Avustralya... Sırt Çantasıyla... Tek Başıma!..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,075
Ynt: Avustralya... Sırt Çantasıyla... Tek Başıma!..

beatrix' Alıntı:
Tekneler bu sallara yanaşıyor ve çelik tellerle çevrilmiş ( köpekbalıkları için) çok büyük bir alanda şnorkel yapmak veya derinsu dalmak mümkün.
Zıpkın ile avlanmak kesinlikle yasak.

Zıpkın işi yoksa burası benim için bitmiştir abi :smiley: Hayallerimin bir köşesinden acilen siliyorum.

Etiketler

Yılın belirli aylarında “jelly fish” denizanaları insanlar için ciddi riskler oluşturabiliyor.... Cilde değdikleri anda ağır tahrişler yaratıyor. Bu nedenle bazı dönemlerde özel kırmızı slikon elbiseler giyerek dalmak zorunlu oluyor...

[attachment=1]

Carne1

Suyun altıda böyle görünüyor....... :D :D :D :D :D

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

Cairns20snorkellers

Gstergeler4

Gstergeler4 001

Gstergeler4 002

Ergun abi,
Kızkardeşimin işi kesinleşti,
Firmanın Latin Amerika' daki, Panama' daki, G. Afrikada' ki, Meksika' daki, İsrail deki,

Veeeee...

Avustralya' daki mağazalarının görsellerinden sorumlu olacak..........
Devamlı, elinde bavul.....
Ülke ülke, şehir şehir buraları gezecek.....
İmrendim valla, Onada, Sanada :smiley:

Bahsettim Neslihan' ada senin bu konundan.

Elbet bi yerde karşılaşırsınız.. Heh heh :smiley:

ergun abi harikasın artık bnde bi gezenbilirli oldum discoyuda aldım:smiley: walla inanılmaz bi gezi olmuş tebrik ediyorum senı buarada kumsal filmi dediğin gbi phi phi island da cekildi son bayram tatilinde 10 gun ordaydık eşşiz güzellikte gtmediysen tavsiye ederim. en yakın zamanda görüşmek ve discoyu sana göstermek dileğiyle.....

hakkı ergün abin bircok insanın piskolojisini bozdu başta ben olmak üzere :smiley:) piskolog paramı ergün abiye öteteceğim :smiley:)) bu arada ergün abi sadece jeeplerle ilgilenir oda s adece orjinal olanlarla :smiley:)

Ergun bey konu karıştı gene ne ararsana döndü avustralya istiyoruz ....Alpaslancım araya girdim kusura bakma

anerkad' Alıntı:
Ergun bey konu karıştı gene ne ararsana döndü avustralya istiyoruz ....Alpaslancım araya girdim kusura bakma

Estağfirullah babacım şefkat tokadını yedik yine ;D

Babacım ne yapalım baksana çay içmeye Ünal abinin yanına bile gidemiyoruz biz. Ergun abi dünyayı 4 kere dönmüş... ;D
Fesatlıktan konusunu karıştırıyorum ;D

beatrix' Alıntı:
Alfonse' Alıntı:
Ergun abi,
Kızkardeşimin işi kesinleşti,
Firmanın Latin Amerika' daki, Panama' daki, G. Afrikada' ki, Meksika' daki, İsrail deki,

Veeeee...

Avustralya' daki mağazalarının görsellerinden sorumlu olacak..........
Devamlı, elinde bavul.....
Ülke ülke, şehir şehir buraları gezecek.....
İmrendim valla, Onada, Sanada :smiley:

Bahsettim Neslihan' ada senin bu konundan.

Elbet bi yerde karşılaşırsınız.. Heh heh :smiley:

Vay beee....! meslek dediğin böyle olur....:smiley:

Boynuz kulağı geçti.... :smiley:

ps: Bahçelievler 32. sokağa gidicem yakında.... aklımda :smiley:

Alp yanlış söylemişim 32. değil 31. sokak. Ortalarda bir yerde yeşil bir apartmandı. 3-4 katlı. Bizim dairede ön bahçe katıydı.

camouflage' Alıntı:
Zıpkın işi yoksa burası benim için bitmiştir abi :smiley: Hayallerimin bir köşesinden acilen siliyorum.

Zıpkın tabiki var ama bizim dalış yaptığımız bölge köpek balıklarına katşı tel örgülerle korunan bir bölge. Bu bölgede çok turist şnorkelle daldığı için tehlikeli diye yasak. Yoksa bu bölge dışında tabiki yasak değil, tabiii yerse...! ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR