Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan off road runner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 320
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 179,742
Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Tüm gezi sevdalılarının ve özellikle de Karadeniz sevdalılarının yeni yılını kutlar, kazasız, güzel ve bol geziler dilerim. Ben bu yıl kısmetse geçen sene Karadeniz gezimde gidemediğim maçahel, şavşat karagöl, sis dağı, zigana geçidi, hamsiköy vs gezeceğim. Darısı tüm dileyenlere

Etiketler

Muhteşem ötesi, belgesel niteliğinde bir gezi ve anlatım olmuş.
Size çok zahmet olmayacak ise, özet bir roto verebilir misiniz biz Karadeniz gezisi yapmaya niyetli olanlara.
Aynı şekilde sakıncası yoksa kaldığınız yerler ve bunlara ait iletişim bilgileri.
Belki biraz kolaycılık olacak ama, mevcut tecrübeden faydalanmak lazım diye düşündüm.

Sevgi ve saygılarımla,

Burak Dirican

Çok güzel gezi olmuş paylaşımların için teşekkürler emeğine sağlık arkadaşım...

hemen hemen aynı dönemde aynı rotayı gezmişiz... paylaşım için teşekkürler...

barbecue' Alıntı:
Muhteşem ötesi, belgesel niteliğinde bir gezi ve anlatım olmuş.
Size çok zahmet olmayacak ise, özet bir roto verebilir misiniz biz Karadeniz gezisi yapmaya niyetli olanlara.
Aynı şekilde sakıncası yoksa kaldığınız yerler ve bunlara ait iletişim bilgileri.
Belki biraz kolaycılık olacak ama, mevcut tecrübeden faydalanmak lazım diye düşündüm.

Sevgi ve saygılarımla,

Burak Dirican

Öncelikle geç cevap yazdığım için kusura bakmayın :(

Biz genellikle Öğretmenevi veya MEB Uygulama otellerinde kaldık. Temiz, güvenli olduklarından dolayı tercih ettik. Ama yine de aklımda kaldığı kadarı ile güzergah boyunca kaldığımız yerleri yazıyorum

1- Kayseri - Almer Otel - 0 352 320 79 70 ( Öğretmenevi ve uygulama oteli dolu idi )
2- Erzurum - Dedeman Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli ( Palandöken ) - 0 442 316 08 78
3- Kafkasör Yaylası - Artvin - Bir arkadaşımın misafiri olduk
4- Arhavi - Otel Özay - 0 466 - 312 40 55
5- Ayder Yaylası - Memişoğlu Konak Otel - 0 464 657 20 85
6- Trabzon - Bir misafirhanede kaldık
7- Samsun - Öğretmenevi - ( Yer bulmak neredyse imkansız. Tesadüfen bir oda erken boşaldı da kalabildik )
8 - Amasya İMKB Uygulama Oteli - 358 242 01 01 - Biraz şehir dışında ama sakin ve güzel bir otel.

İnternetten tüm ö.evleri ve uygulama otellerinin listesini bulabilirsiniz. Aslında denkleri olan otellerle hemen hemen aynı fiyatlar ama başta da dediğim gibi temiz ve güvenilirler.

Şimdiden iyi tatiller

Kerim Bey bu muhteşem güzellikleri gezip, gördüklerinizi ebedileştirdiğiniz ve bunları bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Muhteşem bir gezi olmuş, darısı bizlere.... :smiley:

Kerim bey, bilgilendirme için çok teşekkürler.
Saygılarımla,

Burak Dirican

harika daha ne denebilirki...

Kerim bey,bu siteye bu akşam üye oldum..

Size teşekkür ederim,şu ana kadar 12 sayfayı da ayrı ayrı baktım.. o duygularınızı,arabanın içindeki adrenalin,o dağ cileginin tadını ve kokusunu,manastıra gider iken o heyçanı,yayladakı o teyzelerin cana yakınlıgını,kısaca o arac da sizin ile bereberdim..
Keşke daha önce siteye girseydimde yolunuzu keseydim.. ordudan cıkıp,samsun il sınırın da terme ilçesinde durdurup o muhteşem pidesinden ikram etseydım.. misafır etseydım..

osman calışkan
samsun terme

facebook da amazon avcılar diye sayfam var.. bir yere not alın,birgün karadenıze tekrar gelirseniz. direk gecmeyin..

SAYGILAR

amazonavcılar' Alıntı:
Kerim bey,bu siteye bu akşam üye oldum..

Size teşekkür ederim,şu ana kadar 12 sayfayı da ayrı ayrı baktım.. o duygularınızı,arabanın içindeki adrenalin,o dağ cileginin tadını ve kokusunu,manastıra gider iken o heyçanı,yayladakı o teyzelerin cana yakınlıgını,kısaca o arac da sizin ile bereberdim..
Keşke daha önce siteye girseydimde yolunuzu keseydim.. ordudan cıkıp,samsun il sınırın da terme ilçesinde durdurup o muhteşem pidesinden ikram etseydım.. misafır etseydım..

osman calışkan
samsun terme

facebook da amazon avcılar diye sayfam var.. bir yere not alın,birgün karadenıze tekrar gelirseniz. direk gecmeyin..

SAYGILAR

Güzel duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Oralara inşallah yine geleceğim. Pideleri sıcak tutun, gelince sizi ararım ;)

Vazgeçilmezim. vatanım! nedegüzelsin sen.bizlere bu sunuyu yapan dostum sağolasın sen

Kerim bey bu güzel resimler ve anlatım için teşekkürler..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri