Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan saboy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,517

saboy

95 - 5,2 - ZJ ...
Yer
Ankara
Arkadaşımın resimde görülen 1984 RRC aracı 20 Ekim sabahı 03.00 sularında Ankara Cebeci'de parkedildiği yerden çalınmış ve Keçiören'de bir kuruyemişçi soygununda kullanıldıktan sonra ortadan kaybolmuştur. Gelen son ihbara göre araç 20 Ekim sabahı en son Antares alışveriş merkezi yakınındaki koşuyolu civarında görülmüştür. Polis soygundan sonra Ankara'nın herhangi bir yerine terkedilmiştir şeklinde bilgi vermiştir. Aracın plakası 06 ZL 537

Belki aracı terkedildiği yerde gören olur düşüncesiyle sizlerden yardım rica ediyorum. Şayet görür iseniz 0 549 321 19 75 numaralıtelefondan ya da buradan paylaşınız. Şimdiden çok teşekkürler.

(NOT: Konuyu yanlış yerde açmış olabilirim eğer öyle ise yönetim tarafından gereğini rica ediyorum.)

R

Etiketler

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

pancarmotorcu' Alıntı:
Geçmiş olsun,konuyu güncel tutalım belki gözüne ilişen olur

Teşekkürler,bu çok iyi olur.

İnş. gören duyan olur da bir an önce ortaya çıkar...

Kesinlikle dikkat çekecek bir araç. Yanlış araç çalmış salaklar :smiley:):smiley:)

Şaka bir yana geçmiş olsun.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Kesinlikle dikkat çekecek bir araç. Yanlış araç çalmış salaklar :smiley:):smiley:)

Şaka bir yana geçmiş olsun.

Teşekkürler Yavuz bey, umarım siz Ankara'lı üyelerimizden biri tarafından görünür de , bir an önce bulunur....

geçmiş olsun.
tamirciler ve hurdacılar sitelerinde fotoğraf dağıtmak faydalı olabilir ..

geçmiş olsun öncelikle inşallah kısa zamanda bulunur,ben istanbuldayım etrafa söylerim faydası olurmu bilemem aramızda çok mesafe var ama aklımızda olsun,iyi haberleri de yazarsınız inşallah bu sayfaya.

necil' Alıntı:
geçmiş olsun öncelikle inşallah kısa zamanda bulunur,ben istanbuldayım etrafa söylerim faydası olurmu bilemem aramızda çok mesafe var ama aklımızda olsun,iyi haberleri de yazarsınız inşallah bu sayfaya.

İlginiz ve dilekleriniz için teşekkür ederim, inş. iyi haberleride kısa sürede yazarım, selamlar...

saboy' Alıntı:
İlginiz ve dilekleriniz için teşekkür ederim, inş. iyi haberleride kısa sürede yazarım, selamlar...

Ben yarın Demir Sanayi ye gidicem Ankara'da
oraya da ben iletirim

Rica ederim, görevimiz...

Geçmiş olsun.

bir kaç arkadasımın calınan arabaları hıdırlık ve yakacık köyü taraflarında terkedilmiş bi şekilde bulunmuştu oralara bakmakda fayda var. olurda rastlarsam peşini bırakmam. gecen sene benimde aracımı caldılar 6 ay aradım . geçmiş olsun

Uzaktan görülecek ve dikkat çekecek bir araç. Tekrar geçmişolsun.
Samanpazarındayım ve 8 elemanla hepimizin aklında olacak bir araba.
Offroad tutkusundan dolayı herkezin gözü arazi araçlarında vede anında beni uyarıyorlar.
Tabi bundan önceki 74 klasik camaromdan dolayıda hâlâ eski araçlar geçerken uyarılıyorum.

Bu arada ilanlar bölümüne taşınırsa daha çok kişiye ulaşır SAYGILAR.

ozanyur' Alıntı:
bir kaç arkadasımın calınan arabaları hıdırlık ve yakacık köyü taraflarında terkedilmiş bi şekilde bulunmuştu oralara bakmakda fayda var. olurda rastlarsam peşini bırakmam. gecen sene benimde aracımı caldılar 6 ay aradım . geçmiş olsun

Ozan bey teşekkürler, şimdi arkadaşımla görüştüm, Yakacık, Hıdırlık taraflarına bakmaya gidiyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR