Bir Çekme Karavan Doğuyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chaos_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,171

Çok güzel olmuş , güle güle kullanın.....

Isıtma ve sıcak suyu nasıl çözdünüz. Banyoda Daxom hermetik şofben kullanmışsınız galiba ama ısıtma , güneş paneli vb. ne kullandınız.

12V buzdolabı mı kullandınız yoksa 220V mu ? 12V buzdolabları genelde soğutmuyor ısıyı koruyormuş galiba. Tavsiyeniz nedir?

mevzuatta bir degisiklik olmadiysa 750 kg uzeri cekme karavani bireysel imal edip ruhsat almak mumkun degil

Üstadım birsey sormak istiyorum. Neden komple ahşaptan bir karavan imal ediyorsunuz.??
Bende başladım ilk fırsatta resimleri yükleyeceğim. Ancak ben karoseri profil demirden düşündüm.
Ahşap olmasının bir sebebi var ise bilgi verirseniz sevinirim.

300x200x195 bir ölçü mevcut.
Toplamda 750 geçmemeye çalışıyoruz fakat 1000kg kapasiteli ve ruhsatlı olacağı için kiloyu geçsek de sorun etmeyeceğiz.
tamamen ahşap malzemeden üretim yaptığınız için düşündüğünüzün çok üstüne bir ağırlık olacaktır.
keşke daha hafif ve bakımı kolay olan malzeme ile üretim yapsaydınız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,079
Kaydolan Son Üyemiz
Fondue

SON KONULAR

Geri