Çekme Karavanımızı Yapmak İstiyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzhankarakaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,932

oguzhankarakaya

Yeni Üye
Yer
Dünya
Web
youtube.com
Herkese merhaba,
Biz dünyayı gezmeye çalışan iki kişiyiz. Uzun zamandır kamp yaparak geziyoruz ama artık bir çekme karavanımız olsun istiyoruz. Hayatımızı gezerek kazanıyoruz, bu yüzden karavanımızı ihtiyaçlarımız doğrultusunda tasarlamamız gerekiyor. 750 kg altı, çok büyük olmayan bir karavanımız olsun istiyoruz. Tecrübeli büyüklerimizin tecrübe ve fikirlerine ihtiyacımız var. O1 belgeli bir şase satın alıp kendimiz yapsak yeniden bir onay sürecine girmemiz gerekir mi? Bununla uğraşmayıp hazır bir karavan almak, içini ihtiyaçlarımıza göre dizayn etmek daha mı mantıklıdır? Güney Karavan'ın bir modeli hoşumuza gidiyor, içi boş olarak üretirler mi? Bu sorularımıza cevap verebilirseniz çok mutlu oluruz. Bu yolda herkesin fikir ve önerilerine açığız.
Saygılar ve sevgiler.

Etiketler
Güney karavan içi boş olarak karavan üretmektedir. Kendi kişisel deneyimlerim sonucunda- Ki kendim karavan da imal ettim. En uygun yolun hazır almak, en keyifli kullanılacak karavanınsa Avrupa karavanlar olduğunu gördüm. Yani en iyisi sıfır, o2 belgeli bir Avrupa karavan bakmaktır. Bunun yokluğunda o1 belgeli kaliteli bir üretim olarak Güney Karavan sizi üzmeyecektir.

Güney karavan içi boş olarak karavan üretmektedir. Kendi kişisel deneyimlerim sonucunda- Ki kendim karavan da imal ettim. En uygun yolun hazır almak, en keyifli kullanılacak karavanınsa Avrupa karavanlar olduğunu gördüm. Yani en iyisi sıfır, o2 belgeli bir Avrupa karavan bakmaktır. Bunun yokluğunda o1 belgeli kaliteli bir üretim olarak Güney Karavan sizi üzmeyecektir.
Yanıtınız için teşekkür ederim, Güney Karavan'ı sizden görüp araştırmaya başlamıştım. Gönül ister O2 belgeli Avrupa karavanları ama bütçemiz buna müsaade etmiyor. Yurtdışında olduğum için Güney Karavan ile telefon kanalıyla iletişime geçemedim, acaba içi boş olarak ürettikleri karavanların fiyatı hakkında bilginiz var mıdır?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR