Bursa Mudanya Kampçı Bisikletçi Tayfa Aranıyor :)

onat

Toyota Land Cruiser FJ60
Mesajlar
394
Tepkime puanı
14
Konum
Bursa
Selam herkese. 28 yaşındayım 87 model bir 4x4 araç ile 20ye yakın ülke gezdim ve bunu tamamen çadırda konaklayarak yaptım. Tabi gezme tozma damarlara işledi çok fena ama birkaç yıldır eve tıkıldım kaldım. Maddi sebeplerden arabayı pek kıpırdatmak istemiyorum ama aynı zamanda gezmek görmek doğaya karışmakta istiyorum. Bir motor hevesim var ve arkasından dünya turu. Tabi buna hazırlanmak uzunca bir süreç. Bu süre zarfında bir bisiklet alıp Bursa Mudanya civarında binmek kampa falan gitmek istiyorum. Aslında birkaç ay öncesine kadar bir Kron XC150 sahibiydim ama yakınlarda birlikte binecek kimse olmadığı için elden çıkarttım. Forumda konu açmakta sonradan aklıma geldi :smiley: Eğer varsa bu civarda böyle hevesli arkadaşlar mutlaka tanışmak isterim. Eğer iyi bir tayfa olursa bisikleti de tekrar alıcam. Evete bakalım kimler var buralarda. Ha yanlız çok hamım rampalarda beklemeniz gerekebilir ;)
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
10,044
Tepkime puanı
2,086
Konum
Ankara
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Ayrı bir başlıkta deneyimlerinizi paylaşsanız? Mesela çadırla konaklama yerinizi nasıl seçersiniz? Arabayla kampçılık çok ilgilendiğim bir konu. Diğer yandan ben Mudanyalı hissederim kendimi hep. (Bursa doğumluyum) Bu yönden Mudanya denince hemen mesaj yazdım. Çocukluğumda Trilye yollarında çok pedal çevirdim. Şimdilerde uzaktayım. Benim de Kron XC 350 m vardı çaldırdım. (Geçen sene) malesef artık bisikletim yok. ama pek binemiyordum zaten. Biraz kiloluyum. Neyse size bol şans dilerim. Umarım arabayla kamp konusundaki deneyimlerinizi paylaşırsınız. Selamlar...
 

onat

Toyota Land Cruiser FJ60
Mesajlar
394
Tepkime puanı
14
Konum
Bursa
Valla inanın böyle kendimi deneyimli zannedipte üstadların arasında bir şeyler yazmak hiç hoşlanmadığım bir durum. Fakat tabikide merak edilen şeyler sorulursa zevkle cevaplarım bildiğim kadar :smiley:
 


Forum istatistikleri

Konular
100,025
Mesajlar
1,476,874
Kullanıcılar
167,880
Son üye
schmark

SON KONULAR

Üst