GEZENBİLİR DERNEĞİ | HAKKIMIZDA | SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ | FORUM KURALLARI | YARDIM | SPONSORLUK | İLETİŞİM  

Bu Karavanın Markası Nedir?

astalavista3x

Yeni Üye
Merhaba, babamın bir çekme karavanı var, bunu satmak istiyoruz ancak markası-modeli nedir bilmiyoruz. Resimlere bakarak bu karavanın modelini tanıyabilenler yardımcı olursa çok memnun olurum.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Etiketler

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Piyasaya göre ne kadara satılacağı değişir ama benim görüşüme göre Güneş paneli de varsa,
25-30 bin edebilir şu sıralar. Bu sadece benim kişisel düşüncemdir. Başka biri başka düşünür saygım var.

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Yer
İzmir
Frenli ise o fiyatlara gidebilir..
Ama bu hem frensziz, hem de nasıl yapıldığı meçhul..
Bence ilan verin, yakın teklife evet deyin..

Pandemi korhusuyla şişen karavan talebi, eski formunda değil zannediyorum.

astalavista3x

Yeni Üye
Frenli ise o fiyatlara gidebilir..
Ama bu hem frensziz, hem de nasıl yapıldığı meçhul..
Bence ilan verin, yakın teklife evet deyin..

Pandemi korhusuyla şişen karavan talebi, eski formunda değil zannediyorum.
Teşekkür ederim yanıtınız için.
Karavan konusunda hiç bilgim yok,
Frenli olup olmadığını nasıl anlarız / nasıl anladınız ?

Selferi

Ana Kamp
İç fotoğraf ta koysanız daha iyi olurdu şase üzerinde herhangi bir bilgi etiketi yokmu genelde olur Google de yaptığım aramalarda yerli olmadığı kanaatine vardım ithal 1970 Ler karavanı gibi bir izlenim edindirdi bende benzerleri bu yıllarda var su ve elektrik girişi ile çamurluk olması özel yapım olmadığını söylüyor sanki fakat çok ilgisiz ve bakımsız kaldığı bir gerçek fiyat icin birşey diyemem siz yinede bir iç fotograflarinida ekleyin derim usta karavanci arkadaşlar fikir beyan edeceklerdir

Yer
anatolia
Teşekkür ederim yanıtınız için.
Karavan konusunda hiç bilgim yok,
Frenli olup olmadığını nasıl anlarız / nasıl anladınız ?
Frenli şasilerde kaplin denen kısımda siyah körüklü bir mekanizma olur. Tabi ülkemizde sadece körüğü koymak suretiyle frenli şasi süsü vererek karavan satan firmalar da oldu. (bkz: NK karavan)
En iyisi karavanı lifte almak ve altını iyice incelemek. (Kaplin fren amortisörü, fren teli, gergi mekanizmaları vb.)

astalavista3x

Yeni Üye
hepinize teşekkür ederim yanıtlarınız için

son 1 yıldır babamın ciddi rahatsızlığı bulunmakta, karavan uzun zamandır İzmir'deydi, babamla ilgilendiğimiz için karavanla ilgilenilmedi. Karavanı geçen hafta araçla Kocaeli Gebze'ye getirdik, en kısa zamanda iç resimlerini de çekip buradan paylaşırım.

Markasını modelini, teknik özelliklerini biraz öğrenebilirsek ona göre uygun bir fiyata satmayı düşünüyoruz, potansiyel alıcılar da sorunca bilgi verebilmek için birşeyler öğrenmek istiyoruz.

model, marka, özellikler, tahmini fiyat konusunda birşeyler öğrenebilirsem çok iyi olur, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
Aslında markasının pek bir önemi yok
750 kg altı eski küçük bir karavan
30 bin yaz
Biri düşer

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SNN76

EFELİK EFENDİLİKTİR...
babaniza ait karavan hakkinda hicbir sey bilmemek biraz ilginc. gorusmuyormuydunuz, ziyarete gitmiyormuydunuz. hic bir bilgi sahibi olmamaniz cok tuhaf. alindiginda hayirli olsun der laf olsun diye markasini nereden aldigini fiyatini sorar insan

bartek

Zirve
Konuyu açan arkadaş için söylemiyorum. Edison ürününden başka birşey görmeyen neslin, insani değerleri alistigimizdan farklı olacak.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,261
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,673
Kayıtlı Üye Sayımız
168,204
Kaydolan Son Üyemiz
paladayı
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

KURUMSAL    BAĞLANTILAR    GİZLİLİK VE KULLANIM    BİZİ TAKİP EDİN
   Hakkımızda    Gezenbilir Dernek    Forum Kuralları    Youtube
   Yönetim    Gezenbilir Kültür    Üyelik Sözleşmesi    İnstagram
   Haberler    Gezenbilir Medya    Gizlilik Politikası    Twitter
   Logo ve Görseller    Gezenbilir Stüdyo    Çerez Politikası    Facebook Grup
   İletişim      Yardım    Facebook Sayfa
         Tüm Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Yandex.Metrica Yandex Metrika Tarafından Ölçülen Detaylı Forum İstatistikleri İçin Tıklayınız

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir