Dahiatsu Terious 1.3 4x4 / Dx Almal İstİyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan candensinizmir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,608

candensinizmir

Yeni Üye
Yer
izmir
Arkadaşlar Dahiatsu Terious 1.3 4x4 / DX modelinden buldum. Manuel vites, 2007 model ve 155 bin kmde. LPG si var. Araç ilk sahibinden. Bayan 2007 yılında sıfır almış ve 10 yıldır sorunsuz kullanıyormuş. 1.5 otomatiğini alacağı için satıyor. Araç hiç araziye çıkmamış. Şehir içinde işe gidip gelmek için kullanılmış. Aracı expertize soktuk. Motorda sorun yok. Araç orijinal boya kaza değişen yok.
Sadece 2 alt rotil değişimi ve periyodik bakım öneriliyor. Bir de şanzumanda terleme var.
Şimdi sizlere sorum olacak.
Son cümledeki sorunlar ciddi midir? Giderilirse de çok mu masraflı olur?
Bu araçtan kullananlar varsa memnun musunuz yazabilir misiniz?
Kadının dediğine göre trafikte hiç sorun yaşamamış. Sizce motoru sorun çıkaran bir araç mı?
Yedek parça sıkıntısı oluyor mu?
Lütfen yardım arkadaşlar. Perşembe gününe kadar tam kara vermeliyim.. Aracı nasipse tabi, perşembe günü alacağım

Etiketler
İlk sahibinden böyle bir araç bulmak şans bence fiyatıda uygun ise alırdım. Çok fazla takilmazdim. Tabiki aracı satani tanıdığınızı varsayiyorum . Tanimiyorsanız bir sigortaci tanidiginiza sorun.

İlk sahibinden böyle bir araç bulmak şans bence fiyatıda uygun ise alırdım. Çok fazla takilmazdim. Tabiki aracı satani tanıdığınızı varsayiyorum . Tanimiyorsanız bir sigortaci tanidiginiza sorun.
Araç sahibini tanımıyorum. Araç sayesinde tanıştık. Aracı 2 ustaya gösterdik. Sonra da expertize götürdük aracı. Fiyat için 29.500 tl istiyordu zar zor 27.750 tlye düşürdük.

İzmir deki araç ilk sahibi olduğunu belirtmemiş. Fiyat uygun gibi. Daihatsu Ülkemizde sıfır satışı yok diye biliyorum. Bu olumsuz yönü.
Expertiz yaptırıp alinabilir. Ama alsatçı olmadığına arabayı bildiğine emin olun. !

Kadın ilk sahibi. 2007 de almış ve 10 yıldır kullanıyormuş. 1.5 otomatik alacağı için satıyormuş. Yine terious alacakmış çünkü bu araçtan çok memnunmuş. expertize soktuk aracı en üstte yazmıştım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR