtaracağız.

Ayrıca arhavide konaklmak için doğayla iç içe kamilet vadisinde bulunan kamilet konaklarını öneriyorum.

http://www.mencunaturizm.com/?SyfNmb=1&pt=Anasayfa

Kerim Bey bu güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Her yaz bu bölgelerde olduğumu ve anladığım kadarıyla da sizinle aynı meslekte olduğumu söyleyebilirim. Bu yaz tatilinde tamamen Doğu Karadeniz ve Gürcistan'dayım. Antalyadayım... Görüşmek dileğiyle...

Kerim bey, paylaştığınız bilgiler ve fotoğraflar için çok teşekkürler. Bizler gibi yeni doğu Karadeniz turu yapacak arkadaşlara güzel öneriler sunuyorsunuz. Emeğinize sağlık :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR