Bisiklet Rehberliği Kravat Takmadan, Bisikletle Gezerek İş Sahibi Olmanın Yolu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan A Yarg?ç Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,825

A Yarg?ç

Haber, Belgesel, Tv programlar?, Reklam , klip, mü
Yer
Istanbul, Turkey
Web
www.facebook.com
Kravat takmadan, Bisikletle Gezerek İş Sahibi Olmanın Yolu
BİSİKLET REHBERLİĞİ

Bisiklet Turizmin gelişmesiyle birlikte İstanbul ve birçok ilimizde turistik bisiklet turlarında büyük bir artış oldu. Bisiklet Turlarının gelişmesiyle birlikte “Bisiklet Rehberliği” cazip bir iş haline gelmiştir.
Bisiklet Rehberleri bisiklet turlarında, rotaları belirleyen, bisiklet teknik sorunlarında yardımcı olan, trafik güvenliğini sağlayan destek ekibidir. “Kokartlı Turizm Rehberliği” ile karıştırılmamalıdır.
Bisiklet Rehberleri oluşturmak üzere Delta Bisiklet ve Pedallıyorum tarafından sistemli bir çalışma başlatılıyor.
Delta Bisiklet tarafından; Lastik Patlaması, Zincir Atması, Vites Sorunları gibi Bisiklet Teknik Eğitim Seminerleri verilecek.
Pedallıyorum tarafından; Bisiklet Gurup Sürüş Teknikleri, Öncü – Artçı Teknikleri, Bisiklet Tur Rotaları gibi eğitim seminerleri verilecek.
Kısa süreli eğitim seminerleri sonucunda bisiklet turlarında ücretli görev alabileceksiniz.

İSTANBUL BİSİKLET TURLARI
- Historic Peninsula; İstanbul Tarihi Yarımada Bisiklet Turları Sultanahmet, Süleymaniye, Fatih, Balat Çevresindeki tarihi yerler bisikletle turistlere gezdiriliyor.
- Golden Horn; Eyüp ve Haliç çevresindeki tarihi yerler bisikletle turistlere gezdiriliyor.
- Bosphorus; Beşiktaş, Bebek, Emirgan, Sarıyer Boğaz Yolu bisikletle turistlere gezdiriliyor.
- Akşam turları; Haftaiçi kısa akşam turları ve Hafta sonu gece turları yerli yabancı turistler gezdiriliyor.
- İstanbul Doğa Turları; Polonezköy, Şile, Çatalca gibi bölgelerde doğa içi bisiklet turları.
- Haftasonu Kamplı Bisiklet Turları; İstanbul Hareketle 2 gün 1 gecelik Yalova, Bursa, Çatalca, Tekirdağ bisiklet turları.
- Uzun Süreli Bisiklet Turları; Trakya, Ege, Akdeniz, Karadeniz gibi bölgelere 1 haftalık – 1 aylık bisiklet turları.
- Şirketlere Yönelik Bisiklet Turları; Şirketlere, Derneklere, Özel Okullara, vb. yönelik özel bisiklet turları.

İSTANBUL BİSİKLET REHBERLERİ; İstanbul bisiklet turlarında Haftaiçi veya Haftasonu, part time veya full time, Öncü veya Artçı, Yabancı Turistlere veya Yerli müşterilere bisiklet rehberi olarak ücretli hizmet verebilirsiniz.

TÜM İLLERDE BİSİKLET REHBERLERİ; Ülke geneli tüm illerde bisiklet rehberleri oluşturuluyor. İstanbul dışı diğer illerden de bu çalışmaya katılabilirsiniz.

LİNKTEKİ FORMU DOLDURUN AYRINTILAR İÇİN SİZİ ARAYALIM:
http://goo.gl/forms/xyzP9rKShH

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri