Bu gün bir L200 aldım Tavsiyelerinize ihtiyacım var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,991

[TR]BOZO

Zirve
Selamlar

Uzun zamandır uygun bir 4*4 bakıyordum asıl niyetim zj , wj yada discovery almakı, fakat bu forumdan edindiğim bilgiler ve tecrübelerim sonunda jeep in kasa motor hacmi sürekliliğini sürdürememesi land dinde asıl cizgisinden 2000 yılından itibaren uzaklaşması ve 2003 te tamammiyle ruhunu kaybetmesi sonucu motor kasa sürekliliğini en fazla koruyan araçlardan birinin mitsubishi olduğunu gösterdi. maddi imkanlar, kasasının kapalı olması, yani ailece bagaj ihtiyacımı fazlasıyla görmesi ve konfor özelliklerini orantılayınca L200 2009 magnum aldım. 54400 km de.
Sormak istediklerim
1- Kadıköy anadolu yakasında oturuyorum iyi bir sevis tavsiyesine ihtiyacım var.
2- Araç uzun süre yatmış, motor yağı durduğu yerde yanar 50.000 bakımında değişmiş ama yağı filitreleri değiştirip 4 teker ve şanzıman bakımı da yaptırıcam.
sizlerin daha başka tavsiyesi olabilirmi
3- sürüşü bana çok rahat geldi bu gün akşam trafiğinde bakırköy den kadıköye geldim fırsat bulduça bastım çok güzel gidiyor fakat beklemede arazi vites kolu titreme yapıyor hızlanınca azalıyor normalmidir.
4- Bir müddet kullanıp lastikleri degiştiricem General graber At2 yada Biridgestone dueller düşünüyorum at lastik için sizin daha iyi denenmiş bir öneriniz olabilirmi.
5- sizlerin ayrıca tavsiyesi varmıdır.

Saygılar

Etiketler
Ynt: Bu gün bir L200 aldım Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Araciniz hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin. Aracinizi kartal oto sanayide ilfer otomotive gosterebilirsiniz ilfer.com.tr den iletisim bilgilerini bulabilirsiniz

Selamlar

Çok teşekkür ederim ilginize.

Saygılar.

resimlerini görseydik hayırlı olsun iyi bir karar vermişsiniz kendimce

hayırlı olsun güzel tercih yapmışsınız resimleri bekliyoruz.

hayırlı olsun resimleri görebilirmiyiz çok sevdiğim bi araçtır l200

Selamlar

İyi dilekler için herkese teşekkür ederim. Resimleri en kısa zamanda yüklemeye çalışıcam.
Gezi yada etkinliklerde bulaşmak dileği ile.

Saygılar.

Hayırlı uğurlu olsun aracınız. ALLAH kaza bela vermesin.

Dediğiniz gibi yağ durduğu zamanda işlemini kaybediyor.

Öneri arka kapalı değilse kapattırabilirsiniz. :smiley:

Önce fotolar herkesin dediğini gibi :smiley: :smiley:

15102011002

selamlar

Resimleri ekleyebildim :smiley:

ancak çok trafik vardı servise gitmek için yola çıktım göztepeden döndüm
arazide kullanmak çok daha kolay.

İlgilerinizden dolayı teşekkür ederim.

Saygılar.

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
Selamlar

Uzun zamandır uygun bir 4*4 bakıyordum asıl niyetim zj , wj yada discovery almakı, fakat bu forumdan edindiğim bilgiler ve tecrübelerim sonunda jeep in kasa motor hacmi sürekliliğini sürdürememesi land dinde asıl cizgisinden 2000 yılından itibaren uzaklaşması ve 2003 te tamammiyle ruhunu kaybetmesi sonucu motor kasa sürekliliğini en fazla koruyan araçlardan birinin mitsubishi olduğunu gösterdi. maddi imkanlar, kasasının kapalı olması, yani ailece bagaj ihtiyacımı fazlasıyla görmesi ve konfor özelliklerini orantılayınca L200 2009 magnum aldım. 54400 km de.
Sormak istediklerim
1- Kadıköy anadolu yakasında oturuyorum iyi bir sevis tavsiyesine ihtiyacım var.
2- Araç uzun süre yatmış, motor yağı durduğu yerde yanar 50.000 bakımında değişmiş ama yağı filitreleri değiştirip 4 teker ve şanzıman bakımı da yaptırıcam.
sizlerin daha başka tavsiyesi olabilirmi
3- sürüşü bana çok rahat geldi bu gün akşam trafiğinde bakırköy den kadıköye geldim fırsat bulduça bastım çok güzel gidiyor fakat beklemede arazi vites kolu titreme yapıyor hızlanınca azalıyor normalmidir.
4- Bir müddet kullanıp lastikleri degiştiricem General graber At2 yada Biridgestone dueller düşünüyorum at lastik için sizin daha iyi denenmiş bir öneriniz olabilirmi.
5- sizlerin ayrıca tavsiyesi varmıdır.

Saygılar
Öncelikle hayırlı olsun bende sizin gibi aracımı almadan önce farklı alternatifleri inceledim araştırdım ve bu sitedeki l200 hakkındaki yorumları okuduktan sonra bu araçta karar kıldım. Şu anda çok memnunum iyiki tercihimi bu araçtan yana kullanmışım umarım sizde memnun kalırsınız iyi günlerde kullanırsınız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR