Bulutların Üstünde Kahvaltı...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zayrex Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,503

Etiketler
Ynt: Bulutların Üstünde Kahvaltı...

Üstadım can evimden vurdunuz beni. Kuymağa mı yoksa Mısır ekmeğine mi yoksa manzaraya mı yanayım bilemiyorum. Bu sene Ramazan Bayramı'nı takiben oraya ailecek geliyoruz, inşallah bizde bir demli bardak çayı bu manzaraya karşı içebiliriz...
Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Muhakkak siz de görürsünüz, böyle bi manzarada çay içersiniz. Trabzon'un her yeri ayrı bir manzara zaten hocam :smiley: Kesinlike gelip görmelisiniz. Gerek ailece gerek tek başınıza. Şimdiden iyi eğlenceler diliyorum size :smiley:
Saygılar sevgiler..

Üstadım, Trabzon dan yaylaya nasıl ulaşılacağı konusunda, yaylada konaklama, kamp konı

Özür dilerim yanlışlık oldu,,
Yaylada konaklama, kamp konusunda genel görüş nedir, yemek, yiyecek durumları nedir, biraz detaya giriyorumbelki ama bilgi rica
edebilir miyim lütfen.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Hocam ben öğrenciyim maddi imkanlarımın kısıtlı olmasından dolayı Maçka ilçesine kadar belediye otobüsüyle gittim. Ordan yürüyerek Livera şimdiki ismiyle Yazlık köyüne yürüdüm yaklaşık 5 km falan. Yolda tabelalar mevcut. Rahatlıkla bulabilirsiniz köyü. Köyden sonra da yaklaşık bi 20 km yürüdüm. Köydeki amcalar her şekilde yardımcı oluyorlar yol tarifi konusunda falan. Kofrakol yaylasına gideceğim dediğiniz zaman. Yiyecek içecek konusunda da; yiyeceğimi ben çantamda götürdüm sizin de kalacağınız gün kadar yiyeceğinizi götürmenizi tavsiye ederim. İçecek su konusunda sıkıntı yok yolun üstünde çok fazla su var. Ben bir tanıdığımın yayla evinde kaldım. Yaylada çadır kurabileceğiniz yerler var. Rahatlıkla kampınızı yapabilirsiniz. Ayrıca yabani hayat nasıldır tam bilemiyorum. Ben uzaktan bi kaç tane domuz gördüm. Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum fakat yine de tedbirli olmak lazım. Ayrıca güzergah için Maçka kaymakamlığı her türlü yardımcı olur size. Maçka'ya gelince danışır yolunuza çıkarsınız. Çok güzel bir deneyim olacaktır sizin için. Aklınıza takılan bir soru olursa her zaman mesaj atabilirsiniz hocam. iyi eğlenceler şimdiden :smiley:

Faruk Hocam,
Teşekkürler...

Selamlar sevgiler...

Burak Dirican

Cok guzelmis tam omurluk yerler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR