Çok Acil Bilgi Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mehmet ragip Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,427

Mehmet ragip

Ana Kamp
Herkese selamlar defender 56 model 2,9fort dizel motorlu 5kapı defender almak uzereyim ama takıldıgım bir konu var modeli çok eski oldugu icin sorunlar yaşarmıyım muaynesi var calışır gunluk kullanilmakta akla ihtiyacım var tecrubelerinizden faydalanmak isterim ilk defenderım olcak herkese teşekkurle]

Screenshot 20180528 164502

20180528 202809

Etiketler
resimdeki araç defender değil series ön panjur kaput değiştirilerek defender görseli verilmiş bildiğim kadarıyla iç döşeme süspansiyon farklı makaslı olması lazım alıp satılmayacaksa düzgün toplanmış fiyatı da makul ise neden alınmasın bu senin vereceğin bir karar ama 2 gün sonra sıkılıp satmayı düşünürsen biraz zorlanabilirsin

16 lira fiyatii saşe duzgun kaportada da curuk yok ama şimdi daha kafam karıştı series ler daha agır satılıyor buda beni biraz duşunduruyor
Yok abiki duzgun makul fiyatta bi defender ki alalım hep uçmuş fiyatları

mehmet bey öncelikle defederi ne amaçla alacağınıza bağlı ve bu aracın ben tam olarak ne olduğunu anlayanadım defender değil series değil birde 56 model bence hiç değil bu araç türkiyede 56 ben rastlamadım genelde 62-63 modele kadar gördüm düzgün bir series türkiye şartlarında bulmak zor üstelik series defender gibi değil daha sorunlu ve parça bulmak özellikle kozmetik imkansız gibi birşey o yüzden 16 bine alıp aracı defender mı yapacaksınız yoksa seriese mi döndereceksınız bu da ayrı konu bence daha defender bir araca bakın derim 16 bine melez bir araç almaktansa 25 bine düz dizel pikap defender daha iyidir saygılar sevgiler

Ben kamp avcılık için doga gezileri için bir defender arıyorum 5 kapı ama yok hepsinin fiyatları şişirilmiş ve tdi fıyatına duz dizel satıyorlar butcem de okadar yuksek degil dediginiz fiyatlara raslamadım zaten fazlada acele etmiyorum alıp elimde patlıyacagına almam defendere sevdigim için almak istiyorum ayrı bir asaleti var duruşu var zaten o araçtan vazgeçtim ne oldugu pek beli olmuyor zaten belki kiş a dogru bulabilirim yaz sezonu insanlar satmak istemiyorlar sahibinden face de hep bakıyorum araştirıyorum ama yok rizedeyim şuan zaten istanbul tarafına olsam belki bulma şansim olur bildiginiz bir arac varmı sizin tavsiye edeceginiz boyasi ınenlidegil benim için mekanik aksam saglam olsun yurusun boyayı kupayı bi şekil hallederim yavaş yavaş toplar birleştiririm ama işte yok

daha kullanılabilir bir series almanızı tavsiye ederim series olacaksa söylendiği gibi series ile defender farklı araçlar bu araç melez series 3 kullanmaktayım arayıp bulamadığım mekanik parçası olmadı sıfır olarak aldım genelini parçaların bulamadığımı yurtdışından getirttim bütçenizle doğru orantılı alırsınız işinizde görür ama konfor beklemeyin defender küldür paldır geliyorsa bu dahada küldür paldırdır umarım isteğinize uygun bir series yada defender bulabilirsiniz

mehmet bey duruşuna karizmasına bakmayın dışı seni içi beni yakar bu defenderin serieste öğle boyası çürüğü çarığı önemli değil zaten bu araçların yürürü sıkıntılı sürekli bakım isteyen ustası nazlı araçlar kimse kusura bakmasın ben yurt dışından parça getirtemiyorum yolu varsa söyleyin ona buna ağız eğiyorum paramla rezil oluyorum 1 ay bekliyorum olmadı 1 ay daha bekliyorum canları ne zaman isterse o zaman geliyor parçalar buna değermi bence değmez ancak başka araçtanda zevk olamıyorum bu bağımlılık gibi bir olay bulaştın mı vazgeçemiyorsun buna harcanan paralara kral araçlar 10 defa alınır benim nacızhane tavsiyem çift kabin bir araca bakmanız uygun rakamlara fort rangerler mevcut yada biraz daha üst segment l200 ler olabilir bu araçlar yat satın almaya benzıyor bir alırken seviniyorsunuz birde satarken

Sıfırı 500 - 600 bin tl olan araçları TSK sayesinde bu fiyatlara binebiliyoruz.Heves için değmez ama ihtiyaç için bulunmaz nimet bence ...

mehmet bey duruşuna karizmasına bakmayın dışı seni içi beni yakar bu defenderin serieste öğle boyası çürüğü çarığı önemli değil zaten bu araçların yürürü sıkıntılı sürekli bakım isteyen ustası nazlı araçlar kimse kusura bakmasın ben yurt dışından parça getirtemiyorum yolu varsa söyleyin ona buna ağız eğiyorum paramla rezil oluyorum 1 ay bekliyorum olmadı 1 ay daha bekliyorum canları ne zaman isterse o zaman geliyor parçalar buna değermi bence değmez ancak başka araçtanda zevk olamıyorum bu bağımlılık gibi bir olay bulaştın mı vazgeçemiyorsun buna harcanan paralara kral araçlar 10 defa alınır benim nacızhane tavsiyem çift kabin bir araca bakmanız uygun rakamlara fort rangerler mevcut yada biraz daha üst segment l200 ler olabilir bu araçlar yat satın almaya benzıyor bir alırken seviniyorsunuz birde satarken
Kesinlik iki tane parçayı getirdim 2 ayda geldi geliyomu geliyo ama zaman alıyo insanı soğutuyo bazen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR