Avustralya... Sırt Çantasıyla... Tek Başıma!..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,073

Etiketler
Ynt: Avustralya... Sırt Çantasıyla... Tek Başıma!..

Ergün Bey oldu mu şimdi :smiley:

Ben arabayla toplamda 3-4 ayda ortaasya çin uzakdoğu avustralya yeni zelanda (dönüş uçakla) planlarken sen sadece 1.5 seneyi avustralyaya ayırmışsın

sen söyle bakalım 15 günde ateş almaya gider gibi avustralya nasıl gezilir :D :D

Hani "insanı alıp götürmek" diye buna denir herhalde...

beatrix' Alıntı:
Latince isimleri dil yoran yeşil puantiyeli sarı renkte olanından yarısı mor yarısı pembe olanına kadar renk yarışına girmiş onlarca balığı, dişisini cezbetmek için midir yoksa avını çekmek için midir bilinmez abes hareketler içinde bulunan garip garip birçok deniz hayvanını birkaç metre arayla izlemek mümkün.

Ergun bey, kompozisyonunuzu da tebrik etmek isterim, resimlerle beraber fevkalade olmuş...

Selamlar...

Güzel macera olmuş, çoğunlukla hayali kurulan ama asla gerçekleştirilemeyen türden ;)

pazartesi günü bakılmıyacak bir konuya baktım.. :( :'(

ergun abi gezmeyi çok seviyorsun..inşallah gitmek isteyipde gidemedigin yerlere en yakın zamanda gidersin...

Mükemmel ya.. Olayın en iyi tarafı cennete biraz daha yakın olduğumu hissettim. Gaziantep Tokat Sivas vs...

Tuncay CJ' Alıntı:
pazartesi günü bakılmıyacak bir konuya baktım.. :( :'(

Aynen Tuncay gibi düşünüyorum bende.Bunu bize neden yaptın Ergün abi.Bu konuyu niye açtın?

Merhaba,
10 dakikalığına da olsa, masa başından orlara uçup, her karenin içinde oradaymışçasına yaşamak muhteşemdi. Paylaşım için çok teşekkürler.

yuysal' Alıntı:
Aynen Tuncay gibi düşünüyorum bende.Bunu bize neden yaptın Ergün abi.Bu konuyu niye açtın?

daha sırada yaptığım ; tüm Avrupa, Antartika, Amerika, Kenya, Srilanka, Maldivler, Tayland, Yeni Zellanda, Tasmanya, Malezya gezilerimde var...:smiley:

Ama daha resimleri düzenlemem lazım...Çoooook iş var, ... ;) :D ;D ;D ;D

1 2
10
11 1
12
2 3
3 4
5 1
6
7
8
9
Bar

Pek yakında....:smiley: ;) ;) Pek yakında....:smiley: ;) ;) Pek yakında....:smiley: ;) ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR