Bosna Ve Hersek'de 13 Gun. 30 Mayis - 12 Haziran 2017

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan grkn-sa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,151
12 Haziran Pazartesi:
Bu sabah erkenden yola cikip Karakaj hudut kapisindan sorunsuz olarak Sirbistan'a gectik.
...............
Cigdem & Gurkan.

Sıradaki Sırbistan gelsin...:yum:

12 Haziran Pazartesi:
..........................

Bu yaziya begenileri ve yorumlariyla destek veren herkese candan tesekkur ederiz.

Cigdem & Gurkan.

Asıl biz size teşekkür ederiz.
Keyifi ve zahmeti bir arada çekenler sizlersiniz.
Biz sadece masa başında ,yazılarınız okurken ve fotolarınıza bakarken ,zahmete katlanmadan büyük keyif alıyoruz.

Etiketler
gürkan bey. bu soğuk kış günlerinde, bu kadar emek verip hazırladığınız güzel gezi yazılarınız içimizi ısıtıyor.teşekkür ederim.

Güzel gezinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler,
Bosna hersekten benim aklımda kalan üç şey var.
Hüzün kokan şehirleri:sob:
Yemyeşil doğası:eek:
Yemekleri:smiley:

Tesekkurler Sayin sado.

Levent Bey, dileriz siz de gonlunuzdeki gezinizi en kisa zamanda gerceklestirirsiniz.

Son düzenleme:

Gürkan bey gezi yazınızı okumayı az önce bitirdim, hem sevindim, hem de üzüldüm. Sevindim, çünkü çok zevk aldım. Üzüldüm, çünkü keşke daha uzun olsaydı, daha çok okuya bilseydim diye içimden geçirdim. Benim gezme konusundaki açgözlülüğümü mazur görmenizi diliyorum. Elinize ve emeğinize sağlık, saygılar sunuyorum :smiley:

aradan uzun bir vakit geçmiş olsa bile yazınızdan çok istifade ettiğimi yazmadan geçmeye gönlüm razı olmadı. teşekkürler.

Yazınızı yeni okuyabildim. Bende bu yıl izine gelirken o bölgeyi gezmek istediğim için araştırıyorum. Yazınız onun için çok yararlı olacak. Çok teferruat vermişsiniz. Bravo.
Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.